CALM

липосакция1

ВІБРАЦІЙНА ліпосакція

Ліпосакція – це хірургічна процедура, яка використовує техніку відсмоктування жиру з конкретних ділянок тіла для зменшення об’ємів. 

ВІБРАЦІЙНА ліпосакція

Ліпосакція – це хірургічна процедура, яка використовує техніку відсмоктування жиру з конкретних ділянок тіла для зменшення об’ємів. 

Ліпосакція – це хірургічне втручання, яке використовує техніку відсмоктування для видалення жиру з проблемних ділянок тіла. Процедура зменшує об’єми та формує більш стрункі контури. Однак це не метод схуднення, це метод скульптурування тіла шляхом видалення локальних жирових відкладень з ділянок тіла, які складно зменшити з допомогою дієт та фізичних вправ. Ідеальної стрункої фігури можна досягнути тільки в комплексі: операція, правильне харчування і фізична активність.

Коли ви набираєте вагу, жирові клітини збільшуються в розмірах і обсязі. Задача ліпосакції – зменшити кількість жирової тканини в певній зоні. Кількість вилученого матеріалу залежить від зовнішнього вигляду, маси людини та обсягу жиру. Отримані в результати зміни контуру постійні, якщо ваша вага значно не збільшуватиметься.

Ліпосакція використовується для усунення жирових відкладень з :

 • Другого підборіддя;
 • Обличчя (щоки);
 • Живота та лобка;
 • Ніг (стегна та коліна;
 • Сідниць;
 • Області під руками.

Крім того, методику використовують для зменшення грудей або лікування гінекомастії.

Перед процедурою необхідно розповісти про свій життєвий анамнез, перенесені або наявні хвороби, алергії та здати передопераційний пакет аналізів аби уникнути ризиків та ускладнень.

Спочатку хірург робить розмітку, яку потрібно обробити. Фахівець вводить стерильний розчин солоної води, що сприяє виведенню жиру, знеболюючий засіб (лідокаїн) для полегшення болю та препарат (адреналін), який призводить до звуження судин. Розчин змушує уражену ділянку набрякати та стискатися. Потім лікар робить невеликі проколи у шкірі. Вставляє тонку трубочку (канюлю), яка з’єднана з вакуумом, який відсмоктує жир та рідину. Вартість процедури залежить від обсягу жирових відкладень, точно може зорієнтувати хірург на консультації.

ЯК ПРОХОДИТЬ ОПЕРАЦІЯ

Корекція триває від 1 до 5 годин залежно від необхідної кількості вилучення жиру. Проводиться під місцевою анестезією, обмеженою конкретною областю тіла або під загальною у випадку великих об’ємів. Важливо повідомляти про відчуття і в разі больових відчуттів доза анестетика регулюється. Операційна бригада контролює серцевий ритм, артеріальний тиск та рівень кисню в крові в ході маніпуляцій.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

РЕАБІЛІТАЦІЯ

Біль в зоні впливу, гематома і набряк – можуть бути 1-2 тижні після маніпуляції. Хірург призначить знеболюючі препарати, які допоможуть контролювати його, антибіотики й мазі, щоб виключити ускладнення і скоротити час загоєння. В період реабілітації обов’язково носити обтягуючий компресійний одяг протягом декількох тижнів, щоб зменшити набряк і досягнути бажаної форми. Також показаний курс масажів.

До звичайного ритму життя повертаються на 3-5 день. Але фізичні вправи, відвідування басейнів і саун варто виключити на декілька тижнів до повного загоєння. Протягом цього періоду можливі певні нерівності контуру, поки жирова тканина не сформується по-новому.

Протипоказання до ліпосакції

 • Цукровий діабет;
 • Хронічні та інфекційні захворювання;
 • Хвороби серцево-судинної системи;
 • Погане згортання крові;
 • Порушення функції печінки або нирок;
 • Вагітність та лактація.

РЕЗУЛЬТАТ

Остаточний ефект очікується за 2-3 місяців. Маленькі рубці від канюлі стануть непомітними. Об’єми значно зменшаться, а контур тіла буде стрункішим. Шкіра в зоні ліпосакції може дещо провиснути, тому щоб цього уникнути варто пройти мануальну терапію (курс масажів). Щоб результат був довготривалим важливо контролювати вагу, не відмовлятись від відвідування спортзалу і вести здоровий спосіб життя.

Вібраційна ліпосакція — менш травматична методика, з коротшим процесом відновлення і меншим ризиком ускладнень. В Києві вона представлена в кількох клініках і, звичайно, в CALM. Запис можна здійснити через сайт або за телефоном.

НАШІ ПЛАСТИЧНІ ХІРУРГИ

Єфремов Артем Юрійович

Пластичний хірург

Люлько Сергій Володимирович

Хірург-уролог, сексолог, лікар УЗД

ЦІНА ЛІПОСАКЦІЇ

 • Ліпосакція 1 зона (10 х10) 12 300 грн
 • Ліпофілінг 1 зона (10 х 10) 9 000 грн
 • Ліпофілінг статевих губ 28 000 грн
 • Ліпофілінг сідниць 42 500 грн
 • Ліпофілінг грудей 42 500 грн

Суперпропозиція - тільки до кінця місяця!

При оплаті двух зон - третя в подарунок!

ВІДГУКИ

Inna2

Запишіться на консультацію!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!