CALM

кератома

Лазерне видалення кератом

Кератоми – доброякісні новоутворення на шкірі, що виникають переважно в осіб зрілого віку, але зустрічаються й у молодому віці. Проявляються бляшками і кірочками, які розташовуються на відкритих ділянках тіла, ймовірно, спадкового характеру.

Лазерне видалення кератом

Кератоми – доброякісні новоутворення на шкірі, що виникають переважно в осіб зрілого віку, але зустрічаються й у молодому віці. Проявляються бляшками і кірочками, які розташовуються на відкритих ділянках тіла, ймовірно, спадкового характеру.

ПОКАЗАННЯ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЛІКАРЯ

Кровоточать та почався запальний процес

Розташовані в області можливого травмування прикрасами та одягом

Є естетичним дефектом

ВИДИ І СИМПТОМИ КЕРАТОМ

Сонячна кератома (себорейна). Має вигляд жовтих, темно-коричневих,чорних бляшок овальної або грибовидної форми. Діаметр елемента досягає від пари міліметрів до декількох сантиметрів. Розвиваються з невеликої плями, яка з часом починає виступати над шкірою, темніти і обростати кіркою.

Сенильна кератома. Утворення у вигляді обмежених наростів, покритих щільними сірими кірками у людей старше 40 років. Виявляють тенденцію до переродження в злоякісні. Можуть запалюватися, кровоточити при механічному пошкодженні.

Фолікулярна кератома. Область шкіри приймає рожеве забарвлення і покривається дрібними горбиками.

Ангіокератома. Чорні, сині, червоні вузлики діаметром 1-10 мм.

Шкірний ріг (рогова кератома). Сіра або коричнева пляма, з якої формується ороговілий стрижень лінійної або конічної форми. Здатна перероджуватися в рак, тому вимагає негайного записатися на дерматоскопію.

ВИДАЛЕННЯ КЕРАТОМ ЛАЗЕРОМ

Діагностуання кератом — нескладне, достатньо очного огляду дерматолога. Ефективного консервативного методу лікування кератозу не існує. Тим паче не варто усувати їх народними методами, адже можна забезпечити собі рубці. Позбутися від нього допоможе лазеротерапія. В процесі коагуляції промінь проникає на задану глибину і пошарово випаровує патологічну тканину: гранично точно, безкровно і стерильно, без пошкодження навколишніх тканин. Це безболісна процедура, яка проводиться один раз і не залишає слідів.  За відгуками пацієнтів, лазерне видалення – найбільш ефективне і швидке. Кваліфіковані лікарі безболісно позбавлять Вашу шкіру від неприємних новоутворень.

Процедура проводиться під місцевою анестезією, пошарово видаляючи утворення. Одночасно лікар коагулює судини, додому пацієнт йде вже з сухою ранкою. Повне загоєння займає близько двох тижнів.

За відгуками пацієнтів, усунення лазером і постдогляд проходить комфортно, без ускладнень. При правильному догляді тканини загоюються досить швидко і не залишиться слідів маніпуляції.

 

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРОТЕРІПІЇ

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРОТЕРІПІЇ

Ваша безпека та безслідний результат — на першому місці для лікарів CALM. Ми гарантуємо якісне лікування кератоми у Києві незалежно від різновиду і розміру кератом. З вартістю ви можете ознайомитися нижче, вона залежить від розміру і локалізації.

НАШІ ЛІКАРІ

Лисецький Андрій Вікторович

Головний лікар мережі клінік CALM

Черемухін Роман Віталійович

Лікар дерматоонколог

Гамоцький Андрій Васильович

Лікар дерматоонколог

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

Ціни на наші послуги

 • Себорейна кератома до 5 мм, 1шт 200 грн
 • Себорейна кератома до 10 мм, 1шт 500 грн
 • Себорейна кератома до 20 мм, 1шт 1400 грн
 • Себорейна кератома до 50 мм, 1шт 2300 грн
 • Себорейна кератома на обличчі до 5 мм, 1шт 300 грн
 • Себорейна кератома на обличчі до 10 мм, 1шт 600 грн
 • Себорейна кератома на обличчі до 20 мм, 1шт 1800 грн
 • Себорейна кератома на обличчі до 50 мм, 1шт 3300 грн
 • Себорейна кератома до 3мм, 1шт (параорбітальна зона) 700 грн
 • Себорейна кератома до 5 мм, 1шт (параорбітальна зона) 900 грн
 • Себорейна кератома до 10 мм, 1шт (параорбітальна зона) 1800 грн

ВІДГУКИ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Кератоми – це новоутворення на шкірі, що виникають переважно в осіб зрілого віку, але зустрічаються й у молодому віці. Проявляються бляшками і кірочками, які розташовуються на відкритих ділянках тіла, ймовірно від надмірних інсоляцій.

Кератоми є одним з елементів старіння шкіри. З’являються переважно після 30 років, але бувають і раніше, особливо якщо ви полюбляєте проводити багато часу на сонці і не використовуєте сонцезахисний крем.

Перш за все це має бути медичний заклад. Ні вдома, ні в косметичному салоні це робити ми не рекомендуємо, адже можна спровокувати побічні ефекти чи ускладнення. Найчастіше кератоми знаходяться на відкритих ділянках тіла і самолікування може спровокувати рубці на обличчі, шиї, декольте. На сьогодні найбільш точним, дбайливим та малоінвазивним методом є лазеротерапія. Лазер видаляє кератоми і одразу коагулює судини, заживлення проходить швидше, а слід після відсутній.

Кератоми не піддаються медикаментозному лікуванню. Позбутися їх можна виключно з допомогою видалення. Кератомам особливо піддається вікова шкіра та шкіра після тривалих інтенсивних інсоляцій. Тому варто берегти шкіру від сонці та застосовувати креми з спф задля профілактики появи нових кератом.

Кератома – це кірочка, бляшка, ущільнення жовтого, коричневого інколи чорного кольору. Дещо виступає над шкірою, в діаметрі може бути від декількох міліметрів до декількох сантиметрів. Здебільшого кератоми – це множинні новоутворення, які зустрічаються на обличчі, шиї, декольте, руках, спині та животі.

Оля2

Поверніть собі здорову гладку шкіру без кератом з допомогою лікарів клініки CALM

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!