CALM

Біоревіталізація шкіри обличчя гіалуроновою кислотою

Біоревіталізація – це методика множинних внутрішньошкірних мікроін’єкцій гіалуронової кислоти. Поліпшення зовнішнього вигляду і омолодження відбувається за рахунок глибокого зволоження.

Біоревіталізація шкіри обличчя гіалуроновою кислотою

Біоревіталізація – це методика множинних внутрішньошкірних мікроін’єкцій гіалуронової кислоти. Поліпшення зовнішнього вигляду і омолодження відбувається за рахунок глибокого зволоження.

Біоревіталізація – це процедура ін’єкційного введення гіалуронової кислоти в глибокі шари дерми, метою якої є відновлення гідрорезервів і покращення якості шкіри. Застосовується для різних частин тіла, але частіше корекція необхідна для лиця, шиї, декольте і рук.

Це ефективний метод профілактики старіння і гідратації шкіри на тривалий термін, підвищення пружності шкірного покриву, відновлення еластичності і розгладження дрібних зморшок.Гіалуронова кислота міститься в людському тіліі відповідає за еластичність і молодість. При її відсутності або недостатньому вмісті шкіра втрачає пружність і старіє. Кислота затримує рідину, завдяки чому клітини насичуються необхідною вологою, а шкірний покрив стає більш гладким і пружним.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА

В ході маніпуляції препарат вводиться дрібними ін’єкціями, на невеликій відстані одна від одної на певну глибину по площині атравматичними голками.  Утворені при цьому проколи додатково стимулюють імунітет, запускаючи процеси регенерації. Маніпуляція практично безболісна, зона заздалегідь обробляється анестезуючим кремом.

Для досягнення результату необхідний курс ін’єкційних процедур. Сеанс триває 45-60 хвилин, потрібно хоча б 4 процедури. Повний курс слід виконувати хоча б раз на півроку, а в перервах між ними проводити спеціальні підтримуючі процедури які пропише лікар. Послуга гіпоалергенна та безпечна для здоров’я. Однак напередодні косметолог повинен провести консультацію і розказати нюансі пацієнту.

ПЕРЕВАГИ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ

ПЕРЕВАГИ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ

ПОКАЗАННЯ:

 • Суха і в’яла шкіра;
 • Дрібні зморшки;
 • Пігментні плями;
 • Нормалізація роботи сальних залоз; 

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • Вагітність і період лактації;
 • Підвищена температура, вірусні та інфекційні захворювання;
 • Рани і пошкодження шкіри;
 • Аутоімунні захворювання;
 • Герпес у стадії загострення;
 • Прийом кроворозріджуючих препаратів або погане згортання крові;
 • Злоякісні утворення.
 • Не рекомендується у період менструацій.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО/ПІСЛЯ

Одразу після буде гіперемія (почервоніння) і дрібні сліди від уколів (папули), які проходять через 24-48 годин. Наносити косметику протягом 2-3 днів не РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ. Не варто приймати гарячі ванни та відвідувати сауни. Терти обличчя або шкіру в місці проколів категорично не можна. Це може викликати не тільки додаткове почервоніння і набряк, а й можливість інфікування.

Після біоревіталізації пацієнт отримує зволожену свіжу шкіру і відновлює її, давши запас рідини на клітинному рівні, прибравши вільні радикали з організму. Результат зберігається близько півроку. Куріння і часте відвідування солярію знижують тривалість ефекту.

Біоревіталізація – це не панацея для усунення глибоких зморшок, але ідеально підходить для дрібних. Вартість залежить від марки та об’єму препарату. Ми проводимо ін’єкційну біоревіталізацію в Києві тими препаратами, в ефективності яких не виникає сумнівів виходячи з досвіду фахівців.

НАШІ ЛІКАРІ

Єфремов Артем Юрійович

Пластичний хірург

Пономарьов Євгеній Валерійович

Лікар дерматовенеролог, косметолог

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

Недорубко Людмила Василівна

Лікар дерматовенеролог, косметолог

Давиденко Христина Михайлівна

Дерматолог, косметолог

Біоревіталізація обличчя: вартість послуг

ВІДГУКИ

Оля2

Запишіться на прийом!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!