CALM

doctor

Діагностична відеоцистоскопія в Києві

Відеоцистоскопія — процедура, яка дозволяє оглянути слизову оболонку сечового міхура та уретру. Цистоскоп, обладнаний лінзою, вставляється в уретру і повільно просувається в сечовий міхур для діагностики.

ДІАГНОСТИЧНА ВІДЕОЦИСТОСКОПІЯ В КИЄВІ

Відеоцистоскопія — процедура, яка дозволяє оглянути слизову оболонку сечового міхура та уретру. Цистоскоп, обладнаний лінзою, вставляється в уретру і повільно просувається в сечовий міхур для діагностики.

СИМПТОМИ, ПРИ ЯКИХ НЕОБХІДНЕ ОБСТЕЖЕННЯ СЕЧОВОГО МІХУРА

  • Кров у сечі;
  • Нетримання у жінок;
  • Надмірна активність сечового міхура (цистит);
  • Хворобливе сечовипускання;
  • Часті інфекції сечовивідних шляхів;
  • Тазові болі;
  • Збільшена передміхурова залоза.
  • Цистоскопія може виявити патології, включаючи пухлини сечового міхура.

ПІДГОТОВКА ПАЦІєНТА ДО ЦИСТОСКОПІЇ

Ваш лікар може призначити антибіотики до і після цистоскопії. Щоб зробити цистоскопію, потрібно здати аналіз сечі за декілька днів. Важливою умовою є відсутність активного запального процесу, адже це є протипоказанням.

ЗНЕБОЛЕННЯ ПІД ЧАС ЦИСТОСКОПІЇ

Проведення маніпуляції можливі під двома видами знеболення.
Місцева анестезія.
Загальний наркоз
Регіонарна анестезія

ЯК ПРОХОДИТЬ ЦИСТОСКОПІЯ У ЖІНОК

Перед потрібно спорожнити сечовий міхур. Маніпуляція проводиться на гінекологічному кріслі під місцевим або загальним знеболенням. Після цього через уретру вводиться цистоскоп для огляду уретри та сечового міхура. Цистоскоп має лінзу на кінці, яка працює як телескоп для збільшення внутрішніх поверхонь уретри та сечового міхура. Над об’єктивом розміщується спеціальна відеокамера, щоб проеціювати дані на відеоекран.

В сечовий міхур вводиться спеціальний розчин, що дозволяє створити кращу видимість і краще оглянути його всередині. В процесі можуть бути взяті зразки тканин для лабораторного дослідження або виконати різні інші процедури під час цистоскопії. Послуга займає від 5 до 20 хв залежно від завдання. Запис можливий за телефонами, а з вартістю ви можете ознайомитися нижче.

ПЕРІОД ВІДНОВЛЕННЯ

В перші 1-2 дні пацієнтка може відчувати печіння під час сечовипускання, а також часті позиви в туалет. Але загалом людина повертається до звичайного способу життя. Якщо вас турбує біль, є кровотеча або згустки тканин, піднялася температура, присутній тривалий біль внизу живота, потрібно повідомити свого лікаря. Відновити статевий акт можна через тиждень. Для зменшення дискомфорту і профілактики інфекції сечових шляхів рекомендується рясний питний режим протягом доби.

РЕЗУЛЬТАТ

Проведення даної маніпуляції допомагає визначити ряд захворювань, таких як цистит, рак, запалення різного ступеня в області тазу, виявити та поміряти камені, а також взяти біопсію.

ПЕРЕВАГИ ОБСТЕЖЕННЯ ВІДЕОЦИСТОСКОПІЇ В КЛІНІЦІ CALM

ПЕРЕВАГИ ОБСТЕЖЕННЯ ВІДЕОЦИСТОСКОПІЇ В КЛІНІЦІ CALM

НАШ ЛІКАР УРОЛОГ

ЦІНИ НА НАШІ ПОСЛУГИ

  • Відеоцистоскопія 3200 грн

ВІДГУКИ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Цистоскопія – процедура діагностики стану сечового міхура, уретри та сечівника. Наважуючись на неї, головне вибрати кваліфікованого лікаря, клініку, в якій якісний цистоскоп та оснащена операційна. Цистоскопія ціна у клініці CALM у Києві 3200 грн.

Особливої підготовки до процедури не потрібно. Перед дослідженням варто пройти консультацію уролога та УЗД, а також здати аналізи.

Цистоскопія під наркозом вимагає завчасної (за 10-12 годин) відмови від їжі та прийому рідин (за 3-4 години), після процедури потрібен час, щоб прийти до тями після наркозу.

Цистоскопія жіноча – малоінвазивна процедура для діагностики стану сечового міхура. Вона виконується без розрізів та слідів через уретру за допомогою цистоскопа з маленькою камерою. Під час проведення уролог може побачити запалення органу, туберкульоз сечової системи, аномалії сечових шляхів, пухлини, сторонні тіла чи каміння у сечовому міхурі. У клініці CALM лікарі виконують відеоцистоскопію, що є новішою і точнішою методикою.

Цистоскопія – це безпечна малоінвазивна процедура діагностики сечового міхура. Вона займає до 30 хвилин і при правильному виконанні не має наслідків чи ускладнень. Можливим після діагностики є незначне печіння, часті позиви до сечовипускання. Якщо ви відчуваєте біль, є згустки крові в сечі, у вас нудота і температура, це привід звернутися до лікаря. Якщо вас цікавить запит цистоскопія київ, зверніться до клініки CALM.

Цистоскопія – процедура діагностики стану сечового міхура. Наважуючись на неї, головне вибрати кваліфікованого лікаря, клініку, в якій якісний цистоскоп та оснащена операційна. Цистоскопія сечового міхура ціна у клініці CALM у Києві 3200 грн.

Цистоскопія – процедура обстеження сечового міхура та уретри. Її призначає лікар при різних захворюваннях чи дискомфорті у сечовивідних шляхах. Найчастіше для діагностики циститу, гематурії, пухлин та ін. Цистоскопія вартість у клініці CALM 3200 грн. Про підготовку до процедури розкаже лікар на консультації після збору анамнезу.

Inna2

Запишіться на діагностику!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!