Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Ліпоми

Ліпома - новоутворення з підшкірної жирової клітковини. Видалення проходить під місцевою анестезією амбулаторно. Важливо пам'ятати, що чим менше ліпома, тим простіше її видалити.
Запис на прийом

bc7fbf52911ec93c7419c00fa580fd40.png

 Поняття "жировик" в медичній термінології не існує. Під цим зазвичай розуміють ліпому – доброякісне новоутворення підшкірної жирової клітковини. 

Ліпома може з'явитися на будь-якій ділянці тіла, де є жирова клітковина. Зазвичай пацієнт випадково виявляє ліпому у вигляді м'якої підшкірної гулі. Утворення видаляють під місцевою анестезією амбулаторно. Важливо пам'ятати, що чим менша ліпома, тим простіше її видалити.

lipoma.png

М'якотканинна рухлива пухлина, що складається з жирових клітин, називається ліпомою. З часом жировик збільшується і може викликати хворобливі відчуття. У випадках швидкозростаючої пухлини, необхідний гістологічний аналіз, для попередження ліпосаркоми (злоякісного утворення).

Лазерний промінь робить один невеликий розріз на шкірі, отримуючи доступ до утворення. Після цього з допомогою пінцета лікар дістає новоутворення. Під час процедури, деструкція ліпоми проводитися одночасно коагуляцією тканин.


lipoma_1.png

3243420.jpg

На сьогоднішній день видалення ліпоми лазером вважається найпрогресивнішим методом. За багато років використання такої технології зібрало чималу кількість позитивних відгуків з боку пацієнтів і медпрацівників. До основних переваг видалення ліпом з використанням лазера відносять:

 Безболісність;
 Безкровність;
 Швидкість;
 Виключення пошкодження здорових тканин;
 Виключення рецидиву;
 Відсутність гематом і рубців.

lipoma_2.png

 Онкологія;
 Анемія, гіпотензія, менінгіт, асцит і деякі інші захворювання;
 Період виношування дитини і лактація.

Якщо Ви виявили ліпому, довірте лікування професіоналам. У клініці CALM можна пройти консультацію хірурга і відразу здійснити видалення. Видалення відбувається за одну процедуру. 

Ціни

Ліпома, до 10мм, 1шт

2400 грн

Ліпома, до 20мм, 1шт

3800 грн

Ліпома, до 50мм, 1шт

7600 грн

Ліпома, до 100мм, 1шт

16800 грн

Спеціалісти