CALM

chirurgia1

загальна хірургія

Діагностика та оперативні втручання в мамології, проктології та загальної хірургії.

Діагностика та оперативні втручання: мамологія, проктологія та загальна хірургія

Діагностика та оперативні втручання в мамології, проктології, урології та загальної хірургії.

Діагностика та оперативні втручання: мамологія, проктологія та загальна хірургія

Ніхто не застрахований від хірургічного відділення. Це можуть бути планові послуги, а можуть бути екстрені. В будь-якому випадку важливо, хто буде вас оперувати та в яких умовах. Клініка CALM пропонує широкий спектр хірургічних втручань будь-якої складності.

Напрямки:

  • Загальна хірургія
  • Пластична хірургія
  • Мамологія
  • Проктологія
  • Урологія
  • Гінекологія

Консультація хірурга в Києві

Хірургія – одна з найширших та найвідповідальніших областей медичного мистецтва. Коли лікування терапевтичними засобами не дає бажаного результату, і потрібні більш «рішучі» способи – до справи беруться лікарі-хірурги. Консультація хірурга – це перший та обов’язковий етап в майбутній операції. На ній він проведе діагностику, збере анамнез, назначить додаткові аналізі та запропонує варіанти вирішення.

У нас операції проводяться всіма можливими методиками. Який доступ вибрати визначає оперуючий лікар, або консиліум лікарів, враховуючи всі показання та протипоказання, клінічну ситуацію, можливості та оснащення операційної тощо.

Оперативна хірургія в КАЛМ

  • Ендоскопічна (лапароскопічна хірургія) – це метод внутрішньопорожнинних хірургічних втручань на органах черевної порожнини чи малого таза, що здійснюється через невеликі проколи, діаметр яких не перевищує 12 мм. Вона використовується при різних захворюваннях і станах, таких як: грижі черевної стінки, пахові грижі, холецистектомія, спленектомія, апендектомія та багато іншого. Лапароскопічні операції вимагають професіоналізму та високого рівня підготовки хірурга, і їх можна проводити пацієнтам різного віку. Важливою перевагою є короткий реабілітаційний період – пацієнти самостійно залишають стаціонар через 1-2 дні, незалежно від рівня складності. Також лапароскопія гарантує найкращий естетичний результат, який досягається завдяки здійсненню втручань через невеликі проколи.
  • Лапаротомічна хірургія – хірургічний метод доступу через розріз живота при лікуванні та діагностиці захворювань органів черевної порожнини та малого таза. Розріз може бути поперечним чи поздовжнім. Попри велику травматизацію тканин, лапаротомії в деяких випадках єдиний можливий метод доступу. Він дозволяє отримати вільніше бачення до органів, забезпечуючи кращу оглядовість зони втручання. Перед операцією проводяться лабораторні та інструментальні обстеження, результати яких дійсні не пізніше ніж за 1 місяць до процедури.

В CALM перевага завжди надається лапароскопії — малоінвазивній методиці. Проте в деяких ситуаціях лапаротомія є єдиним ефективним рішенням. Оснащеність нашої клініки дозволяє проводити маніпуляції будь-якої складності і виду. Метод доступу підбирається для кожного пацієнта індивідуально на консультації, з урахуванням всіх наявних деталей. Ціна консультації хірурга – 500 грн. Запис можливий за телефонами або через форму онлайн-запису на сайті.

НАШІ ЛІКАРІ

Люлько
Сергій Володимирович

Хірург – уролог, лікар УЗД

Оля2

Запишіться на консультацію і ми допоможемо вам позбутися вашої проблеми!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!