CALM

отопластика1

ОТОПЛАСТИКА в києві

Пластична операція на вуха для корекції форми вушних раковин. Подібне виправлення потрібне при клаповухості, яка є вираженою вродженою деформацією вух і робить вуха відстовбурченими.

ОТОПЛАСТИКА В КИЄВІ

Пластична операція на вуха для корекції форми вушних раковин. Подібне виправлення потрібне при клаповухості, яка є вираженою вродженою деформацією вух і робить вуха відстовбурченими.

Отопластика – пластична операція, завдяки якій можна виправляти форму та розмір вушної раковини. Усувати проблему в цілях естетики можна в будь-якому віці після того, як вуха повністю сформувалися – як правило, після 5 років. Може виконуватися на одному або одразу обох вухах для оптимізації симетрії. Корекція не змінить їх розташування і не змінить здатність чути.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПЛАСТИКИ ВУХ

  • капловухість;
  • великі непропорційно голові;
  • неправильно розкриті через травму чи вроджений дефект;
  • деформація чи розтягнення мочки вуха;
  • ви незадоволені попереднім результатом.

Перед хірургічним втручанням потрібна консультація з пластичним хірургом, на якій ви обговорите усі нюанси й спрогнозуєте результат. Лікар огляне вуха: їх розміщення, розмір, форму та симетрію. Важливо, щоб ви розповіли, на що сподіваєтесь у зовнішньому вигляді після процедури. Також необхідно здати аналізи та дотримуватись рекомендацій хірурга після.

Пластика вух: особливості процедури

Під час корекції хірург виконує розріз у складці за вухом. В залежності від проблеми, яку треба вирішити, підтягує тільки шкіру або і трансформацію хряща. Потім формує хрящ у потрібне положення і кріпить його внутрішніми швами. Процедура зазвичай займає до двох годин. Загальний наркоз не завжди обов’язковий, процедура проводиться і під місцевою анестезією.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Після отопластики на вуха накладається компресійна пов’язка для захисту та підтримки. Дискомфорт – нормальне явище, але лікар призначить знеболюючі препарати, щоб відновлення пройшло комфортно. Потрібно уникати сну на боці, що не було додаткового тиску на вуха. Обережно одягайтеся і розчісуйте волосся, щоб не травмувати надрізи. Пов’язки знімають через декілька днів, однак набряки і почервоніння швидше за все будуть ще будуть присутні. Деякі шви розсмоктуються самостійно, інші потрібно зняти в клініці через 7 днів. Залежно від серйозності оперативного втручання фахівець дасть свої рекомендації, коли дозволено буде відновити купання та фізичні навантаження.

РЕЗУЛЬТАТ

Після зняття пов’язок ви помітите зміну зовнішнього вигляду вух, але це ще не остаточний результат. Адже може бути присутній набряк. Шов непомітний, адже захований у складці. Остаточний результат пацієнт бачить через 2-3 тижні після операції. Отопластика – це нескладна процедура, естетичний результат якої можна чітко спрогнозувати, тому пацієнти завжди задоволені новою формою вух.

НАШІ ПЛАСТИЧНІ ХІРУРГИ

Єфремов Артем Юрійович

Пластичний хірург

Люлько Сергій Володимирович

Хірург-уролог, сексолог, лікар УЗД

ЦІНА

  • Отопластика первинна (корекція форми та розміру вушних раковин) 2 вуха 35 000 грн
  • Отопластика повторна (вторинна) 51 000 грн
  • Отопластика 1 вухо 17 000 грн
  • Пластика мочки вуха (1 вухо) 4 800 грн

ВІДГУКИ

Inna2

Корекція форми вух для пацієнтів будь-якого віку!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!