Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг або PRP-терапія - ін'єкційне омолодження і лікування шкіри і волосся, засноване на застосуванні плазми крові c додаванням амінокислот, вітамінів і мінералів.
Запис на прийом

plazmoliftyng-sajt_640h480.jpg

content-img.png Плазмоліфтінг або PRP-терапія - унікальна методика ін'єкційного омолодження обличчя, заснована на застосуванні плазми крові з додаванням амінокислот, вітамінів і мінералів. Дана методика базується на відновлюванні можливостей збагаченої тромбоцитами плазми. За допомогою ін'єкцій вона вводиться в проблемні зони і стимулює активацію фібробластів. Після курсу сеансів шкіра оновлюється протягом ще декількох місяців. Ми застосовуємо плазмоліфтинг для омолодження, лікування акне і неандрогенної алопеції.

plazm_1.png

Велика кількість тромбоцитів в плазмі посилюють біостимулюючу властивість крові. Тромбоцити є активаторами відновлення пошкоджених тканин. Після ін'єкцій фібропласти починають виробляти колаген, еластин і гіалуронову кислоту, які забезпечують пружність і свіжість шкіри. Разом з цим, стається реконструкція матриксу дерми. Вона також стимулює приплив крові. Це забезпечує підтяжку шкіри, поліпшення кольору і текстури, свіжий зовнішній вигляд.

laz_shlif_shkir_3.png

 Вікові зміни шкіри;
 В'ялість шкіри;
 Зневоднення і сухість;
 Птоз тканин обличчя і шиї;
 Розтяжки шкіри;
 Часта або інтенсивна інсоляція;
 Вугрова хвороба(акне);
 Неандрогенна алопеція;

onikom_6.png

 Захворювання внутрішніх органів;
 Вірусний гепатит;
 Діабет;
 Захворювання крові;
 Гнійничкові запалення шкіри;
 Вагітність і лактація.

plazm_2.png

У пацієнта беруть 30-50 мл крові, яку поміщають в центрифугу, щоб відокремити збагачену тромбоцитами плазму від інших компонентів крові. Після цього ін'єкційно по всій площі оброблюваної зони вводиться плазма в поєднанні з вітамінами і мікроелементами.

plazmolifting-desen-header.png

kontur_3.png

 Поліпшення зовнішнього виглядуі якості шкіри;
 Підвищення пружності;
 Усунення зморшок;
 Нормалізація роботи сальних залоз;
 Поліпшення кольору обличчя.

plazm_3.png

Для досягнення ефективного результату потрібно пройти 4-6 процедури з інтервалом в місяць. У клініці CALM ми поєднуємо PRP-технологію з процедурами лазерного омолодження і іншими ін'єкційними методиками для посилення закріплення ефекту. 

Ціни

Плазмоліфтинг (три зони)

3800 грн

Плазмоліфтинг (одна зона)

2200 грн

Новини та акції

Спеціалісти