CALM

рино1

Пластика носа в києві

Ринопластика – операція на ніс з виправлення вроджених або придбаних деформацій, а також зміна форми. Ринопластика значно покращує форму обличчя в профіль і робить лице гармонійним.

Пластика носа в києві

Ринопластика –   операція на ніс з виправлення вроджених або придбаних деформацій, а також зміна форми. Ринопластика значно покращує форму обличчя в профіль і робить лице гармонійним.

Ринопластика – це операція зі зміни і корекції форми носа. За допомогою неї можна змінити всі структури носа: кістки, хрящі, шкіру. Плануючи процедуру, лікар врахує риси лиця, щоб ніс виглядав гармонійно. Ринопластика міняє розмір, форму або пропорції носа. Вона може бути функціональною: для усунення деформацій від травм, викривлення перегородки, виправлення вроджених дефектів, відновлення дихання або в цілях естетики.

Спочатку ви повинні зустрітися з хірургом, щоб обговорити важливі нюанси щодо операції. Лікар має розуміти вашу мотивацію і бажаний результат. Огляд допоможе вашому лікарю визначити, які зміни потрібно внести і як ваші фізичні особливості, такі як товщина шкіри або міцність хряща можуть впливати на підсумок.

ЯК ПРОХОДИТЬ ОПЕРАЦІЯ

Ринопластика проходить під загальним наркозом комфортно для пацієнта. В ході хірург відкриває структуру носа, роз’єднує її елементи для того, щоб кожен з них був доступний для роботи. Потім видаляє зайві елементи, моделює нову форму і накладає пов’язки. Якщо перегородка зігнута або крива (відхилена), хірург також може виправити її для поліпшення дихання.

Пластична операція носа: види

Закрита – розрізи всередині носових ходів. Видимий шкірний покрив залишається недоторканим, і всі маніпуляції проводить без видимого пошкодження шкіри.

Відкрита – розрізи всередині та по перетинці між носовими ходами. Після цього хірург отримує можливість безпосередньо працювати з кістковими та хрящовими відділами.

По завершенню ви опинитесь в палаті, де персонал стежитиме за вашим самопочуттям. На 1-2 дні необхідно залишитися в клініці під цілодобовим наглядом медперсоналу. У ніс вставлять спеціальні ватні тампони на 2-4 доби. Щоб зберегти форму носа, накладають фіксуючу пов’язку, яку потрібно носити близько тижня. Ніс буде закладений через набряк, також можуть бути больові відчуття. Невеликі кровотечі та відтік слизу та старої крові є звичайними протягом декількох днів.

ПЕРЕВАГИ РИНОПЛАСТИКИ

У клініці CALM використовується унікальне в Україні програмне забезпечення Vectra XT, на якому візуалізують остаточний результат. Лікар разом з пацієнтом підбирає найбільш гармонійну до обличчя форму і розмір носа і пацієнт бачить, як зміниться його зовнішній вигляд після корекції.

ПЕРЕВАГИ РИНОПЛАСТИКИ

У клініці CALM використовується унікальне в Україні програмне забезпечення Vectra XT, на якому візуалізують остаточний результат. Лікар разом з пацієнтом підбирає найбільш гармонійну до обличчя форму і розмір носа і пацієнт бачить, як зміниться його зовнішній вигляд після корекції.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Після операції потрібно:

 • Уникати активних фізичних занять;
 • Захищати від води перші 5-7 днів;
 • Не приймати довго ванну та душ, митися тільки теплою водою;
 • Контролювати свою міміку, не напружувати зону носа;
 • Обережно чистити зуб, щоб обмежити рух верхньої губи;
 • Акуратно одягати одяг через голову.
 • Крім того, не можна носити окуляри принаймні чотири тижні, щоб запобігти тиску на носову спинку.

Півтора місяця під час реабілітації ніс буде чутливим. Складно судити про якість одразу після зняття пов’язки, адже буде присутній набряк. Остаточний результат можна оцінити через 6 місяців, коли закінчиться відновлення. Навіть незначні трансформації в структурі носа, які часто вимірюються в міліметрах, можуть істотно покращити естетичний вигляд обличчя особи.

Вартість корекції залежить від виду операції, складності й задачі. Точно може сказати фахівець при очній консультації у клініці.

НАШІ ПЛАСТИЧНІ ХІРУРГИ

Єфремов Артем Юрійович

Пластичний хірург

Люлько Сергій Володимирович

Хірург-уролог, сексолог, лікар УЗД

ЦІНИ РИНОПЛАСТИКИ

 • Ринопластика первинна (корекція розміру і форми носа), відкрита 112 800 грн
 • Ринопластика первинна (корекція розміру і форми носа), закрита 136 300 грн
 • Ринопластика повторна (вторинна) 168 000 грн
 • Реконструкція носа (виправлення та відновлення вродженої або посттравматичної деформації) 246 400 грн

ВІДГУКИ

Inna2

Запишіться на консультацію!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!

“Гінекологія- це моя пристрасть. А жіноче тіло – це витвір мистецтва. Я люблю свою роботу, якій віддана.”