Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Отопластика (пластика форми вух)

Пластична операція з виправлення форми вушних раковин. Подібна корекція потрібна при капловухості, яка є вираженою вродженою деформацією вух і робить вуха відстовбурченими.
Запис на прийом

content-img.png Отопластика - це пластична операція зі зміни форми чи розміру вух.

oto_1.png

content-img.png не прилягають до голови;
content-img.png великі непропорційно голові;
content-img.png неправильно розкриті через травму чи вроджений дефект;
content-img.png ви незадоволені попередньою операцією.

Отопластику в цілях естетики можна робити в будь-якому віці після того, як вуха повністю сформувалися - як правило, після 5 років. Зазвичай виконується на обох вухах для оптимізації симетрії. Операція не змінить їх розташування і не змінить здатність чути.

rhino_2.png

Консультація з пластичним хірургом, на якій ви обговорите усі нюанси і спрогнозуєте результат. Лікар огляне вуха: їх розміщення, розмір, форму та симетрію. Важливо, щоб ви розповіли, на що сподіваєтесь у зовнішньому вигляді після процедури. Також необхідно буде здати аналізи і дотримуватись рекомендацій хірурга.

lipos_4.png

Під час отопластики хірург робить розріз у складці за вухом. В залежності від проблеми, яку треба вирішити, лікар підтягує тільки шкіру або робить і розріз хряща. Потім сформовує хрящ у потрібне положення і кріпить його внутрішніми швами. Процедура зазвичай займає до двох годин. Процедура проходить під загальною анестезію максимально комфортно для пацієнта.


lipos_5.png

Після отопластики на вуха накладаються пов'язками для захисту та підтримки. Дискомфорт або свербіж – це нормально, адже було хірургічне втручання. Лікар призначить знеболюючі препарати, щоб відновлення пройшло комфортно. Потрібно уникати сну на боці, що не було додаткового тиску на вуха. Також намагайтеся не травмувати надрізи. Краще не одягати одяг через голову. Через кілька днів лікар зніме пов’язки. Вуха, швидше за все, будуть набряклими і червоними. Вам потрібно буде одягати вільну пов'язку на ніч протягом 2-6-ти тижнів. Це допоможе вам не травмувати вуха під час сну. Деякі шви розсмоктуються самостійно, інші необхідно зняти в клініці через 7 днів після процедури. Залежно від серйозності оперативного втручання лікар дасть свої рекомендації, коли можна буде відновити купання та фізичні навантаження. 

lipos_7.png

Після зняття пов’язок ви помітите зміну зовнішнього вигляду вух, але це ще не остаточний результат. Адже може бути присутній набряк. Остаточний результат пацієнт бачить через 2-3 тижні після операції. Отопластика – це нескладна пластична операція, результат якої можна чітко спрогнозувати. Тому пацієнти завжди задоволені новою формою вух.

Ціни

Отопластика первинна (корекція форми та розміру вушних раковин) 2 вуха

22 000 грн

Отопластика повторна (вторинна)

32 000 грн

Отопластика 1 вухо

11 000 грн

Пластика мочки вуха (1 вухо)

3000 грн

Спеціалісти