CALM

девушка1

Косметологія в Києві: прийом, консультація косметолога

У клініці CALM для поліпшення якості шкіри і тіла використовуються якісні апаратні методики для досягнення вираженого ефекту і стійкого результату. Ми застосовуємо ультразвукову чистку, LPG-масаж, ультразвукову ліпосакцію і пресотерапію.

Косметологія в Києві: прийом, консультація косметолога

У клініці CALM для поліпшення якості шкіри і тіла використовуються якісні апаратні методики для досягнення вираженого ефекту і стійкого результату. Ми застосовуємо ультразвукову чистку, LPG-масаж, ультразвукову ліпосакцію і пресотерапію.

Мати свого косметолога – так же необхідно, як свого сімейного лікаря, гінеколога чи стоматолога. Адже цей лікар має знати все про вашу шкіру: її тип, тип старіння, фототип, який у вас режим, який догляд і всі ваші погані звички чи гормональні зміни. Знайти такого фахівця бажано до 25 років, адже в цей час наша шкіра починає старіти і їй потрібна стороння допомога у вигляді косметичних процедур. Також обов’язковою є консультація косметолога у період статевого дозрівання. Саме тоді гормональні міни провокують проблеми шкіри: висипання, запалення, комедони та інше. Чекати, поки пройде, не варто. Адже неліковане акне залишить після себе рубці та посттравматичну пігментацію.

Ефективність косметологічних процедур

Наша косметологічна клініка надає широкий спектр послуг. Це і малоінвазивні доглядові, і більш радикальні лікувальні. В будь-якому випадку результат – здорова доглянута шкіра. Повторювати косметологічні процедури потрібно регулярно, щоб підтримувати стан шкіри. А саме: здоровий рівномірний колір, шовковисту текстуру, чисті пори, блиск, свіжість.

Що входить в послуги косметолога в медичному центрі CALM

Перш за все консультація, на якій лікар проведе діагностику та визначить особливості вашої шкіри. Відповідно до цього він підбере домашній догляд та призначить процедури. Послуги, які будуть не зайвими кожному:

  •     Чистка обличчя
  •     Пілінг
  •     Мікротокова терапія
  •     Масаж

Вид чистки (ультразвукова, механічна чи комбінована) та вид пілінгу (поверхневий, серединний чи глибокий) підбирає косметолог на прийомі в залежності від стану шкіри і задачі.

Перевагами клініки КАЛМ є те, що окрім косметичних доглядових послуг, ми надаємо ще ін’єкційні та лазерні. Тому лікар може створити протокол догляду на рік, де розпише всі необхідні процедури індивідуально для вас. Запис до спеціаліста можливий у нашому відділенні на Оболоні та в Голосієво. Послуги косметолога ціни в клініці CALM доступні. Ми працюємо на косметиці різної цінової політики і можемо запропонувати підходящу  для вас.

НАШІ КОСМЕТОЛОГИ

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

Недорубко Людмила Василівна

Лікар дерматовенеролог, косметолог

Зикова Світлана Олександрівна

Майстер з лазерної епіляції

Давиденко Христина Михайлівна

Дерматолог, косметолог

Оля2

Запишіться на прийом і наш косметолог вам допоможе!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!