Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Ін'єкції від зморшок

Ін'єкції краси сьогодні є одними з найпопулярніших і затребуваних процедур, які позбавляють від зморшок на лобі і в куточках очей. Процедура має миттєвий ефект без періоду реабілітації.
Запис на прийом

zmorsh_1.png

Зморшки старять обличчя, надаючи вік людині. Прибрати їх можна різними шляхами, одним з яких є інєкції у косметолога. Перш ніж говорити про введення під шкіру препарату, варто зрозуміти, звідки беруться зморшки. На обличчі існує два типи зморшок: статичні, викликані природними процесами старіння, і динамічні, що виникають внаслідок роботи мімічних м'язів.

Коли ми посміхаємося або морщимо лоб - працюють динамічні м'язи. Так як вони кріпляться безпосередньо до шкіри, то провокують глибокі зморшки, в основному в місцях кругового кріплення. Це зони лоба, очей, губ. Позбутися від динамічних зморшок можна тільки змусивши м'язи не працювати деякий час, даючи можливість шкірі відновитися. Є препарати, які завдяки своїй дії на нервові закінчення, що знаходяться в шкірі, розслабляють м'язи і тим самим усувають зморшки.

laz_shlif_shkir_3.png

 Зморшки навколо очей  «гусячі лапки»;
 Глибокі зморшки на лобі;
 Зморшки на переносиці.

Вважається, що найглибші зморшки знаходяться на лобі. Ін'єкції проводяться по спеціальним точкам, які косметолог відзначає на обличчі. Вони сприяють не тільки розгладженню зморшки, але і підтяжці брів і верхньої повіки. Глибока зморшка на переносиці інколи перетворюється в складку навіть в статиці. Для її видалення роблять ін"єкцію в міжбрів'я, що дозволяє не тільки розгладити шкіру, а й усунути сердитий вираз обличчя.

Ін'єкції проводять за допомогою інсулінового шприца і дуже тонкої голки, що робить введення  безболісним. Еффект настає протягом 14 днів. За цей час зморшки встигають розгладитися, а шкіра здається більш молодою. Крім того, з'являється м'язова пам'ять, що дозволяє людині легко контролювати вираз обличчя, що згодом зменшує можливість утворення глибоких зморшок. Процедура проводяться двічі на рік, а ефект від зберігається від 3 до 9 місяців.

Препарати, які використовуються в клініці CALM апробовані і дозволені до застосування на території України.  Для того щоб уникнути неприємних наслідків, ін'єкції слід проводити тільки у медичному центрі. Крім того, слід дотримуватися певних правил до і після. Прийом алкоголю слід припинити за три дні до процедури. Після не варто відвідувати сауну, засмагати два тижні. Ін'єкції проводяться в сидячому положенні. Протягом чотирьох годин не можна лягати або опускати голову. 

tatu_3.png

 Вагітність і період лактації;
 Онкологія;
 Епілепсія;
 Захворювання крові;
 Прийом антикоагулянтів (препаратів, що розріджують кров) і антибіотиків.


Якщо немає протипоказань, можна проводити процедуру. Вік обмежується мінімум 18 роками, максимум - 65. Препарати викликають звикання, але тільки в самому позитивному сенсі. Якщо проводити процедуру регулярно, два рази на рік, шкіра стає пружною, а звичка морщити лоб або щурити очі поступово відходить у минуле. Ін'єкції - це, свого роду, еліксир молодості, який розгладжує зморшки і покращує відображення в дзеркалі.

Ціни

Горизонтальная морщина лба, 50 ед.

1820 грн

Лоб весь (межбровье+горизонт. зона), 100 ед.

3640 грн

Межбровные морщины, 50 ед.

1820 грн

Морщины глазн. ("гусиные лапки"), 60 ед

1960 грн

Подмышки жен (лечение гипергидроза), 300 ед.

7100 грн

Подмышки муж (лечение гипергидроза), 500 ед.

9100 грн

Ладони (лечение гипергидроза), 500 ед.

9100 грн

Стопы (лечение гипергидроза), 500 ед.

9100 грн

Спеціалісти