CALM

другие образования

ІНШІ НОВОУТВОРЕННЯ

Ми проведемо діагностику і видалимо сучасним лазером новоутворення будь-якої складності і розміру ефективно, швидко і безболісно.

ІНШІ НОВОУТВОРЕННЯ

Ми проведемо діагностику і видалимо сучасним лазером новоутворення будь-якої складності і розміру ефективно, швидко і безболісно.

Інші види новоутворень

Дерматофіброми

Кондиломи

Гігроми

Шкірний ріг

Контагіозний молюск

Дерматофіброма – один з видів доброякісних внутрішньошкірних пухлин. Такі новоутворення незначно виступають над шкірою, мають чіткий округлий контур і в діаметрі рідко перевищують 2 см. Найчастіше утворюється поодиноко.  Новоутворення виникають на будь-якій ділянці тіла. 

Кондиломи – це новоутворення вірусної природи, що розташовуються на геніталіях у чоловіків і жінок. Їхній збудник, ВПЛ, є широко поширеним серед людей. Клінічно вони виглядають як рельєфні, ворсинчасті нарости тілесного чи рожевого кольору.  У всіх випадках інфікування трапляється контактним шляхом, особливо статевим.

Гігрома – доброякісне новоутворення, візуально схожа на невелику гулю з рідиною. Розпізнати і діагностувати кісту такого типу можна на УЗД і МРТ обстеженні. У практиці локалізація найбільш часто зустрічається на суглобах.

Не варто боятися і відкладати візит до лікаря. Новоутворення на шкірі самі не зникнуть, а тільки будуть рости. Тертя, травматизація, інфікування – всі ці фактори будуть приносити фізичний дискомфорт.
Зверніться в спеціалізовану клінку дерматоонкології CALM та позбавтеся від них за лічені хвилини.

 Шкірний ріг – специфічне новоутворення, що складається з клітин зовнішнього шару епідермісу. Найчастіше діагностується у людей похилого віку і зовні нагадує ріг. Щільний шкірний наріст носить доброякісний характер або може бути початковою стадією плоскоклітинного раку. Тому при першому прояві захворювання необхідна консультація дерматоонколога. 

Контагіозний молюск – новоутворення на шкірі, яке провокує різновид вірусу віспи. Вперше проявляється у дітей у віці до десяти років.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ

НАШІ ЛІКАРІ

Лисецький Андрій Вікторович

Головний лікар мережі клінік CALM

Черемухін Роман Віталійович

Лікар дерматоонколог

Гамоцький Андрій Васильович

Лікар дерматоонколог

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

Ціни на наші послуги

ВІДГУКИ

Оля2

Запишіться на діагностику!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!