CALM

другие образования

ІНШІ НОВОУТВОРЕННЯ

Ми проведемо діагностику і видалення новоутворень лазером будь-якої складності і розміру ефективно, швидко і безболісно.

ІНШІ НОВОУТВОРЕННЯ

Ми проведемо діагностику і видалимо сучасним лазером новоутворення будь-якої складності і розміру ефективно, швидко і безболісно.

КЛІНІЧНІ РІЗНОВИДИ новоутворень ШКІРИ

Дерматофіброми

Кондиломи

Гігроми

Шкірний ріг

Контагіозний молюск

Дерматофіброма – один з видів доброякісних внутрішньошкірних пухлин. Такі новоутворення незначно виступають над шкірою, мають чіткий округлий контур і в діаметрі рідко перевищують 2 см. Найчастіше утворюється поодиноко.  Новоутворення виникають на будь-якій ділянці тіла. 

Кондиломи – це новоутворення вірусної природи, що розташовуються на статевих органах у чоловіків і жінок. Їхній збудник, ВПЛ, є широко поширеним серед людей. Клінічно вони виглядають як рельєфні, ворсинчасті нарости тілесного чи рожевого кольору.  У всіх випадках інфікування трапляється контактним шляхом, особливо статевим.

Гігрома – доброякісне новоутворення, візуально схожа на невелику гулю з рідиною. Розпізнати і діагностувати кісту такого типу можна на УЗД і МРТ обстеженні. У практиці локалізація найбільш часто зустрічається на суглобах.

Не варто боятися і відкладати візит до лікаря. Новоутворення на шкірі самі не зникнуть, а тільки будуть рости. Тертя, травматизація, інфікування – всі ці фактори будуть приносити фізичний дискомфорт.
Зверніться в спеціалізовану клініку дерматоонкології CALM та позбавтеся від них за лічені хвилини. З вартістю ви можете ознайомитися нижче, вона залежить від виду, розміру і локалізації утворення.

 Шкірний ріг – специфічне новоутворення, що складається з клітин зовнішнього шару епідермісу. Найчастіше діагностується у людей похилого віку і зовні нагадує ріг. Щільний шкірний наріст носить доброякісний характер або може бути початковою стадією плоскоклітинного раку. Тому при першому прояві захворювання необхідна консультація дерматоонколога. 

Контагіозний молюск – новоутворення на шкірі, яке провокує різновид вірусу віспи. Вперше проявляється у дітей у віці до десяти років.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ

НАШІ ЛІКАРІ

Лисецький Андрій Вікторович

Головний лікар мережі клінік CALM

Черемухін Роман Віталійович

Лікар дерматоонколог

Гамоцький Андрій Васильович

Лікар дерматоонколог

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

Ціни на наші послуги

ВІДГУКИ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Дерматофіброма – доброякісна пухлина шкіри. Дерматофіброма відрізняється повільним зростанням та відсутністю схильності до злоякісного переродження. Діагностика здійснюється дерматологом за допомогою дерматоскопії. Видалення дерматофіброми може здійснюватися шляхом електрокоагуляції, лазерної чи радіохвильової деструкції або  хірургічного висічення.

Зовнішньо дерматофіброма має вигляд вузла сірого або бурого кольору, що підноситься над шкірою; з округлими контурами, щільною консистенцією, гладкою або бородавчастою поверхнею. Такі новоутворення незначно виступають над шкірою, мають чіткий округлий контур і в діаметрі рідко перевищують 2 см. Найчастіше утворюється поодиноко на будь-якій ділянці тіла.

Кондиломи  – різновид утворень еі шкірі і слизових причиною яких є вірус папіломи людини.Це м’які сосочкоподібні утворення на ніжці, схильні до злиття. Зливаючись, утворюють колонії, зовні нагадуючи вигляд цвітної капусти. Найчастіше виникають в аногенітальній ділянці. Приносять дискомфорт у зоні статевих органів, психологічні незручності, сексуальні проблеми. Травматизація кондилом веде до їх інфікування та супроводжується свербінням та болем.

На жаль, позбутися ВПЛ повністю неможливо, також як не можна гарантувати і відсутності рецидивів. Не можна виключити і самопоширення кондилом, появи нових вогнищ на інших ділянках шкіри або слизової оболонки.

Лікування полягає у видаленні кондилом на фоні системної противірусної терапії.

При лазеротерапії тканина кондиломи випаровується з утворенням на її місці сухої скоринки. Лазер швидко і під місцевою анестезією видаляє кондиломи.

Гігрома – це капсуловане пухлиноподібне утворення, наповнене рідиною. Розташовується поруч із суглобами або сухожиллями. Невеликі гігроми зазвичай не завдають ніяких незручностей, крім естетичних. При їх збільшенні чи розташуванні поруч із нервами з’являються болі; у деяких випадках можливе порушення чутливості. Консервативна терапія є малоефективною, рекомендується хірургічне лікування – видалення гігроми.

Передбачається, що першопричиною розвитку такої кісти є переродження клітин сполучної тканини.  Саме тому консервативне лікування гігром не забезпечує бажаного результату, а після операцій спостерігається досить високий відсоток рецидивів. Якщо в області ураження залишається хоча б невелика ділянка дегенеративно-зміненої тканини, її клітини починають розмножуватися, і хвороба рецидивує.

Оля2

Запишіться на діагностику!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!