CALM

купероз

Лазерне видалення судинної сітки (куперозу)

Купероз – захворювання, викликане порушенням мікроциркуляції крові, яке настає внаслідок розширення і ламкості дрібних судин шкіри. 

Лазерне видалення судинної сітки (куперозу)

Купероз – захворювання, викликане порушенням мікроциркуляції крові, яке настає внаслідок розширення і ламкості дрібних судин шкіри. 

Купероз (телеангіоектазія) – захворювання, викликане порушенням мікроциркуляції крові, яке настає внаслідок розширення і ламкості дрібних судин шкіри. Чутлива шкіра  реагує на подразнення почервонінням, запаленням, печіння, поколювання при незначних перепадах температури. Легко і безпечно купероз в Києві можна вилікувати за допомогою лазера в нашій клініці.

Причини виникнення
Телеангіоектазія виникає, коли циркуляція крові в епідермісі порушена. Для діагностики достатньо візуального огляду, де помітно сітку видимих  тонких капілярів рожевого, червоного або фіолетового кольору.

Атрофування мікроскопічних м’язових волокон, які допомагали капілярах розширюватися і звужуватися, залежно від інтенсивності припливу крові до обличчя.

Шкідливі звички. Лікарі зазначають, що не обов’язково зловживати алкоголем – проблему може викликати помірне, але регулярне його вживання. Наскільки згубно куріння впливає на судинно-серцеву систему знають всі. Тому цілком логічно, що судини втрачають еластичність.

УФ-опромінення. Воно небезпечне не тільки через фотостаріння. Тривале перебування під прямими сонячними променями або в соляріях вражає судинні стінки. Користуйтеся сонцезахисними засобами.

Перепад температур. Обмороження, постійна робота при високих температурах чи різка зміна (сауна) неблагоприємно відбивається на судинах.

Неправильний косметичний догляд. Агресивні косметологічні процедури завдають травму судинам або стоншують  шкіру.  Наприклад, травматична механічна чистка.

Купероз може виникнути як у жінок, так і чоловіків здебільшого на щоках і крилах носа.

ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ КУПЕРОЗУ

Варто відзначити, що купероз – це стан, який повністю вилікувати неможливо. Проте можна видаляти естетичні дефекти – сіточки, а також мінімізувати вплив негативних факторів.

Підготовка до лікування лазером

Протягом 2 тижнів після процедури необхідно уникати потрапляння прямих сонячних променів, відвідування лазень і соляріїв. Не варто приймати ліки з судинорозширювальною дією. В цілях профілактики приймайте вітаміни С, групи Р, Е і К. Відмовтеся від шкідливих звичок і проконсультуйтеся з косметологом щодо правильного догляду.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ СУДИННОЇ СІТКИ

Механізм дії неодимового лазера досить простий. Крізь шкіру він нагріває застояну в капілярах кров, не зачіпаючи здорових ділянок. Судина запаюється і розсмоктується: дрібні судини за декілька днів, а великі протягом 3-4 тижнів. Залежно від ділянки ураження і діаметра судин, лікар призначить від однієї до трьох процедур з певною періодичністю.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ СУДИН

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ СУДИН

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ВИДАЛЕННЯ СУДИН ЛАЗЕРОМ

 • Запальні процеси в зоні локалізації.
 • Інфекційні захворювання та хронічні хвороби в гострій стадії.
 • Цукровий діабет, захворювання крові.
 • Венозні судини більше 0,5 мм в діаметрі.
 • Прийом залізовмісних препаратів і кортикостероїдів.
 • Сильний загар на уражених ділянках шкіри.
 • Онкологічні захворювання.
 • Схильність до келоїдних хвороби і діагностований васкуліт.

НАШІ ЛІКАРІ - ДЕРМАТОЛОГИ

Лисецький Андрій Вікторович

Головний лікар мережі клінік CALM

Черемухін Роман Віталійович

Лікар дерматоонколог

Гамоцький Андрій Васильович

Лікар дерматоонколог

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

Ціни на наші послуги

 • Видалення судин, 1 імпульс 50 грн
 • Видалення судин, до 50 імпульсів, за імпульс 40 грн
 • Видалення судин, 50-200 імпульсів, за імпульс 35 грн
 • Видалення судин, від 200 імпульсів, за імпульс 30 грн
 • Видалення судинного новоутворення до 10 мм 1400 грн
 • Видалення судинного новоутворення до 20 мм 2800 грн
 • Видалення судинного новоутворення до 50 мм 4900 грн

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Сьогодні лазерне лікування куперозу – найрезультативніша і безпечна методика. Лікар проведе огляд, розкаже всі нюанси і одразу можна приступити до послуги. Кількість сеансів залежить від обсягу судин: дрібні зникають за 1-2 рази, більші вимагають кількох процедур. Якщо вас цікавить лазерне видалення куперозу, звертайтесь у CALM. У клініці лікарі усувають це захворювання без ушкодження шкіри, шрамів та реабілітації.

Видалення судин лазером – це безпечна, швидка результативна процедура. Усунення відбувається за рахунок впливу лазерного променя на судини. Судини нагріваються, коагулюються та з часом зникають. Це безпечний метод і не завдає жодної шкоди судинній системі. Процес займає кілька хвилин, після може бути почервоніння та незначний набряк. Лікар прицільно впливає на патологічні судини, при цьому шкіра, що оточує, не пошкоджується. За допомогою лазера лікарі клініки CALM лікують такі захворювання судин як купероз, еритрокупероз та розацеа.

Видалення судинної сітки лазером – це швидка та безпечна процедура. Дрібні судини коагулюються відразу, а ось великим (на ногах) і при лікуванні гемангіоми потрібно до місяця. Спочатку вони потемніють і поступово зникатимуть. У цей час ви можете використовувати тональні засоби, адже у клініці CALM судинні патології видаляються без ушкодження шкіри. У період відновлення не можна відвідувати сауни та солярії. Наші лікарі проведуть процедуру максимально ефективно, адже ми маємо якісні лазери Fotona.

Судинні сіточки швидко та ефективно видаляються за допомогою лазера. Існує думка, що вони можуть проявитися знову. Але це не так. Адже судини усуваються лазерним методом назавжди. Але оскільки є схильність до ламкості судин, під впливом негативних чинників, згодом поруч можуть виникати нові. Головне берегти шкіру від негативних факторів: різкі перепади температури, стреси та ін.

Якщо вас цікавить видалення судинних зірочок Київ, звертайтеся в клініку CALM. Ефект буде помітний вже  після першої процедури.

Видалення дрібних та великих капілярів на шкірі лазером – це безпечна, швидка результативна процедура. Але вона має протипоказання. Які саме: гормональна терапія, онкологія, вагітність та лактація, діабет, схильність до келоїдів.

Перед видаленням капілярів лікар обов’язково проведе огляд та збере анамнез. Лазерне видалення судин Київ пройде результативно та без ускладнень в клініці CALM.

ВІДГУКИ

Оля2

Запишіться на консультацію!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!