Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Видалення комків Біша

Високі вилиці - це еталон красивого обличчя. Однак не всім пощастило мати таку форму обличчя від природи, але сучасна пластична хірургія вирішує таку проблему. Видалення комків Біша - проста операція, яка забезпечує точені вилиці і чіткий овал.
Запис на прийом

antiage.pngcontent-img.png Комки Біша - це жирові відкладення на щоках у формі невеликих капсул, розташованих між слинною залозою і оком. Саме вони створюють дитячу пухлість щік і формують кругле обличчя. Бішектомія - це операція з видалення жирових комків з щік для створення більш контурного обличчя. Зазвичай застосовується для зменшення пухких щік, що може бути пов’язано з генетикою або збільшенням ваги.

bish_1.png

Допомагає людині покращити не тільки зовнішній вигляд щік, але і принесе гармонію в загальну форму обличчя. Для пацієнтів із занадто повними, круглими або пухкими щоками, видалення щічних жирових пакетів призводить до більш скульптурного та симетричного вигляду обличчя. Розріз проводиться по слизовій рота і не призводить до ​​рубців на обличчі. Лікар усуває надлишки жирових пакетів зі щік, що призводить до контурування обличчя.

bish_2.png

content-img.png Більш виражені скули;
content-img.png Покращені контури обличчя;
content-img.png Схуднення обличчя;
content-img.png Покращення зовнішнього вигляду обличчя.

bish_3.png

content-img.png Людям з круглою формою обличчя;
content-img.png Люди о з пухкими від природи щоками;
content-img.png Людям з зайвою вагою;

Фактори, які слід враховувати перед видаленням жирової прокладки

content-img.png Реабілітація після видалення жирового мішка зазвичай до одного тижня. Однак потрібно кілька місяців, перш ніж пацієнт побачить остаточний результат.
content-img.png Видалення жирової прокладки - це нескладна амбулаторна процедура, яку повинен виконувати пластичний хірург.
content-img.png Операція проходить в амбулаторному хірургічному закладі. Пацієнти повертаються додому в той же день.
content-img.png Процедура займає приблизно 30 - 60 хвилин.
content-img.png Операція проходить під місцевою анестезією.

bish_4.png

Після операції нормальним є набряк обличчя. Однак він зникає самостійно протягом двох тижнів. Після того як набряк зійде, щоки зменшаться і стануть чіткішими.
Пацієнту краще вживати м'яку або напіврідку їжу в перші кілька днів після операції.

bish_5.png

Кінцевий результат зазвичай стає очевидним через кілька місяців після операції, коли всі набряки зникають. Однак ефект залежать від способу життя та інших факторів. У деяких випадках збільшення ваги або втрата ваги після видалення жирових комків впливає на результат. Природний процес старіння також спричиняє зморшки на обличчі, провисання шкіри та інші проблеми зі шкірою, які можуть вплинути на результати.


Спеціалісти