Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Біоревіталізація

Біоревіталізація - це методика множинних внутрішньошкірних мікроін'єкцій гіалуронової кислоти. Поліпшення зовнішнього вигляду і омолодження відбувається за рахунок зволоження в глибоких шарах шкіри.
Запис на прийом

Біоревіталізація - зволоження і покращення якості шкіри

Біоревіталізація застосовується як один з методів для профілактики старіння і зволоження шкіри на тривалий термін. Процедура допомагає  зволожити, підвищити пружність шкірного покриву, відновити еластичність і згладити дрібні зморшки.

Відбувається омолодження шляхом введення гіалуронової кислоти в шкіру дрібними ін'єкціями, на невеликій відстані одна від одної. Завдяки цьому, клітини шкіри отримують глибоке зволоження і рятують її від сухості і зневоднення. Застосовується для різних частин тіла, але частіше необхідна в області  обличчя, шиї, декольте і рук.

Навіщо гіалуронова кислота організму

Гіалуронова кислота міститься в біологічній рідини людського організму і відповідає за за еластичність і молодість шкіри. При її відсутності або недостатньому вмісті шкіра втрачає пружність і старіє. Клітини втрачають воду, отже, пружність і в результаті тканина старіє. Завдяки ін’єкціям гіалуронової кислоти, підвищується пружність тканин і відбувається їх природне зволоження. Кислота затримує рідину, завдяки чому клітини насичуються необхідною вологою, а шкірний покрив стає більш гладким і пружним. 

laz_shlif_shkir_3.png

 Суха і в'яла шкіра;
 Дрібні зморшки;
 Пігментні плями;
 Нормалізація роботи сальних залоз; 

ex_om_v3.png

 Вагітність і період лактації;
 Підвищена температура, вірусні та інфекційні захворювання;
 Рани і пошкодження шкіри;
 Аутоімунні захворювання;
 Герпес у стадії загострення;
 Прийом кроворозріджуючих препаратів або погане згортання крові;
 Злоякісні утворення.
 Не рекомендується у період менструацій. 

Bio_1.png

Одразу після процедури буде гіперемія (почервоніння шкіри) і дрібні сліди від уколів (папули), які проходять через 24-48 годин.  Наносити косметику протягом 2-3 днів не варто. Не варто приймати гарячі ванни і відвідувати сауни. Терти обличчя або шкіру в місці процедури категорично не можна. Це може викликати не тільки додаткове почервоніння і набряк, а й можливість інфікування.

abdom_4.png

Після біоревіталізації ви отримаєте не  зволожену свіжу шкіру, а й відновите її, давши запас рідини на клітинному рівні, прибравши вільні радикали з організму. Результат після біоревіталізації зберігається близько півроку. Куріння і часте відвідування солярію знижують тривалість ефекту. Біоревіталізація - це не панацея для глибоких зморшок, але ідеально підійде для дрібних.  Вартість процедури залежить від марки і об'єму препарату. Ми проводимо ін'єкційну біоревіталізацію тими препаратами, в ефективності яких не виникає сумнівів виходячи з досвіду фахівців. 

Ціни

Биоревитализация Теосиаль Redencity I, 1 мл

3600 грн

Биоревитализация Теосиаль Мезо, 1 мл

3200 грн

Бустер Juvederm Volite, 1 мл

6750 грн

Биоревитализация Meso-Wharton P199, 1.5 мл

4200 грн

Новини та акції

Спеціалісти