Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Папіломи

Папілома - доброякісне новоутворення, що піднімається над поверхнею шкіри у вигляді сосочкоподібних наростів. Виникають здебільшого під пахвами, на повіках, шиї і в місцях тертя. Причина появи - вірус папіломи людини. Вилікувати його неможливо, але прибрати прояви на шкірі можна швидко і без рубців за допомогою лазера.
Запис на прийом


 Папіломи - це невеликі новоутворення тілесного або коричневого кольору, які виступають на шкірі і виглядають як нарости. Вони зустрічаються досить часто, але небезпеки не несуть, це естетичний дефект. Варіюютьсяся в розмірах від декількох міліметрів до 5 см.
Причиною появи виступає вірус папіломи людини (ВПЛ). Вилікувати його неможливо, але прибрати прояви на шкірі швидко, безболісно і без рубців можна за допомогою наших фахівців.    

pap_1.png

У будь-якої людини можуть з'явитися папіломи, але частіше я у літніх людей, людей з зайвою вагою або діабетом. Вагітні жінки більш схильні до появи папілом, що викликано зміною рівня гормонів. Папіломи, як правило, з'являються в місцях тертя чи опрілості.

pap_2.png

Папіломи нешкідливі і зазвичай не викликають дискомфорту. Тим не менш, їх прагнуть видаляти, бо вони впливають на зовнішній вигляд, а також чіпляються за одяг чи прикраси і травмуються.

pap_3.png

Якщо папілома приносить вам дискомфорт або піддається тертю, можна звернутися до Клінічної академії лазерної медицини для видення її за допомогою лазера. Під час процедури відбувається коагуляція судин, що дозволяє уникнути кровотеч, інфікування і рубців. Не намагайтеся самостійно видаляти папіломи, тому що це може призвести до ускладнень.
Ціни

Папілома до 3мм, 1шт

50 грн

Папілома до 5 мм, 1шт

200 грн

Папілома до 10 мм, 1шт

400 грн

Папілома до 20 мм, 1шт

1100 грн

Папілома до 50 мм, 1шт

2300 грн

Папілома до 5мм, 1шт (параорбітальна зона)

400 грн

Папілома до 10 мм, 1шт (параорбітальна зона)

1200 грн

Папілома до 5мм, 1шт (інтимна зона)

250 грн

Папілома до 10мм, 1шт (інтимна зона)

600 грн

Новини та акції

Спеціалісти