Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Абдомінопластика (пластика живота)

Під час абдомінопластики хірург усуває зайву шкіру і жирову тканину, тим самим зменшуюши обєм. Це забезпечує більшу струнку фігуру і покращує зовнішній вигляд.
Запис на прийом

content-img.png Абдомінопластика - об'ємне оперативне втручання для підтяжки і поліпшення зовнішнього вигляду живота. Під час операції видаляється зайва шкіра та жирові відкладення з живота, що утворилися після пологів, різкої зміни ваги або через особливості будови організму. Сполучна тканина в животі (фасції) зазвичай також підтягується швами. Це забезпечує більш стрункий силует і зменшує загальну вагу. Абдомінопластика найчастіше виконується після інтенсивного набору ваги або після пологів

abdom_1.png

content-img.png Значне збільшення ваги;
content-img.png Провисання шкіри після вагітністі;
content-img.png Операції на животі;
content-img.png Старіння і провисання шкіри живота;
content-img.png Природня конституція тіла.

abdom_2.png

Перед операцією проводиться консультація з пластичним хірургом, на якій пацієнт відповідає на питання про поточні та минулі медичні стани. Також варто обговорити свої очікування від операції. Переконайтеся, що ви розумієте протипоказання, переваги та ризики, включаючи рубці.

abdom_5.png

Абдомінопластика проходить під загальним наркозо від 2 до 5 годин, це залежить від об'єму жирової тканини, яку потрібно видалять та від складності операції. Хірург робить розріз внизу живота, в зоні лобка. Шкіра відокремлюється від жирової тканини і за допомогою канюлі усуваються жирові відкладення. Після цього коригується апоневроз і відсікаться зайва шкіра. Якщо об'єм жировий тканини надто великий, тоді додатково потрібне ще переміщення пупка.  Потім встановлюється  дренаж, накладаються шви і пов'язка. 


maternity-belts-and-bands-carriwell-natural-carriwell-belly-binder-67800-26155.pngabdom_3.png

Після операції 2-3 доби пацієнт має перебувати в стаціонарі під наглядом лікаря. Біль у зоні операції та дискомфорт у перші тижні – це нормальне явище в процесі реабілітаціі. Повне відновлення триває до півроку. Остаточний результат – формування талії і загоєння рубців оцінюється через 6-10 місяців після операції. Перші 4-6 тижнів найважливіші і найскладніші для пацієнта. Два місяці важливо носити компресійну білизну, три місяці забороняється піднімати важкі предмети і будь-яке фізичне навантаження. 

Рубець після абдомінопластики залишається знизу живота. Він ховається під білизною, тому непомітний для оточуючих. Зменшити його прояв можна з допомогою лазерної шліфовки через 6-9 місяців.  

abdom_4.png

Жирову тканину, яка накопичується в області живота, складно усунути за допомогою фізичних навантажень і дієт. При цьому проблема некрасивого живота часто носить не тільки естетичний характер, а й супроводжується грижами передньої черевної стінки. Видаляючи зайву шкіру і жир та зміцнюючи черевну стінку, операція забезпечує більш стрункий вигляд. Результати пластики живота зазвичай тривалі і зменшені об’єми при правильному харчуванні і фізичній активності не повертаються.

Ціни

Абдомінопластика (корекція форми та розмірів живота міні)

52 800 грн

Абдомінопластика (корекція форми та розмірів живота з перенесенням пупка) повна

105 000 грн

Спеціалісти