CALM

пилинг1

Пілінг для шкіри лиця в Києві

В даний час пілінг є невід’ємною складовою будь-якої косметичної процедури. Термін << пілінг >> походить з англійської << to peel >> – знімати, відлущувати шкірку.

Пілінг для шкіри лиця в Києві

В даний час пілінг є невід’ємною складовою будь-якої косметичної процедури. Термін << пілінг >> походить з англійської << to peel >> – знімати, відлущувати шкірку.

В даний час пілінг — процедура відлущування шкіри — є частою складовою догляду за обличчям та навіть тіла.  Маніпуляція супроводжується значною активізацією процесів оновлення епідермісу і призводить до поліпшення зовнішнього вигляду і стану. В результаті поліпшується колір і текстура шкіри, вона стає більш зволоженою і пружною, зменшуються зморшки. Перед сеансом лікар проведе консультацію з оглядом та дізнається чи немає протипоказань. Разом з ним можливий додатковий професійний догляд: комплексна чистка, масаж, мікротокова терапія.

Показання

  • Пігментаціі різного генезу (мелазма, веснянки, посттравматична пігментні плями;
  • Рубці та розтяжки
  • Вікові зміни шкіри;
  • Множинне незапальне акне (відкриті та закриті комедони).

Для досягнення оптимального естетичного результату важливо пройти курс з 3-8 сеансів.

ВИДИ ПІЛІНГІВ ЗА ГЛИБИНОЮ ПРОНИКНЕННЯ: 

Інтракорнеальний (надповерхневий), впливає тільки на роговий шар, в результаті чого дбайливо знімаються поверхневі ряди рогових лусочок.

Інтраепідермальний (поверхневий, серединно-поверхневий, серединний) поширюється на шипуватий шар епідермісу. Він показаний в косметології при фотостарінні, при пігментних порушеннях, особливо при епідермальному типі мелазми, так як глибина його діє на меланоцити.

Ці два види ефективні при гіперсекреції шкірного сала, поверхневому незапальному акне, гіперкератозі, початкових проявах фото- і біологічного старіння, дегідратації. Серединний пілінг пошкоджує весь епітелій, не зачіпаючи базальну мембрану, зберігаючи ділянки базальних кератиноцитів. Призначають при дермальному і змішаному типах мелазми, постакне, а також виражених градаціях фотостаріння.

Інтрадермальний (глибокий). Проникає в дерму, зачіпаючи сосочковий шар. Застосовують при виражених зморшках, асоційованих з біологічним і фотостарінням, рубцевих змінах і інших виражених косметичних дефектах.

ВИДИ ПІЛІНГІВ ЗА МЕХАНІЗМОМ ДІЇ: 

Фізичні – для проведення використовують фізичні методи впливу (механічний, скраб, гоммаж, дезінкрустація, ультразвук, дермабразія, лазерне шліфування та інші лазерні методики).

Хімічні – використовують кератолітіки (кислоти, фенол, резорцин та ін.) та ензими (так званий ензимний пілінг).

ПЕРЕВАГИ ПІЛІНГУ

ПЕРЕВАГИ ПІЛІНГУ

НАШІ КОСМЕТОЛОГИ

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

Недорубко Людмила Василівна

Лікар дерматовенеролог, косметолог

Зикова Світлана Олександрівна

Майстер з лазерної епіляції

Давиденко Христина Михайлівна

Дерматолог, косметолог

Пілінг обличчя: ціни на послуги

  • Карбоксітерапія 700 грн
  • Мультикислотний пілінг Holy Land ABR 1300 грн

ВІДГУКИ

Оля2

Запишіться на прийом і наш косметолог вам допоможе!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!