CALM

бородавки

Лазерне видалення бородавок

Бородавки – новоутворення на шкірі у вигляді папул та ущільнень, що з’являються внаслідок активізації вірусу папіломи людини (ВПЛ).
При стресах чи падінні імунітету він проявляється новоутвореннями.

Лазерне видалення бородавок

Бородавки – новоутворення на шкірі у вигляді папул та ущільнень, що з’являються внаслідок активізації вірусу папіломи людини (ВПЛ). При стресах чи падінні імунітету він проявляється новоутвореннями.

Види бородавок:

Підошовні – проблема, що часто спостерігається дерматологами. Ознакою хвороби є ураження стопи та пальців грубими кратероподібними утвореннями тілесного або жовтого кольору. Вони схильні розростатися вглиб і збільшуються в діаметрі, чим завдають болю при ходьбі та натисненні.

Навколонігтьові – це шорсткі ущільнення, бувають вузликовими та кулястими. Виникають навколо нігтьової пластини, на нігтях, можуть зіпсувати не тільки враження від рук, але й руйнувати нігті Не вважаються небезпечними, безболісні, проте мають неестетичний вигляд і не дозволяють мати гарний манікюр чи педикюр.

Плоскі – гладкі тілесні утворення на шкірних покривах. Як правило, з’являються в дитячому або підлітковому віці. Не перероджуються в злоякісні, однак виглядають неестетично.

ВИДАЛЕННЯ БОРОДАВОК

Існує безліч методів, але не всі дають бажаний результат. Такий спосіб як кріодіструкція, ми не рекомендуємо використовувати. Рідкий азот неодноразово провокує ускладнення, опіки та рецидиви, скальпель — тривалу реабілітацію та ймовірність рубця. Інноваційна безпечна методика — лазеротерапія.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ БОРОДАВОК

Процедура проводиться під місцевою анестезією, пошарово видаляючи утворення. Одночасно лікар коагулює судини, додому пацієнт йде вже з сухою ранкою. Повне загоєння займає близько двох тижнів.

За відгуками пацієнтів, усунення лазером і постдогляд проходить комфортно, без ускладнень. При правильному догляді тканини загоюються досить швидко і не залишиться слідів маніпуляції.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРОТЕРАПІЇ

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ БОРОДАВКИ

ПІСЛЯМАНІПУЛЯЦІЙНИЙ ДОГЛЯД

 • Рана не повинна контактувати з водою 2-3 дні.
 • Не можна здирати кірочку (вона відпаде сама).
 • Потрібно проводити обробку рани антисептиком.
 • Не травмувати.
 • Оберігати від дії ультрафіолету.

НАШІ ЛІКАРІ - ДЕРМАТООНКОЛОГИ

Лисецький Андрій Вікторович

Головний лікар мережі клінік CALM

Черемухін Роман Віталійович

Лікар дерматоонколог

Гамоцький Андрій Васильович

Лікар дерматоонколог

Недорубко Людмила Василівна

Дерматовенеролог, косметолог

Ціни на наші послуги

 • Підошовна бородавка до 3мм, 1шт 600 грн
 • Підошовна бородавка до 10мм, 1шт 950 грн
 • Підошовна бородавка до 20мм, 1шт 1900 грн
 • Плоска бородавка до 2мм, 1шт 400 грн
 • Плоска бородавка до 5мм, 1шт 600 грн
 • Плоска бородавка до 10мм, 1шт 900 грн
 • Плоска бородавка до 20мм, 1шт 1900 грн
 • Плоска бородавка на обличчі до 2мм, 1шт 500 грн
 • Плоска бородавка на обличчі до 5мм, 1шт 700 грн
 • Плоска бородавка на обличчі до 10мм, 1шт 1000 грн
 • Плоска бородавка на обличчі до 20мм, 1шт 2000 грн
 • Проста (навколонігтьова) бородавка до 2мм, 1шт 600 грн
 • Проста (навколонігтьова) бородавка до 5мм, 1шт 900 грн
 • Проста (навколонігтьова) бородавка до 10мм, 1шт 1000 грн
 • Проста (навколонігтьова) бородавка до 20мм, 1шт 1900 грн

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Часто до нас звертаються з натоптишами, шипицями, сухими мозолями. Але наші лікарі знають, що швидше за все це бородавки. Вони бувають звичайними, плоскими, підошовними. Також звертаються зі старечими бородавками – тобто швидше за все кератомами та вісюльками в інтимній зоні – тобто гострокінцевими кондиломами. Не важливо, як ви називаєте новоутворення. Важливо, щоб ви знали, де видалити бородавку Київ. У клініці CALM це зроблять швидко, безболісно, ​​безпечно за допомогою лазера.

Лазерне видалення бородавок  – це безпечний, точно контрольований метод, без пошкодження навколишньої тканини з безліччю переваг. Він малотравматичний у порівнянні з хірургією та випалюванням рідким азотом. Важливо розуміти, що бородавки схильні до рецидивів, оскільки їх провокує захворювання на вірус папіломи людини. За статистикою повторний прояв після лазерної процедурирідше, ніж після інших методів. Звертайтеся до клініки CALM, щоб видалити бородавки будь-якого виду та локалізації.

Усунення бородавок – процедура, з якою стикалася фактично кожна людина. І вибір методу є дуже важливим етапом. Ми категорично не рекомендуємо видаляти їх рідким азотом. Адже випалювання азотом – це застарілий спосіб, після нього часто рецидиви, загоєння проходить довго та болісно. У той час як лазер – безпечний, точно контрольований лікарем метод з безліччю переваг: швидко, безболісно, ​​здорові тканини не пошкоджуються, реабілітація швидше та комфортніше. Забудьте запит “видалення бородавок азотом Київ”, тому що це боляче та неефективно.

Клініка CALM – спеціалізований медичний центр, що надає послуги з видалення новоутворень шкіри. Бородавки ми видаляємо лазерним методом та за допомогою хірургічного втручання. Процедура проходить швидко, ефективно, з мінімальною травматизацією тканин. Ці доброякісні нарости можуть бути на будь-яких зонах тіла: на стопах, на руках, на обличчі. Лазерне видалення бородавок ціна залежить від виду та розміру утворення.

Видалення бородавок лазером – це інноваційний, безпечний метод, без пошкодження навколишніх тканин. Лікар лазерним промінем пошарово видаляє утворення під місцевою анестезією. Додому пацієнт йде з сухою кірочкою та пластиром на місці видалення. Щоб загоєння шкіри пройшло максимально швидко, не можна мочити, травмувати, навантажувати місце видалення. Клініка CALM спеціалізований медичний центр з надання процедур з видаленню утворень будь-якого виду і локалізації.

ВІДГУКИ

Оля2

Запишіться на діагностику!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!