Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Ліпосакція

Ліпосакція - це хірургічна процедура, яка використовує техніку відсмоктування жиру з конкретних ділянок тіла. Завдяки операції зменшуються об’єми, а також формуються більш чіткі і стрункі контури тіла.
Запис на прийом

content-img.png Ліпосакція - це хірургічна процедура, яка використовує техніку відсмоктування для видалення жиру з проблемних ділянок тіла. Ліпосакція зменшує об’єми і формує більш стрункі контури тіла. Однак це не метод схуднення, це метод скульптурування тіла. Ідеального стрункого тіла можна досягнути тільки в комплексі: хірургічне втручання, правильне харчування і фізична активність. Ліпосакція використовується для видалення локальних жирових відкладень з ділянок тіла, які складно зменшити з допомогою дієт та фізичних вправ.  

lipos_1.png

content-img.png Підборіддя; 
content-img.png Живіт та лобкова зона;
content-img.png Стегна та надколінна зона;
content-img.png Сідниці;
content-img.png Область під руками.

Крім того, ліпосакцію також використовують для зменшення грудей або лікування гінекомастії.

Перед процедурою лікар робить розмітку і ви обговорюєте з ним, чого чекаєте від операції.  Також необхідно розповісти про свій життєвий анамнез, перенесені або наявні хвороби, алергії та здати передопераційний пакет аналізів аби уникнути ризиків і ускладнень. 

lipos_3.png

dafb57ae2b16bc74a6749a8a94ae40eb.jpeg

Коли ви набираєте вагу, жирові клітини збільшуються в розмірах і обсязі. Задача ліпосакції - зменшити кількість жирових клітин на певній ділянці. Кількість вилученого жиру залежить від зовнішнього вигляду, ваги людини та обсягу жиру. Отримані в результати зміни контуру постійні, якщо ваша вага значно не збільшується.  

Після ліпосакції варто звернути увагу на шкіру. Якщо видаляється незначна частина жиру і шкіра еластична, швидше за все проблем з провисанням не буде. Можливо, знадобиться курс масажів для підтяжки. Якщо видаляється значна частина жиру і ваша шкіра тонка, то в оброблених ділянках вона може провиснути і потребувати хірургічної підтяжки.

Ліпосакція не усуває целюліт або розтяжки. Якщо видаляється невелика кількість жиру, операція може бути зроблена під місцевою анестезією. Якщо велика кількість жиру - операція проводиться під загальною анестезією з перебуванням в стаціонарі.

Перед процедурою ліпосакції хірург може позначити кола та лінії на ділянках тіла, які потрібно обробити. Хірург вводить стерильний розчин - суміш солоної води, яка сприяє виведенню жиру, знеболюючий засіб (лідокаїн) для полегшення болю та препарат (адреналін), який призводить до звуження судин. Рідка суміш змушує уражену ділянку набрякати і стискатися. Потім хірург робить невеликі надрізи у вашій шкірі і вставляє під шкіру тонку трубочку під назвою канюля. Канюля з'єднана з вакуумом, який відсмоктує жир і рідину з вашого тіла. 


lipos_4.png

Операція триває від 1 до 3 годин залежно від кількості видалення жиру. Інколи операція проводитьсяпід місцевою анестезією, обмеженою конкретною областю тіла. Важливо повідомляти хірурга про відчуття і в разі больових відчуттів доза анестетика регулюється. Інколи операція вимагає загального наркозу, що викликає тимчасовий стан сну. Операційна бригада контролює серцевий ритм, артеріальний тиск та рівень кисню в крові протягом усієї процедури. Після ліпосакції під загальним наркозом пацієнт прокидається в палаті інтенсивної терапії. Зазвичай потрібно провести від декількох годин до доби в клініці і, щоб медичний персонал проконтролював відновлення і самопочуття пацієнта.


lipos_5.png

Біль в зоні ліпосакції, синець і набряк - це нормально. Хірург призначить знеболюючі препарати, які допоможуть контролювати його та антибіотики, щоб виключити ускладнення і скоротити період реабілітації. В період реабілітації обов’язково носити обтягуючий компресійний одяг, протягом декількох тижнів, щоб зменшити набряк і уникнути ускладнень.

До звичайного ритму життя повертаються через декілька днів. Але фізичні вправи, відвідування басейнів і саун варто виключити на декілька тижнів до повного загоєння. Протягом цього періоду можливі певні нерівності контуру, поки жирова тканина не сформується по-новому.

lipos_6.png

content-img.png Цукровий діабет;
content-img.png Хронічні та інфекційні захворювання;
content-img.png Серцево-судинні захворювання;
content-img.png Погане згортання крові;
content-img.png Порушення функції печінки або нирок;
content-img.png Вагітність та період лактації.

facelift_8.png

Остаточний результат очікується за декілька місяців. Об’єми значно зменшаться, а контур тіла буде більш струнким. Це нормально, якщо шкіра в зоні ліпосакції дещо провисне. Щоб цього уникнути варто пройти курс масажів. Щоб результат був довготривалим важливо контролювати вагу. Варто не відмовлятись від відвідування спортзалу і вести здоровий спосіб життя.

Tumescent-Liposuction.png

Ціни

Ліпосакція 1 зона (10 х10)

8000 грн

Ліпофілінг 1 зона (10 х 10)

9000 грн

Ліпофілінг статевих губ

28 000 грн

Ліпофілінг сідниць

30 000 грн

Ліпофілінг грудей

30 000 грн

Галерея

Спеціалісти