CALM

розтяжки

Лазерне видалення рубців і розтяжки (стрії)

Лазерне шліфування дозволяє результативно і безболісно прибрати як нові, так і застарілі шрами чи стрії на будь-якій частині тіла.

Лазерне видалення рубців і розтяжки (стрії)

Лазерне шліфування дозволяє результативно і безболісно прибрати як нові, так і застарілі шрами чи стрії на будь-якій частині тіла.

Рубець – результат заживлення шкіри і заміщення шкірного дефекту сполучною тканиною, являє собою завершальний етап відновлення епідермісу.

Види рубцевих змін:

Гіпотрофічні (атрофічні) – тонкі, м’які, іноді крізь них просвічують судини. Якщо площа ураження значна можна помітити зморшкуватість їх поверхні. Вони не виступають над шкірою, а частіше навпаки – «втягнуті», «западають». Наслідки вугрів найчастіше є атрофічними.

Гіпертрофічні – щільні на дотик, підносяться над навколишньою шкірою. Їх внутрішня будова характеризується зайвим вмістом неструктурованої сполучної тканини.

Келоїдні – випуклі, у формі наростів, щільні на дотик, неправильної форми, рожевого, червоного, фіолетового кольору, з легким блиском, Фактори виникнення келоїдів точно невідомі. Має значення генетика, проблеми з імунітетом і інші причини.

Нормотрофічні – невеликі,  світлі, на одному рівні з навколишньою шкірою, тому не викликають значних змін і дефектів, малопомітні.

Розтяжки (стрії) – рубцеві зміни, які є наслідком швидкого розтягування шкіри через раптовий набір ваги. Виникають через те, що сполучні волокна через це рвуться, порушуючи вироблення колагену. Можуть бути білими, червоними або навіть синюшними, мають різну текстуру і не зникають самі.

Вид рубця і методику усунення визначає лікар на консультації.

Причини появи:

 • вагітність і гормональні зміни;
 • швидке збільшення ваги;
 • швидкий розвиток м’язової маси;
 • інтенсивний ріст тіла в період статевого дозрівання;
 • генетична схильність;
 • тривале або неправильне використання кортикостероїдів.

Лазерне видалення шрамів

Під час маніпуляції лазерний промінь проникає в дерму короткими імпульсами. При цьому випаровується стара, пошкоджена тканина і утворюється нова шкіра. Відбувається потужна стимуляція молодого колагену і еластину – найважливіших будівельних матеріалів шкіри. Вони роблять шкіру гладкою і з рівною поверхнею. При лазерному впливі прискорюється процес мікроциркуляції, що сприяє підвищенню обміну речовин в клітинах шкіри.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ РУБЦІВ І РОЗТЯЖОК (СТРІЇ)

Лазерна шліфовка дає можливість швидко і безболісно прибрати як нові, так і застарілі шрами на будь-якій частині тіла. Кількість процедур визначається лікарем індивідуально залежно від глибини і розміру шрама. В середньому необхідно 3-6 сеансів, однак покращення помітне вже після першого.

Що варто знати про лазерне видалення рубців та шрамів

Після маніпуляції деякий час присутня опухлість, почервоніння, кірочка. Шкіру обов’язково ретельно берегти від сонця, обробляти антисептиком, змащувати спеціальним кремом. Тому, якщо шрам знаходиться у видимій зоні, не рекомендується починати лікування перед відпусткою і засмагою на сонці, перед фотосесією.  Перед лазеротерапією ділянка змащується знеболюючим кремом. До того ж системи сучасних лазерів охолоджують шкіру протягом всієї процедури. Можливе відчуття тепла чи поколювання.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ШЛІФУВАННЯ РУБЦІВ ТА ШРАМІВ

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ШЛІФУВАННЯ РУБЦІВ ТА ШРАМІВ

МЕТОД ВИДАЛЕННЯ ШРАМІВ І РУБЦІВ

Хірургічна корекція

При великих рубцевих змінах в клініці CALM в Києві можлива хірургічна корекція. Хірургічне висічення є найбільш радикальним способом позбавлення від них. Така процедура проводиться зазвичай з місцевою анестезією. Хірург висікає рубцево-деформовані тканини, що дозволяє значно зменшити розмір рубця, а потім накладає косметичні шви, які забезпечують максимально естетичне малопомітний слід.

Лікування келоїдів ін’єкціями

Лікування келоїдних рубців ін’єкціями гормонів дає хороший результат після проходження курсу процедур. Препарат вводиться безпосередньо в товщу рубця. Процедура  знижує синтез колагену за рахунок пригнічення поділу фібробластів (клітин, що синтезують колаген) і підвищення колагенази, що робить рубець менш помітним. Крім того, препарат має сильну протизапальну дію, зменшує набряк і запалення в області рубця.

НАШІ ЛІКАРІ - ДЕРМАТОЛОГИ

Лисецький Андрій Вікторович

Головний лікар мережі клінік CALM

Черемухін Роман Віталійович

Лікар дерматоонколог

Гамоцький Андрій Васильович

Лікар дерматоонколог

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

Ціни на наші послуги

 • Хірургічне висічення рубця до 2 см 2100 грн
 • Хірургічне висічення рубця до 5 см 3800 грн
 • Хірургічне висічення рубця до 10 см 6700 грн
 • І'нєкційне лікування келоїдного рубця до 1 см2 550 грн
 • І'нєкційне лікування келоїдного рубця до 3 см2 900 грн
 • І'нєкційне лікування келоїдного рубця до 5 см2 1200 грн

ВІДГУКИ

Оля2

Бажаєте позбутися рубців та стріїв?

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!