Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Ліпоми

Ліпома - новоутворення з підшкірної жирової клітковини. Видалення проходить під місцевою анестезією амбулаторно. Важливо пам'ятати, що чим менше ліпома, тим простіше її видалити.
Запис на прийом

bc7fbf52911ec93c7419c00fa580fd40.png

content-img.png Поняття "жировик" в медичній термінології не існує. Під цим зазвичай розуміють ліпому – доброякісне новоутворення підшкірної жирової клітковини. 

Ліпома може з'явитися на будь-якій ділянці тіла, де є жирова клітковина. Зазвичай пацієнт випадково виявляє ліпому у вигляді м'якої підшкірної гулі. Утворення видаляють під місцевою анестезією амбулаторно. Важливо пам'ятати, що чим менша ліпома, тим простіше її видалити.

lipoma.png

М'якотканинна рухлива пухлина, що складається з жирових клітин, називається ліпомою. З часом вона збільшується і може викликати хворобливі відчуття. У випадках швидкозростаючої пухлини, необхідний гістологічний аналіз, для попередження ліпосаркоми (злоякісного утворення).

З допомогою лазера чи скальпеля лікар робить один невеликий розріз на шкірі, отримуючи доступ до утворення. Після цього з допомогою пінцета дістає новоутворення. Під час процедури, деструкція ліпоми проводитися одночасно коагуляцією тканин. Додому пацієнт йде з акуратним косметичним швом у разі хірургічного видалення або з заклєною пластирем раною після лазерного.


lipoma_1.png

3243420.jpg

На сьогоднішній день видалення ліпоми лазером вважається найпрогресивнішим методом. За багато років використання такої технології зібрало чималу кількість позитивних відгуків з боку пацієнтів і медпрацівників. До основних переваг видалення ліпом з використанням лазера відносять:

content-img.png Безболісність;
content-img.png Безкровність;
content-img.png Швидкість;
content-img.png Виключення пошкодження здорових тканин;
content-img.png Виключення рецидиву;
content-img.png Відсутність гематом і рубців.

lipoma_2.png

content-img.png Онкологія;
content-img.png Анемія, гіпотензія, менінгіт, асцит і деякі інші захворювання;
content-img.png Період виношування дитини і лактація.

Якщо Ви виявили ліпому, довірте лікування професіоналам. У клініці CALM можна пройти консультацію хірурга і відразу здійснити видалення. Видалення відбувається за одну процедуру. 

Ціни

Ліпома, до 10мм, 1шт

2400 грн

Ліпома, до 20мм, 1шт

3800 грн

Ліпома, до 50мм, 1шт

7600 грн

Ліпома, до 100мм, 1шт

16800 грн

Спеціалісти