Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Бородавки

Бородавки - новоутворення вірусного характеру на шкірі у вигляді папул і ущільнень. Найчастіше зустрічаються на руках та стопах. Лазерна методика - ефективна і найменш травматична методика лікування.
Запис на прийом

 Бородавки - це новоутворення на шкірному покриві, результат зараження вірусом папіломи.

bor_1.png

content-img.png Підошовні бородавки - проблема, яка часто спостерігається дерматологами. 

Ознакою хвороби є ураження стопи і пальців грубими кратероподібними утвореннями тілесного або жовтого кольору. Бородавки часто завдають болю при ходьбі і натисненні. Якщо запустити хворобу, то вони розростаються вглиб і збільшуються в діаметрі. 

content-img.png Навколонігтьові бородавки - це шорсткі тілесні новоутворення, бувають вузликовими і кулястими. З'являються навколо нігтьової пластини або під нігтями, можуть зіпсувати не тільки зовнішній вигляд рук і ніг, але і нігті. Не вважаються небезпечними, безболісні, але мають неестетичний вигляд і не дозволяють мати гарний манікюр чи педикюр.

content-img.png Плоскі бородавки -  гладкі утворення тілесного або рожевого кольору на шкірних покривах. Як правило, вони з'являються в дитячому і підлітковому віці. Не дивлячись на те, що подібні утворення не переходять в злоякісні, вони все ж псують зовнішній вигляд шкіри.

content-img.png Причиною появи бородавок є вірус папіломи людини. При стресах чи падінні імунітету він проявляється новоутвореннями.

bor_2.png

Видалення підошовних бородавок позбавить від дискомфорту і поверне здоровий вигляд рукам чи стопам. Приступити до видалення можна відразу після консультації дерматоонколога.

bor_3.png

content-img.png Малотравматичний спосіб; 
content-img.png Швидкість процедури;
content-img.png Коротший період загоєння;
content-img.png Значно нижчий ризик рецидивів.

rod_5.png

Процедура проводиться під місцевою анестезією, пошарово видаляючи утворення. Після лазерного висічення бородавки лікар коагулює судини і додому пацієнт йде вже з сухою ранкою. Повне загоєння займає близько двох тижнів.
За відгуками пацієнтів, видалення лазером і постдогляд проходить комфортно і без ускладнень. При правильному догляді тканини загоюються досить швидко і з часом не залишиться слідів від процедури.


 


Ціни

Підошовна бородавка до 3мм, 1шт

400 грн

Підошовна бородавка до 10мм, 1шт

950 грн

Підошовна бородавка до 20мм, 1шт

1800 грн

Новини та акції

Спеціалісти