CALM

уролог1

Урологія в Києві: прийом, консультація лікаря-уролога

Урологія – це область медицини, яка зосереджена на захворюваннях сечовивідних шляхів та репродуктивної системи чоловіків.

Урологія в Києві: прийом, консультація лікаря-уролога

Урологія – це область медицини, яка зосереджена на захворюваннях сечовивідних шляхів та репродуктивної системи чоловіків.

Існує думка, що уролог – це виключно чоловічий лікар. Але це не так, адже окрім лікування статевої системи чоловіка, він ще займається лікуванням сечовидільної системи (нирки, сечівники, сечовий міхур, сечовий канал). Тому консультація уролога з оглядом та УЗД буде актуальна і жінкам і, навіть, дітям.

Готуємося до прийому уролога

Огляд уролога не передбачає спеціальної підготовки, але ми маємо декілька рекомендацій.

 1. Візьміть минулі висновки чи аналізи, якщо є. Це допоможе лікарю повніше зібрати анамнез, а вас може позбавити повторного проходження деяких досліджень, а також дозволить оцінити стан у динаміці.
 2. Проведіть гігієну. Бажано не використовувати миючі засоби, оскільки це може вплинути на результати лабораторного обстеження.
 3. Не застосовуйте свічки, мазі та інші лікарські та доглядові засоби. Це може негативно позначитися на результатах огляду та спотворити клінічну картину.
 4. Спорожніть кишківник. Ректальне обстеження передміхурової залози – необхідний етап урологічного огляду для чоловіків. Щоб воно пройшло успішно, необхідно заздалегідь спорожнити кишківник.
 5. Якщо планується УЗД сечового міхура – за 1 годину до прийому випити 2 склянки води.
 6. Утримайтеся від статевого акту за 1–3 дні до огляду та від сечовипускання – за 1–2 години. На урологічному прийомі часто виникає потреба взяти мазки з поверхні уретри.
 7. Складіть перелік питань, які потрібно поставити лікареві.

Які захворювання лікуємо та які послуги надаємо в медичному центрі КАЛМ

 • Діагностична цистоскопія 
 • Видалення каменів з нирок 
 • Трансуретральна резекція пухлин сечового міхура 
 • Аденома простати 
 • Фімоз 
 • Варикоцеле 
 • Водянка яєчок

НАШІ ПЕРЕВАГИ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Запис на консультацію уролога проводимо за телефонами або через онлайн-форму. Щоб дізнатися вартість маніпуляції чи операції, лікарю потрібно встановити діагноз і визначити метод і обсяг лікування. Консультація з УЗД – 600 грн. CALM – це медичний центр, де надають повний спектр урологічної допомоги: від медикаментозного лікування і діагностики до операцій будь-якої складності.

НАШ ЛІКАР УРОЛОГ

ЦІНИ НА НАШІ ПОСЛУГИ

 • Консультація уролога 650 грн

ВІДГУКИ

Inna2

Запишіться на діагностику!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!