CALM

Лазерне видалення тату

Завдяки розвитку медицини і сучасному обладнанню, татуювання вже не є незворотними утвореннями на шкірі. У нашій клініці пропонується лазерне видалення тату і татуажу на найефективнішому лазері StarWalker.

Лазерне видалення тату

Завдяки розвитку медицини і сучасному обладнанню, татуювання вже не є незворотними утвореннями на шкірі. У нашій клініці пропонується лазерне видалення тату і татуажу на найефективнішому лазері StarWalker.

Татуювання – перманентний (стійкий) малюнок на тілі, який виконується через місцеве травмування шкірного покриву з внесенням в підшкірну клітковину спеціальної фарби.

Лазер StarWalker підходить для видалення татуажу брів, повік, губ і татуювань будь-якого кольору. За відгуками, ефективність роботи на StarWalker на 90% вище за інші лазери.

Чому видаляють тату:

 • Набридло;
 • Втратило актуальність;
 • Вигоріло чи було пошкоджене;
 • Виконано непрофесійно;
 • Через професію;
 • Через зміну соціального статусу.

Як підготуватись до процедури і що робити після?

Складної підготовки немає, однак є декілька правил. Перед і між сеансами виключіть перебування під прямими сонячними променями. Якщо на шкірі запалення і ранки, якщо у вас підвищена температура, відвідування варто перенести. На консультації лікар проведе огляд, розкаже усі нюанси, дасть рекомендації і можна починати процедури.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ТАТУ

Лазерний промінь поглинається пігментом малюнку. Маніпуляція безпечна для пацієнта, адже не впливає на здорову шкіру. Фарбувальний пігмент легко руйнується, далі його виводить лімфатична система.  Раніше процес супроводжувався больовими відчуттями і рубцюванням. Ділянку могли просто вирізати, тому лікування було неприємним. Але сьогодні завдяки розвитку лазерної медицини все проходить значно легше з кращим естетичним результатом, без рубцювання, тільки травматизація епідермісу в ході маніпуляції незначне печіння в період реабілітації.

ПЕРЕВАГИ ВИДАЛЕННЯ ТАТУЮВАНЬ

ПЕРЕВАГИ ВИДАЛЕННЯ ТАТУЮВАНЬ

Протипоказання:

 • Цукровий діабет;
 • Онкологія;
 • Гіпертонія, аритмія важких форм;
 • Будь-які пошкодження або подразнення в області впливу;
 • Системні аутоімунні хвороби;
 • Погане згортання крові;
 • Схильність до гіперпігментації та келоїдних шрамів (проконсультуватися з лікарем);
 • Гнійничкові захворювання.

Скільки процедур необхідно пройти для виведення тату?

В CALM працюють з унікальним в Києві апаратом StarWalker. Виводять перманентні малюнки на шкірі будь-якої складності, площі, забарвлення і глибини залягання пігменту. Ми підбираємо відповідну методику, а кількість сеансів може бути від 4 до 6.

Ціни на видалення татуювань:

З вартістю і тривалістю курсу Вас ознайомить спеціаліст на першому прийомі. Ціна залежить від розміру та кольору. В середньому процес повного усунення займає 6-9 місяців, так як інтервал між процедурами 1-1,5 місяці.  Фахівці CALM ефективно позбавлять Вас від небажаних татуювань або татуажу.

НАШІ ЛІКАРІ - ДЕРМАТОЛОГИ

Лисецький Андрій Вікторович

Головний лікар мережі клінік CALM

Черемухін Роман Віталійович

Лікар дерматоонколог

Гамоцький Андрій Васильович

Лікар дерматоонколог

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

Ціни на наші послуги

 • Одноколірне татуювання до 2 см2, 1 сеанс 900 грн
 • Одноколірне татуювання від 2 до 10 см2, 1 сеанс 1600 грн
 • Одноколірне татуювання більше від 10 до 25 см2, 1 сеанс 2400 грн
 • Татуаж брів (дві), 1 сеанс 1900 грн
 • Татуаж губ, 1 сеанс 1900 грн
 • Татуаж повік (стрілки), із захистом очей 1 сеанс 1900 грн
 • Кольорове татуювання до 2 см2 1900 грн
 • Кольорове татуювання від 2 до 10 см2 3200 грн
 • Кольорове татуювання від 10 до 25 см2 4100 грн

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Перед тим, як робити тату, потрібно усвідомлювати, що видалити його набагато складніше. Але можливо. Для цього потрібно 4-8 сеансів та приблизно 1 рік часу. Також потрібно знати, що чим світліше тату, тим складніше його вивести. У клініці CALM лазерне видалення тату відбувається на апараті Star Walker. Це потужний лазер, який видаляє всі кольори швидко та безслідно. Для хорошого результату потрібно пройти курс процедур та дотримуватись рекомендацій лікаря. Видалення татуювання лазером трохи болісний процес, тому застосовується місцеве знеболювання шкіри

У клініці CALM виведення тату відбувається на апаратіі StarWalker – лідер серед  лазерів. Перед процедурою проводитсья консультація. Шкіра знеболюється кремом, процедура видалення тату лазером займає 30-60 хвилин, залежно від розміру. Після  майстер призначить засоби, тому що шкіра пошкоджується і вимагає правильного догляду. Гарантуємо вам якісний результат за кілька сеансів та гарний сервіс.

Видалення тату лазером це кропіткий та тривалий процес. Багато хто переживає чи не буде після шраму, але дати 100% гарантію, ми, на жаль, не можемо. Бо як зреагує шкіра під час процедури, невідомо. Після курсу процедур видалення татуювання найчастіше буває білувата шкіра. Щоб зрівняти колір з навколишніми тканинами, потрібне лазерне шліфування. Також якщо татуювання невеликі, їх усувають лазером безслідно. Деталі процедури лікар зможе розповісти на консультації у клініці.

Перед тим, як робити тату, потрібно усвідомлювати, що видалити його набагато складніше, але можливо. Для цього потрібно 4-8 сеансів терапії, 1 рік часу та інколи додатково лазерне шліфування.. Також потрібно знати, що чим світліше тату, тим складніше його вивести. У клініці CALM лазерне виведення тату відбувається на апараті Star Walker на  потужному лазері Star Walker, який видаляє всі кольори швидко та безслідно. Для хорошого результату потрібно пройти курс процедур та дотримуватись рекомендацій лікаря. Видалення татуювання лазером трохи болісний процес, тому застосовується місцеве знеболювання.

Лазерне видалення татуажу – це делікатна та педантична процедура, так як зони обробки це губи, брови та війний край. Перед початком процедури лікар знеболить зону, оскільки процес проходить із пошкодженням шкіри та деяким дискомфортом. Лазерний промінь впливає на пігмент і усуває його, після чого шкіра поступово світлішатиме. В даному випадку лазер – єдиний результативний метод, хоч і трохи болісний. Після можливий набряк та кірочки кілька днів, потрібно буде обробляти місце татуажу згідно з пам’яткою. Лазерне видалення тату вартість 1900 грн сеанс за брови/губи/повіки.

ВІДГУКИ

Оля2

Запишіться на консультацію!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!