Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Лікування рубців і стрій

Лазерне шліфування дозволяє результативно і безболісно прибрати як нові, так і застарілі шрами чи стрії на будь-якій частині тіла. Декілька сеансів лазеротерапії повернуть рівну і шовковисту текстуру шкіри.
Запис на прийом

content-img.png Рубець - наслідок загоєння ушкодження шкіри і заміщення шкірного дефекту сполучною тканиною, являє собою завершальний етап відновлення шкірного покриву.ce9ebf9bb739fafd681513b3bccc253b.png

rubzy_v1.png
content-img.png Атрофічні - тонкі, м'які, іноді крізь них просвічують судини. Якщо площа ураження досить велика - можна помітити зморшкуватість їх поверхні. Вони не підносяться над шкірою, а частіше навпаки - «втягнуті», «западають». Рубці після вугрів  найчастіше є атрофічними.
content-img.png Гіпертрофічні  - щільні на дотик, підносяться над навколишньою шкірою. Їх внутрішня будова характеризується зайвим вмістом неструктурованої сполучної тканини.
content-img.png Келоїдні - підносяться над шкірою, щільні на дотик (часто по щільності нагадують хрящ), неправильної форми, мають рожевий, червоний або світло-фіолетовий колір, мають легкий блиск. Як правило, вони по площі більше, ніж розмір травми, в результаті якої з'явилися. Справжні причини появи на місці пошкоджень шкіри саме келоїдів досі невідомі. Має значення спадкова схильність, проблеми з імунітетом і ряд інших чинників.
content-img.png Нормотрофіччні - зазвичай невеликі, трохи світліші навколишніх тканин, вони знаходяться на одному рівні з навколишнього шкірою, не викликають її деформації, малопомітні і, як правило, лікування не вимагають.
content-img.png Розтяжки (стрії) - рубцеві зміни, які є результатом швидкого розтягування шкіри через раптове збільшення ваги. Виникають через те, що сполучні волокна в шкірі через це рвуться, порушуючи вироблення колагену. Розтяжки можуть бути білими, червоними або навіть синюшними. Вони мають різну текстуру з навколишнього шкірою і не зникають самі.
big-1478103557.png
rubzy_v2.png

content-img.pngвагітність і гормональні зміни;
content-img.pngшвидке збільшення ваги;
content-img.pngшвидкий розвиток м'язової маси;
content-img.pngінтенсивний ріст тіла в період статевого дозрівання;
content-img.pngгенетична схильність;
content-img.pngтривале або неправильне використання кортикостероїдів.
rubzy_v3.png
lasernoe-lecenie-rubzov.png
У період формування рубця важливо забезпечити правильний догляд: використовувати спеціальні силіконові геля для мінімізації сліду. Якщо все-таки не вдалося запобігти рубцю, то дієвим методом є виключно лазерне лікування.

Під час процедури лазерний промінь проникає в дерму короткими імпульсами. При цьому випаровується стара, пошкоджена тканина і утворюється нова шкіра. Відбувається потужне вироблення молодого колагену і еластину - найважливіших будівельних матеріалів шкіри. Новий колаген робить шкіру гладкою і з рівною текстурою. При лазерному впливі прискорюється процес мікроциркуляції, що сприяє підвищенню активного обміну речовин в клітинах шкіри.rubzy_v4.png

content-img.png Ефективність. 
 content-img.pngБезпечність. Глибина впливу ербіевого лазера точно контролюється лікарем.
 Кількість процедур: індивідуально. Залежить від глибини і розміру рубця. В середньому необхідно 3-4 сеанси. Однак покращення помітне вже після першої процедури.

Лазерна шліфовка рубців дозволяє швидко і безболісно прибрати як нові, так і застарілі шрами на будь-якій частині тіла.rubzy_v5.png

При великих рубцевих змінах в клініці CALM  можива хірургічна корекціяХірургічне видалення рубців є найбільш радикальним способом позбавлення від них. Така процедура проводиться зазвичай з місцевою анестезією.
Хірург висікає рубцево-деформовані тканини, що дозволяє значно зменшити розмір рубця, а потім накладає косметичні шви, які забезпечують максимально естетичне малопомітний слід.

rubzy_v6.png

Лікування келоїдних рубців ін'єкціями гормонів дає хороший результат після проходження курсу процедур. Препарат вводиться безпосередньо в товщу рубця. Процедура  знижуює синтез колагену за рахунок пригнічення поділу фібробластів (клітин, що синтезують колаген) і за рахунок підвищення колагенази (ферменту, що розкладає колаген), що робить рубець менш помітним. Крім того, препарат має сильну протизапальну дію, зменшує набряк і запалення в області рубця.

Спеціалісти