CALM

Пластична хірургія у Києві: прийом, консультація пластичного хірурга

Пластична хірургія – це галузь медицини, яка займається покращенням, відновленням та корекцією як форми, так і функціонування різних частин тіла.

Пластична хірургія у Києві: прийом, консультація пластичного хірурга

Пластична хірургія – це галузь медицини, яка займається покращенням, відновленням та корекцією як форми, так і функціонування різних частин тіла.

Пластичні операції – популярна і потрібна область медицини серед жінок та чоловіків. Адже пластика це не тільки про бажання покращити тіло, але і про усунення дефектів і змін тіла внаслідок хвороб, пологів, травм та ін. Клініка пластичної хірургії CALM пропонує весь спектр пластичних операцій. Перед втручанням потрібно пройти консультацію та здати передопераційний пакет аналізів, щоб виключити протипоказання. Запис можливий за телефонами або через онлайн форму. Вартість прийому – 800 грн. Ціна операції залежить від виду та категорії складності.

Які проблеми допомагає вирішувати пластична хірургія

Послугами пластичних хірургів користуються як жінки, так і чоловіки та навіть інколи діти. Адже пластична хірургія здатна вирішувати як набуті проблеми (старіння, зайва вага, післяродові деформації, травми та ін.) так і вроджені вади тіла (капловухість, втягнені соски, зрощені пальці, деформація лицевого скелета). В медичному центрі CALM  ми підберемо лікаря, який спеціалізується саме на Ваші проблемі і гарантуємо найкращий результат.

Пластична хірургія в медичному центрі CALM

Вибираючи фахівця, обов’язково ознайомтесь з його роботами та відгуками. CALM заснований у 2013 році, це медичний центр, що відповідає міжнародним стандартам завдяки використанню найсучасніших технологій і висококваліфікованим спеціалістам. У нас ви можете не просто отримати консультацію хірурга, а пройти 3D моделювання тіла. Це дає змогу побачити і оцінити результат операції до її проведення.

Наша операційна виконана згідно з європейськими стандартами і ми впевнено можемо сказати, що це наша гордість. Адже вона оснащена всім необхідним задля безпеки і комфорту пацієнта. Пацієнти відмічають наші післяопераційні палати, в яких затишно і є все для комфортного відновлення після наркозу. Також клініка CALM одна з небагатьох, в якій є реанімаційна палата, тому ускладнення і ризики мінімізовані. Наші медсестри з вами 24 години на добу від моменту зустрічі до виписки. Вони зроблять все, щоб час проведений в клініці пройшов спокійно і легко, будуть вам допомагати і забезпечувати усім необхідним.

 

Лікарі виконують операції будь-якого виду і складності, а саме:

  • Мамопластика (пластика грудей)
  • Блефаропластика (повік)
  • Абдомінопластика (живота)
  • Ринопластика (носа)
  • Фейсліфтинг (обличчя)
  • Отопластика (вух)
  • Ліпосакція 
  • Ліпофілінг
  • Видалення комків Біша 
  • Пересадка волосся

Пластична хірургія часто може допомогти покращити самооцінку людини, впевненість і загальну якість життя. Якщо вас щось турбує і не дає радіти своєму відображенню у дзеркалі, запишіться на консультацію спеціаліста.

НАШІ ПЛАСТИЧНІ ХІРУРГИ

Єфремов Артем Юрійович

Пластичний хірург

Люлько Сергій Володимирович

Хірург-уролог, сексолог, лікар УЗД

РЕЗУЛЬТАТИ

Inna2

Запишіться на консультацію до пластичного хірурга!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!