CALM

папилома1

Видалення папілом лазером

Папілома – доброякісне новоутворення, що піднімається над поверхнею шкіри у вигляді сосочкоподібних наростів.  Причина появи – вірус папіломи людини. Вилікувати його неможливо, але прибрати прояви на шкірі можна швидко і без рубців за допомогою лазера.

Видалення папілом лазером

Папілома – доброякісне новоутворення, що піднімається над поверхнею шкіри у вигляді сосочкоподібних наростів.  Причина появи – вірус папіломи людини. Вилікувати його неможливо, але прибрати прояви на шкірі можна швидко і без рубців за допомогою лазера.

Папіломи шкіри – доброякісні невеликі новоутворення тілесного або коричневого кольору, які виступають на епідермісі вигляді наростів. Зустрічаються досить часто, однак небезпеки не несуть. Варіюються в розмірах від декількох міліметрів до 5 см. Причиною появи вірус папіломи людини. ВПЛ — хронічне захворювання, вилікувати його неможливо. Можливо тільки усувати наслідки на шкірі. Вони можуть з’явитися у будь-кого, але частіше у літніх людей, осіб з зайвою вагою та діабетом. Гормональні коливання, наприклад вагітність або період вигодовування грудьми, провокують активне розповсюдження папілом. Найчастіша локалізація в зонах тертя або прілості: інтимні місця, повіки, пахви, жирові складки.

Папіломи нешкідливі і, коли дрібні, не викликають дискомфорт. Тим не менше, від них прагнуть позбутися через неестетичний вигляд на тілі, через те, що чіпляються за одяг, прикраси та травмуються.

ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ

В місті Київ існує безліч салонів, де є змога видалити ці шкірні нарости. В аптеках продається багато підручних засобів для їх усунення в домашніх умовах. Проте ми рекомендуємо звертатися виключно до медичних фахівців, які виконають маніпуляцію за один сеанс, швидко і безслідно. Не намагайтеся самостійно видаляти папіломи, бо це може призвести до глибоких рубців та ускладнень.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ

Якщо вони приносять фізичну чи естетичну незручність, зверніться в клініку CALM для швидкого безслідного усунення.  Під впливом лазерного променя тканини усуваються тонкими шарами до повного зникнення. При цьому здорова шкіра навколо не пошкоджуються. Одночасно відбувається коагуляція судин, це дозволяє уникнути кровотеч, інфікування, шрамів. Це є вагомою перевагою над хірургічними методами. Після процедури ранка обробляється антисептиком. Ціна видалення папілом залежить від їх розміру та локалізації.

ВПЛ повязаний з онкологією жіночої репродуктивної системи. Тому важливо відвідувати гінеколога щорічно і при необхідності провести операцію видалення на шийці матки.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРОТЕРАПІЇ

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРОТЕРАПІЇ

НАШІ ЛІКАРІ

Лисецький Андрій Вікторович

Головний лікар мережі клінік CALM

Черемухін Роман Віталійович

Лікар дерматоонколог

Гамоцький Андрій Васильович

Лікар дерматоонколог

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

Ціни на наші послуги

  • Папілома до 5 мм (тіло/обличчя), 1шт 200/300 грн
  • Папілома до 10 мм (тіло/обличчя), 1шт 500/600 грн
  • Папілома до 20 мм (тіло/обличчя), 1шт 1400/1800 грн
  • Папілома до 50 мм (тіло/обличчя), 1шт 2300/3300 грн
  • Папілома до 3мм, 1шт (параорбітальна зона) 700 грн
  • Папілома до 5мм, 1шт (параорбітальна зона) 900 грн
  • Папілома до 10 мм, 1шт (параорбітальна зона) 1800 грн

ВІДГУКИ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Перш за все це має бути медичний заклад. Ні вдома, ні в косметичному салоні це робити ми не рекомендуємо, адже можна спровокувати побічні ефекти чи ускладнення. Нв сьогодні найбільш точним, дбайливим та малоінвазивним методом є лазеротерпаія. Лазер видаляє папілому і одразу коагулює судини, заживлення проходить швидше, а слід після відсутній.

Так, звичайно. Папіломи не несуть небезпеки, але часто є естетичним недоліком на шкірі. Також вони схильні до росту і часто травмуються, тому краще не відкладати видалення. Варто зазначити, що робити це потрібно в спеціалізованих медичних закладах, а не в домашніх умовах, щоб уникнути побічних ефектів і ускладнень.

Ми рекомендуємо видаляти папіломи лазером, так як це найбільш контрольований, делікатний і надійний метод. Видалення проходить, швидко, безболісно, а реабілітація комфортно. У 90% випадків після повного загоєння і дотримання рекомендацій лікаря не залишається слідів. Не рекомендуємо видаляти папіломи в домашніх умовах з допомогою кислот та народних засобів.

Папіломи не піддаються медикаментозному лікуванню, а потребують видалення. Найкращим варіантом на сьогодні є лазеротерапія: швидко, безболісно, здебільшого безслідно. Для того, щоб мінімізувати їх появу у майбутньому, потрібна терапія на підтримання імунітету.

Оля2

Швидко, безболісно і безслідно позбудьтеся папілом в клініці CALM!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!