CALM

папилома1

Видалення папілом лазером

Папілома – доброякісне новоутворення, що піднімається над поверхнею шкіри у вигляді сосочкоподібних наростів.  Причина появи – вірус папіломи людини. Вилікувати його неможливо, але прибрати прояви на шкірі можна швидко і без рубців за допомогою лазера.

Видалення папілом лазером

Папілома – доброякісне новоутворення, що піднімається над поверхнею шкіри у вигляді сосочкоподібних наростів.  Причина появи – вірус папіломи людини. Вилікувати його неможливо, але прибрати прояви на шкірі можна швидко і без рубців за допомогою лазера.

Папіломи – доброякісні невеликі новоутворення тілесного або коричневого кольору, які виступають на епідермісі вигляді наростів. Зустрічаються досить часто, однак небезпеки не несуть. Варіюються в розмірах від декількох міліметрів до 5 см. Причиною появи вірус папіломи людини. ВПЛ — хронічне захворювання, вилікувати його неможливо. Можливо тільки усувати наслідки на шкірі. Вони можуть з’явитися у будь-кого, але частіше у літніх людей, осіб з зайвою вагою та діабетом. Гормональні коливання, наприклад вагітність або період вигодовування грудьми, провокують активне розповсюдження папілом. Найчастіша локалізація в зонах тертя або прілості: інтимні місця, повіки, пахви, жирові складки.

Папіломи нешкідливі і, коли дрібні, не викликають дискомфорт. Тим не менше, від них прагнуть позбутися через неестетичний вигляд на тілі, через те, що чіпляються за одяг, прикраси та травмуються.

ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ

В місті Київ існує безліч салонів, де є змога видалити ці шкірні нарости. В аптеках продається багато підручних засобів для їх усунення в домашніх умовах. Проте ми рекомендуємо звертатися виключно до медичних фахівців, які виконають маніпуляцію за один сеанс, швидко і безслідно. Не намагайтеся самостійно видаляти папіломи, бо це може призвести до глибоких рубців та ускладнень.

ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ ЛАЗЕРОМ

Якщо вони приносять фізичну чи естетичну незручність, зверніться в клініку CALM для швидкого безслідного усунення.  Під впливом лазерного променя тканини усуваються тонкими шарами до повного зникнення. При цьому здорова шкіра навколо не пошкоджуються. Одночасно відбувається коагуляція судин, це дозволяє уникнути кровотеч, інфікування, шрамів. Після процедури ранка обробляється антисептиком.

ВПЛ пов”язаний з онкологією жіночої репродуктивної системи. Тому важливо відвідувати гінеколога щорічно і при необхідності провести операцію видалення на шийці матки.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРОТЕРАПІЇ

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРОТЕРАПІЇ

НАШІ ЛІКАРІ

Лисецький Андрій Вікторович

Головний лікар мережі клінік CALM

Черемухін Роман Віталійович

Лікар дерматоонколог

Гамоцький Андрій Васильович

Лікар дерматоонколог

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

Ціни на наші послуги

 • Папілома до 5 мм, 1шт 200 грн
 • Папілома до 10 мм, 1шт 500 грн
 • Папілома до 20 мм, 1шт 1400 грн
 • Папілома до 50 мм, 1шт 2300 грн
 • Папілома на обличчі до 5 мм, 1шт 300 грн
 • Папілома на обличчі до 10 мм, 1шт 600 грн
 • Папілома на обличчі до 20 мм, 1шт 1800 грн
 • Папілома на обличчі до 50 мм, 1шт 3300 грн
 • Папілома до 3мм, 1шт (параорбітальна зона) 700 грн
 • Папілома до 5мм, 1шт (параорбітальна зона) 900 грн
 • Папілома до 10 мм, 1шт (параорбітальна зона) 1800 грн

ВІДГУКИ

Оля2

Швидко, безболісно і безслідно позбудьтеся папілом в клініці CALM!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!