Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Гістероскопія

Гістероскопія - один з найбільш інформативних і малоінвазивних методів діагностики та лікування внутрішньоматкових патологій. Застосовується для оцінки стану ендометрію, забору матеріалу для біопсії і видалення невеликих новоутворень в матці. Методика дозволяє швидко встановити точний діагноз, а при необхідності - миттєво зробити невелику операцію.
Запис на прийом
26.jpg

122.pngcontent-img.png Гістероскопія - це сучасний малоінвазивний метод діагностики внутрішньої частини шийки матки та самої матки за допомогою тонкої, освітленої, гнучкої трубки, яка називається гістероскопом. Пристрій вводиться через піхву під загальним знеболенням.

mammop_1.png
  Діагностична гістероскопія

content-img.png Підозра на внутрішній ендометріоз тіла матки, підслизовий міоматозний вузол, синехії (зрощення в порожнені матки), рак шийки матки та ендометрія, патологія ендометрію;
content-img.png Безпліддя;
content-img.png Кровотеча в менопаузі;
content-img.png Підозра на вади розвитку матки.

Лікувальна (хірургічна) гістероскопія

content-img.png Поліп ендометрію;
content-img.png Гіперплазія ендометрію;
content-img.png Підслизова міома матки;
content-img.png Внутрішньо маткова перетинка.

апаоаоп.pngcontent-img.png Інфекція;
content-img.png Значна маткова кровотеча;
content-img.png Запалення матки та черевної порожнини;
content-img.png Пошкодження шийки матки.

 lipos_6.png

content-img.png Запальні процеси статевих органів;
content-img.png Вагітність;
content-img.png Значна маткова кровотеча;
content-img.png Стеноз шийки матки;
content-img.png Загальні інфекційні захворювання;
content-img.png Порушення згортання крові;
content-img.png Нелікований цукровий діабет;
content-img.png Нещодавно перенесені інфаркти та гострі порушення мозкового кровообігу.

   lipos_2.pngПеред процедурою обов’язкова консультація гінеколога з оглядом та здачею аналізів. Вам необхідно підписати інформовану згоду на здійснення процедури та проведення анастезії.  Процедуру потрібно виконувати з 7 по 12 день менструального циклу.

 апаоаоплдлд.pngПеред процедурою потрібно спорожнити сечовий міхур. В операційній лікар анестезіолог проводить анастезію, після чого розпочинається процедура. Під час гістероскопії лікар вставляє у піхву гістероскоп - тонку трубку з камерою та світоводом на кінці. Далі вводиться спеціальний розчин через гістероскоп у порожнину матки, щоб розширити матку для кращого огляду. Це дасть чіткий вигляд стану шийки матки, маткових вічок і порожнини матки на наявність патологій. Під час процедури можна робити фотографії чи відео та брати зразки тканин для дослідження (біопсії).

polyp_removal.jpg

facelift_7.png Гістероскопія найчастіше проводиться в амбулаторних умовах. Вас постпостерігають у клініці декілька годин після процедури і відпустять додому. Можуть бути незначні кров’янисті виділення та болі внизу живота протягом 1-2 днів після процедури. Лікар назначить знеболюче у випадку дискомфорту.

Потрібно уникати фізичних навантажень та виключити статеве життя на 2 тижні після процедури або за рекомендаціями лікаря. Якщо у вас підвищиться температура тіла, з’явиться сильний біль внизу живота або інтенсивна вагінальна кровотеча, необхідно звернуться до лікаря.

Ціни

Діагностична гістероскопія

5500 грн

Гістерорезектоскопія поліпектомія без вартості ПГД

7500 грн

Гістероскопія лікувальна

5500 грн

Гістероскопічна міомектомія

від 10 0000 грн

Спеціалісти