Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Ринопластика (пластика носа)

Ринопластика - операція з виправлення вроджених або придбаних деформацій, а також зміна форми носа. Ринопластика значно покращує форму обличчя в профіль і робить лице гармонійним.
Запис на прийом

content-img.png Ринопластика - це операція зі зміни і корекції форми носа. За допомогою неї можна змінити всі структури носа: кістки, хрящі або шкіру. Плануючи ринопластику, хірург врахує риси обличчя, щоб ніс після операції виглядав гармонійно. Ринопластика міняє розмір, форму або пропорції носа. Її виконують для усунення деформацій від травм, виправлення вроджених дефектів, поліпшення труднощів з диханням або в цілях естетики.

rhino_2.png

Перш ніж планувати ринопластику, ви повинні зустрітися з хірургом, щоб обговорити важливі фактори щодо операції. Лікар має розуміти вашу мотивацію і бажаний результат. Огляд допоможе вашому лікарю визначити, які зміни потрібно внести і як ваші фізичні особливості, такі як товщина шкіри або міцність хряща носа, можуть впливати на результати. Також хірург призначить потрібні аналізи.

3D моделювання результату


  

У клініці CALM використовується унікальне в Україні програмне забезпечення Vectra XT, на якому можна візуалізувати остаточний результат. Лікар разом з пацієнтом підбирає найбільш гармонійну до обличчя форму і розмір носа і пацієнт бачить, як зміниться його обличчя після операції.
rhino_3.png

content-img.png Закрита - розрізи виконуються всередині носових ходів. Видимий шкірний покрив залишається недоторканим, і всі маніпуляції фахівець проводить без пошкодження шкіри.

content-img.png Відкрита - розрізи виконуються всередині носа і по перетинці між носовими ходами. Після цього хірург отримує можливість безпосередньо працювати з кістковими та хрящовими відділами.

rhino_4.png

Ринопластика проходить під загальним наркозом комфортно для пацієнта. Під час ринопластики хірург відкриває структуру носа, роз'єднує її елементи для того, щоб кожен з них був доступний для роботи. Потім видаляє зайві структури і моделює нову форму ы накладаэ пов'язки. Якщо стінка між двома сторонами носа (перегородка) зігнута або крива (відхилена), хірург також може виправити її для поліпшення дихання.

img_01.jpgrhino_5.png

Після операції ви опинитесь в палаті, де персонал стежитиме за вашим самопочуттям. На 1-2 доби варто залишитися в клініці під цілодобовим наглядом медперсоналу. У ніс вставлять спеціальні ватні тампони на 2-4 доби. Щоб зберегти форму носа, накладають фіксуючу пов'язку, яку потрібно носити близько тижня. Ніс буде закладений через набряк, також можуть бути больові відчуття. Невеликі кровотечі та відтік слизу та старої крові є звичайними протягом декількох днів після операції або після зняття пов’язки.

rhino_6.png

content-img.png Уникати активних фізичних занять;
content-img.png Не мочити водою ніс перші 5-7 днів;
content-img.png Не приймати довго ванну та душ, митися тільки теплою водою;
content-img.png Контролювати свою міміку, не напрягати зону носа;
content-img.png Обережно чистити зуб, щоб обмежити рух верхньої губи;
content-img.png Обережно одягати одяг через голову.
content-img.png Крім того, не варто носити окуляри принаймні чотири тижні після операції, щоб запобігти тиску на ніс.

Остаточний результат ви побачите протягом 6 місяців.


rhino_7.png

Півтора місяці після операції ніс буде чутливим. Складно судити про результат одразу після зняття пов'язки, адже буде присутній набряк. Остаточний результат можна оцінити через 6 місяців, коли повністю спаде набряк. Навіть незначні зміни в структурі носа, які часто вимірюються в міліметрах, можуть істотно змінити його форму та покращити загальний зовнішній вигляд обличчя.

 

Ціни

Ринопластика первинна (корекція розміру і форми носа), відкрита

70 500 грн

Ринопластика первинна (корекція розміру і форми носа), закрита

від 85 200 грн

Ринопластика повторна (вторинна)

105 000 грн

Реконструкція носа (виправлення та відновлення вродженої або посттравматичної деформації)

154 000 грн