Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Операції при опущенні стінок піхви

Пролапс тазових органів - це поширена проблема, що виникає в результаті ослаблення м'язів малого таза, що призводять до опущення стінок піхви і випадання матки. Це викликає фізичний дискомворт і понижує соціальну активність. В кілініці CALM проблему вирішують з допомогою лазера та хірургічно.
Запис на прийом

00769b0f734be7fe9332ae592199a3bbca4.jpeg

content-img.png Пролапс піхви - стан, при якому такі структури, як матка, пряма кишка, сечовий міхур, уретра, тонка кишка або сама піхва можуть почати провисати зі свого нормального положення. Без медикаментозного або хірургічного втручання ці структури можуть врешті-решт випадати в піхву або навіть через піхвовий отвір. 

Симптоми, що виникають внаслідок пролапсу піхви, зазвичай впливають на комфорт жінки, а також сексуальну функцію, на тілесні функції, такі як сечовипускання та дефекація. 

pixva_1_v1.png

content-img.png Найпоширеніший симптом усіх видів вагінального пролапсу - це відчуття дискомфорту у промежені (тиску чи тяжкості).

content-img.png Болі в спині;

content-img.png Мимовільне виділення сечі (нетримання сечі);

content-img.png Інфекції сечовивідних шляхів (цистит);

content-img.png Набряк або запальний процес шийки матки та піхви;

content-img.png Диспареунія (дискомфорт під час статевого акту) та відсутність оргазму.

vypadenie-matki.jpg

pixva_1_v2.png

content-img.png Вроджена слабкість м’язів тазового дна;

content-img.png Вікові зміни в структурі;

content-img.png Інтенсивні і різкі фізичні навантаження; 

content-img.png Ожиріння і різка втрата маси тіла;

content-img.png Пологи. Пологи завдають шкоди тканинам, м’язам і зв’язкам у піхві і навколо неї. Довгі, важкі пологи та великі діти особливо напружують ці структури. Пологи - фактор ризику, який найчастіше пов'язаний з пролапсом.

content-img.png Менопауза. Естроген - це гормон, який допомагає підтримувати м’язи та тканини тазових структур. Після менопаузи рівень естрогену знижується і опорні конструкції можуть слабшати.

content-img.png Гістеректомія. Матка є важливою частиною опорної структури у верхній частині піхви. Гістеректомія передбачає видалення матки, а без неї верхівка піхви може поступово опускатися.

pixva_1_v3.png

content-img.png Пластика передньої стінки піхви (кольпорафія)mulher-com-pele-depilada-avaliacao.jpg

Передня кольпорафія (пластика передньої стінки піхви) - це малоінвазивна хірургічна процедура, яка відновлює та зміцнює передню стінку піхви після пролапсу органів малого таза.

Коли нехірургічні методи лікування, такі як вправи Кегеля, терапія тазового дна, введення песарію або гормональна терапія не полегшують симптоми, допоможе тільки хірургічне втручання.


content-img.png Пластика задньої стінки піхви та промежини (кольполеватороперінеопластика)

Операція виконується при опущенні задньої стінки піхви або при помірному ректоцеле.


content-img.png Черезпіхвова екстирпація матки (гістеректомія) з додатками та без додатків з реконструкцією піхви та промежини

Видалення матки через піхву забезпечує менші крововтрати и ускладнення, а сама операція проходить швидше. Вагінальний доступ можливий при достатній ємності піхви, рухливості матки, невеликому розмірі і об’ємі пухлини, а аткож відсутності вираженого спайкового процесу в тазовій порожнини.

content-img.png Серединна кольпорафія

Операцію виконують приповному чи неповному випадінні матки у жінок похилого чи старечого віку, які не живуть статевим життям. Сенс операції заключається у формуванні штучної аплазії піхви.Перед проведенням планової операції важливо виключити передракові і злоякісні захворювання, для чого обовязково проводять кольпоскопію, роблять цитологічне дослідження мазків з  цервікального каналу і піхви на наявність атипових клітин, за показами -  гістероскопію.

content-img.png Реконструкція вульви та промежини при рубцевих змінах, після пологів та попередньо невдалих операціях

Реконструкція вульви та промежини - це корекція ширини піхви та виправлення дефектів чи рубців промежини. Найчастіше жінки, у яких були кісти на зовнішніх статевих органах, розтягнення піхви і промежини внаслідок пологів, вдаються до цієї процедури. Через те, що 80% жінок, які народжують природним шляхом, зазнають незначних або великих піхвових травм і мають епізіотомію, реконструкція їм часто необхідна.Спеціалісти