CALM

липома

Лазерне видалення ліпоми (жировика) в Києві

Ліпома – новоутворення з підшкірної жирової клітковини. Видалення проходить під місцевою анестезією. Важливо пам’ятати, що чим менше ліпома, тим простіше її видалити.

Лазерне видалення ліпоми (жировика) в Києві

Ліпома – новоутворення з підшкірної жирової клітковини. Видалення проходить під місцевою анестезією. Важливо пам’ятати, що чим менше ліпома, тим простіше її видалити.

Ліпома – доброякісне новоутворення підшкірної жирової клітковини, яке в народі називають жировик, але в медичній термінології не існує.

Може з’явитися на будь-якій ділянці тіла, де є жирова клітковина.  Зазвичай людина випадково виявляє ліпому у вигляді м’якої підшкірної гулі. Часто її плутають з атеромою, адже на вигляд вони схожі. Однак локалізація здебільшого різниться і склад різний. Атероми частіше бувають на голові, лиці, шиї, а ліпоми на спині, руці, нозі. З часом ліпома збільшується і може викликати хворобливі відчуття. У випадках швидкозростаючої пухлини, необхідний гістологічний аналіз, для попередження ліпосаркоми (злоякісної пухлини).

ОПЕРАЦІЯ З ВИДАЛЕННЯ ЛІПОМИ В УКРАЇНІ

Метод видалення визначає лікар, але процедура завжди проходить під місцевою анестезією.

Лазерним або хірургічним шляхом роблять один невеликий розріз на шкірі, отримуючи доступ до утворення. Після цього з допомогою пінцета дістає жирове ущільнення. Деструкція ліпоми проводитися одночасно з коагуляцією тканин, що запобігає кровотечам. Важливо пам’ятати, що чим менша ліпома, тим простіше її видалити, менший шрам і нижча вартість.

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ І НАСЛІДКИ ПІСЛЯ ХІРУРГІЧНОГО ВИДАЛЕННЯ ЖИРОВИКА

Тривалість маніпуляції залежить від розміру, але не більше 60 хв. Процедура проходить в амбулаторних умовах. Додому пацієнт йде з акуратним косметичним швом у разі хірургії або з заклеєним пластиром  після видалення ліпоми лазером. Гематома, незначний ниючий біль можуть бути після такого втручання.

Ймовірність рубця, його розмір і вид залежать від розміру ліпоми, особливостей регенерації шкіри та дотримання рекомендацій лікаря по догляду.

ОСОБЛИВОСТІ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНОГО ПЕРІОДУ

Залежно від розмірів рани, терміни загоєння варіюються. Потрібно кілька перев’язок, які у більшості випадків можливо робити в домашніх умовах. Потрібно не розмочувати рану, не травмувати й захищати від ультрафіолету до повного відновлення. У випадку шраму можна застосувати лазерну шліфовку для вирівнювання текстури епідермісу.

ПЕРЕВАГИ ВИДАЛЕННЯ ЛІПОМИ В CALM

ПЕРЕВАГИ ВИДАЛЕННЯ ЛІПОМИ В CALM

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЛІПОМИ

  • Онкологія;
  • Анемія, гіпотензія, менінгіт, асцит і деякі інші захворювання;
  • Період виношування дитини та лактація.

    Якщо Ви виявили ліпому, довірте лікування професіоналам. У клініці CALM в Києві можна пройти консультацію хірурга, відразу здійснити видалення і повернутися в звичайний режим в той же день, адже реабілітація проходить непомітно.

НАШІ ЛІКАРІ

Лисецький Андрій Вікторович

Головний лікар мережі клінік CALM

Черемухін Роман Віталійович

Лікар дерматоонколог

Гамоцький Андрій Васильович

Лікар дерматоонколог

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

Ціни на наші послуги

  • Ліпома, до 10мм (тіло/обличчя), 1шт від 3400 грн
  • Ліпома, до 20мм (тіло/обличчя), 1шт від 4800/5800 грн
  • Ліпома, до 50мм (тіло/обличчя), 1шт від 9600/10800 грн
  • Ліпома, до 100мм, 1шт від 18 800 грн

ВІДГУКИ

Оля2

Запишіться на діагностику!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!