CALM

інєкції аід зморшок

Ін'єкції від зморшок в Києві

Ін’єкції сьогодні є одними з найпопулярніших і затребуваних процедур в естетичній медицині. Методика гарантує миттєвий ефект без періоду реабілітації.

Ін'єкції від зморшок в Києві

Ін’єкції сьогодні є одними з найпопулярніших і затребуваних процедур в естетичній медицині. Методика гарантує миттєвий ефект без періоду реабілітації.

Заломи шкіри старять обличчя, надаючи вік. Прибрати їх можна різними шляхами, одним з яких є ботулінотерапія. Перш ніж говорити про введення під шкіру препарату, варто зрозуміти, звідки беруться зморшки. На лиці їх існує два типи: статичні, викликані природними процесами старіння, і динамічні, що виникають внаслідок роботи м’язів.

Коли ми посміхаємося або морщимо лоб – працюють динамічні м’язи. Так як вони кріпляться безпосередньо до шкіри, то провокують глибокі заломи, в основному в місцях кругового кріплення. Це зони лоба, очей, губ. Позбутися від динамічних можна заблокувавши їх роботу. Є препарати, які завдяки своїй дії на нервові закінчення розслабляють м’язи та тим самим забезпечують усунення зморшок.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА

Спочатку проводиться консультація, на якій збирають анамнез пацієнта та розповідають подробиці методу. Корекція виконується по спеціальним точкам, які відзначає косметолог. Вони сприяють не тільки розгладженню шкіри, але і підтяжці брів та верхньої повіки та загальному омолодженню. Глибока зморшка на переносиці інколи перетворюється в складку навіть в статиці. Для її видалення фахівець вводить препарат в міжбрів’я, що дозволяє усунути сердитий вираз обличчя. Ін’єкції проводять за допомогою інсулінового шприца і дуже тонкої голки, що робить маніпуляцію максимально комфортно.

ПЕРЕВАГИ

ПЕРЕВАГИ

РЕЗУЛЬТАТ

Ефект настає протягом 14 днів. За цей час зморшки встигають розгладитися, а шкіра здається більш молодою. Крім того, з’являється м’язова пам’ять, що дозволяє людині легко контролювати вираз обличчя, що згодом зменшує можливість утворення глибоких заломів. Процедура проводиться двічі-тричі на рік, а ефект зберігається від 3 до 9 місяців. Якщо після сеансу ви все одно помічаєте нерівності, потрібно записуватися на докорекцію.

Препарати, які використовуються в клініці CALM апробовані і дозволені до застосування на території України. Для того, щоб уникнути неприємних наслідків, ін’єкції слід проводити тільки у медичному центрі. Крім того, слід дотримуватися певних правил до і після. Прийом алкоголю слід припинити за три ні. Після не варто відвідувати сауну, засмагати 10-14 днів. Ін’єкції проводяться в сидячому положенні.Протягом, після них чотири години не рекомендується лягати або опускати голову.

Показання:

  • Зморшки навколо очей «гусячі лапки»;
  • Глибокі заломи на лобі;
  • Впадина на переносиці.

Протипоказання:

  • Вагітність і період лактації;
  • Онкологія і епілепсія;
  • Захворювання крові;
  • Прийом антикоагулянтів і антибіотиків.

Вік обмежується мінімум 18 роками, максимум – 65. Препарати викликають звикання, але тільки в самому позитивному сенсі. Якщо проводити корекцію регулярно, два-три рази на рік, шкіра стає пружною, а звичка морщити лоб або мружити очі поступово відходить у минуле. Ін’єкції – це, свого роду, еліксир молодості, який покращує загальний вигляд.

НАШІ ЛІКАРІ

Єфремов Артем Юрійович

Пластичний хірург

Пономарьов Євгеній Валерійович

Лікар дерматовенеролог, косметолог

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

Недорубко Людмила Василівна

Лікар дерматовенеролог, косметолог

Давиденко Христина Михайлівна

Дерматолог, косметолог

Уколи від зморшок: вартість послуг

ВІДГУКИ

Оля2

Запишіться на прийом!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!