CALM

литотрипс пнг111

Літотрипсія: лазерне дроблення каменів

Лазерна літотрипсія – медична процедура, при якій використовують лазер для подрібнення каменів (конкрементів) у нирках,  сечовому міхурі або сечоводах.

Літотрипсія: лазерне дроблення каменів в нирках

Лазерна літотрипсія – медична процедура, при якій використовують лазер для подрібнення каменів (конкрементів) у нирках, жовчному міхурі або сечоводах.

Іноді камені  досить малі або у вигляді піску, щоб покинути тіло під час сечовипускання, не доставляючи дискомфорту людині. Однак великі камені викликають біль і блокують потік сечі. Якщо камені не проходять, то можуть пошкодити нирки та сечовивідні шляхи. Коли ліки не допомагають, послуга літотрипсії розіб’є їх на менші шматочки, які вийдуть з сечею безболісно.

КОЛИ ПОТРІБНА ЛАЗЕРНА ЛІТОТРИПСІЯ

Камені можуть потрапити в будь-яку точку сечовипускального каналу, включаючи нирки та сечовід. Сечовід – це трубка, яка несе сечу від нирок до сечового міхура. Якщо камінь застряг у ньому, це спричинює закупорення та накопичення сечі в нирках.  Закупорення може бути досить болючИМ та провокувати запалення.

Лазерна літотрипсія застосовується, якщо інші нехірургічні методи виявилися неефективними або якщо камені:

  • Занадто великі, щоб пройти
  • Неправильної форми
  • Викликають кровотечу або пошкодження навколишніх тканин

ПІДГОТОВКА

Огляд уролога
Аналізи крові та сечі
УЗД або КТ

Літотрипсія: лазерне дроблення каменів в нирках

Лазерна літотрипсія – це процедура для лікування каменів у нирках, сечовому міхурі, уретрі при якій використовується лазер, щоб розбити їх на маленькі шматочки. Ці шматки видаляються під час процедури або виходять з організму з сечею.

Методика проведення лазерного дроблення каменів в клініці CALM

Операція є малоінвазивною і не вимагає надрізів на тілі. Після введення анестезії уретроскоп поміщають в уретру та сечовий міхур для доступу до сечоводу, сечового міхура та нирок. Лікар вводить лазер та інші інструменти через уретру і переміщує їх в орган, в якому камені. Як тільки камінь побачено, лазерне волокно використовується для його подрібнення. Хірург видаляє деякі уламки через уретру за допомогою спеціального пристрою, а менші вийдуть пізніше з сечовипусканням.

Уролог, ймовірно, вставить стент між ниркою та уретрою. Це сприяє загоєнню і дозволяє залишкам проходити легше. Стент видаляється приблизно через 1 тиждень після процедури. Тривалість операції зазвичай становить близько 1 години, залежно від розміру та кількості конкрементів.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

  • Неможливість сечовипускання
  • Біль, який не вдається контролювати ліками
  • Почервоніння, температура, кровотеча
  • Ознаки інфекції, включаючи лихоманку та озноб
  • Постійна нудота або блювання
  • Збільшення чи велика кількість крові в сечі

ПЕРІОД РЕАБІЛІТАЦІЇ

Після операції можливий дискомфорт. Якщо у вас є стент між ниркою та сечоводом швидше за все це від нього. Також будуть присутні часті позиви в туалет і незначна кількість крові у сечі. Лікар призначить курс антибіотиків для запобігання інфекції та знеболюючі препарати.

Пийте багато води, щоб змастити стент і прискорити вихід дрібних уламків.

Пацієнт відновлює звичайну діяльність наступного дня або як тільки відчує себе комфортно. Відкладіть високоінтенсивні тренування, доки стент не буде видалено. Оскільки це хронічна проблема, є небезпека, що вона знову виникне у майбутньому. Тепер ви знаєте симптоми та розумієте, що доступні ефективні методи їх усунення. Дотримуйтесь порад уролога, щоб запобігти сечокам’яній хворобі, і не соромтеся записатися на прийом, якщо симптоми повернуться.

Дослідження показують, що прогноз успіху лазеротерапії 90% випадків. За помірними цінами в Києві лазерну літотрипсію можна виконати в клініці CALM.

ПЕРЕВАГИ дроблення каменів в сечовому міхурі лазером

ПЕРЕВАГИ дроблення каменів в сечовому міхурі лазером

НАШ ЛІКАР УРОЛОГ

ЦІНИ НА НАШІ ПОСЛУГИ

  • Лазерна літотрипсія конкрементів в уретрі, 1 категорія складності 8000 грн

ВІДГУКИ

Inna2

Запишіться на консультацію!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!