CALM

гистероскопия

Гістероскопія (гістерорезектоскопії) в Києві

Гістероскопія – один з найбільш інформативних і малоінвазивних методів діагностики та лікування внутрішньоматкових патологій жінки. Застосовується для оцінки стану ендометрію, забору матеріалу для біопсії і видалення невеликих новоутворень в матці. Обстеження проводиться за допомогою тонкої, освітленої, гнучкої трубки, яка називається гістероскопом. Пристрій вводиться через піхву під загальним знеболенням. Методика дозволяє швидко встановити точний діагноз, а при необхідності – миттєво зробити невелику операцію.

Гістероскопія (гістерорезектоскопії) в Києві

Гістероскопія – один з найбільш інформативних і малоінвазивних методів діагностики та лікування внутрішньоматкових патологій жінки. Застосовується для оцінки стану ендометрію, забору матеріалу для біопсії і видалення невеликих новоутворень в матці. Обстеження проводиться за допомогою тонкої, освітленої, гнучкої трубки, яка називається гістероскопом. Пристрій вводиться через піхву під загальним знеболенням. Методика дозволяє швидко встановити точний діагноз, а при необхідності – миттєво зробити невелику операцію.

Гістероскопія – це сучасний малоінвазивний метод діагностики внутрішньої частини шийки матки та самої матки за допомогою тонкої, освітленої, гнучкої трубки, яка називається гістероскопом. Пристрій вводиться через піхву під загальним знеболенням.

ПОКАЗАННЯ ГІСТЕРОСКОПІЇ: ДІАГНОСТИЧНА І ХІРУРГІЧНА

Діагностична гістероскопія

 • Підозра на внутрішній ендометріоз тіла матки, підслизовий міоматозний вузол, синехії (зрощення в порожнині матки), рак шийки матки та ендометрію, патологія ендометрію;
 • Безпліддя;
 • Кровотеча в менопаузі;
 • Підозра на вади розвитку матки.

Лікувальна гістероскопія (хірургічна)

 • Поліп ендометрію;
 • Гіперплазія ендометрію;
 • Підслизова міома матки;
 • Внутрішньо маткова перетинка.

Перед процедурою обов’язкова підготовка: консультація гінеколога з оглядом, здачею аналізів та заповненням документів.  Маніпуляцію виконують з 7 по 12 день менструального циклу. Запис можливий за телефонами або через онлайн форму.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА

Перед процедурою потрібно спорожнити сечовий міхур. В операційній анестезіолог проводить наркоз, після чого розпочинається операція. Під час гістероскопії гінеколог вставляє у піхву гістероскоп – тонку трубку з камерою та світловодом на кінці. Далі через нього вводиться спеціальний розчин у порожнину матки, щоб розширити її для кращого огляду. Це дасть чіткий вигляд стану шийки матки, маткових вічок і порожнини на наявність патологій. В ході можна робити фотографії чи відео та брати зразки тканин для дослідження (біопсії).

Можливі ускладнення

 • Інфекція;
 • Значна маткова кровотеча;
 • Запалення матки та черевної порожнини;
 • Пошкодження шийки матки.

Протипоказання

 • Запальні процеси статевих органів;
 • Вагітність;
 • Значна маткова кровотеча;
 • Стеноз шийки матки;
 • Загальні інфекційні захворювання;
 • Порушення згортання крові;
 • Нелікований цукровий діабет;
 • Нещодавно перенесені інфаркти та гострі порушення мозкового кровообігу.

РЕАБІЛІТАЦІЯ

Гістероскопія найчастіше проводиться в амбулаторних умовах. Вас поспостерігають у клініці декілька годин і відпустять додому. Можуть бути незначні кров’янисті виділення та болі внизу живота протягом 1-2 днів. Лікар назначить знеболююче у випадку дискомфорту.

Потрібно уникати фізичних навантажень та виключити статеве життя на 2 тижні або за рекомендаціями фахівця. Якщо у вас підвищиться температура, з’явиться сильний біль в паху або інтенсивна вагінальна кровотеча, негайно зверніться до лікаря.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

НАШІ ЛІКАРІ ГІНЕКОЛОГИ

Ейсмонт Інна Василівна

Гінеколог, лікар УЗД

Мудра Юлія Сергіївна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД

Гістероскопія: ціна на послуги

 • Діагностична гістероскопія 5500 грн
 • Гістерорезектоскопія поліпектомія без вартості ПГД 7500 грн
 • Гістероскопічна міомектомія від 10000 грн

ВІДГУКИ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Гістероскопія – це гінекологічна малоінвазивна оперція.

Це процедура, за допомогою якої лікар може провести ретельний огляд порожнини матки та маткових труб. Також одночасно можна провести операції чи взяти біопсію. Перед послугою потрібно пройти консультацію та здати аналізи. У клініці CALM процедуру проводять гінекологи якісним обладнанням, вона займає близько 30 хвилин. Додому пацієнт повертається через дві години після.

Гістероскопію рекомендують проводити в першу фазу циклу, відразу після закінчення менструації, частіше на 5-12 день, коли ендометрій ще тонкий, а кровоточивість його мінімальна. Також перед гістероскопією потрібно пройти огляд у гінеколога та здати деякі аналізи. Напередодні процедури бажано виключити статеве життя, поголити волосся в інтимній зоні. Останній прийом їжі рекомендується не пізніше, ніж за 12 годин до операції. Безпосередньо перед самою маніпуляцією необхідно випорожнити сечовий міхур.

Гістероскопія – процедура, за допомогою якої лікар може провести ретельний огляд порожнини матки та маткових труб. Перед послугою потрібно пройти консультацію гінеколога з УЗД. Це важливий метод діагностики та лікування у гінекології. Гістероскопія ціна Київ у клініці CALM 7500 грн.

Гістероскопія – це малоінвазивна операція для діагностики шийки матки, порожнини матки, гирла фалопієвих труб. При цьому немає жодних розрізів чи проколів, а статеві органи не ушкоджуються, адже гістероскоп вводиться через піхву. Гістероскопія в гінекології – це важлива процедура, коли УЗД недостатньо і лікар потребує більш детального огляду. Гінекологи клініки CALM проводять діагностичну та лікувальну гістероскопію.

Гістероскопія – це малоінвазивна операція, без розрізів та пошкоджень. Тим не менш, вона виконується під загальним наркозом, оскільки незначний біль під час введення інструментів жінка може відчувати. Процедура триває недовго, близько 30-60 хвилин і ще 2-3 години вам потрібно побути під наглядом лікаря. Цього часу достатньо, щоб гінеколог провів діагностику та за необхідності взяв біопсію та зробив хірургічні маніпуляції. У клініці CALM гістероскопія ціна 7500 грн

Гістероскопія – процедура для повноцінної діагностики патологій матки або безпліддя жінки. Лікарі гінекологи рекомендують її виконувати з 6 по 10 день менструального циклу. Цей період є найбільш сприятливим для обстеження та проведення процедури. Ціна гістероскопії у клініці CALM 7500 грн.

Inna2

Запишіться на діагностику!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!