CALM

видеокольпоскопия

КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА в Києві

Консультація гінеколога  – це об’єктивне обстеження, що дозволяє лікарю виявити низку захворювань та призначити додаткові аналізи або лікування. Без неї неможлива підтримка жіночого репродуктивного здоров’я, тому як огляд у гінеколога повинен проводитися не рідше, ніж раз на рік.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА в Києві

Консультація гінеколога  – це об’єктивне обстеження, що дозволяє лікарю виявити низку захворювань та призначити додаткові аналізи або лікування. Без неї неможлива підтримка жіночого репродуктивного здоров’я, тому як огляд у гінеколога повинен проводитися не рідше, ніж раз на рік.

КОМПЛЕКСНИЙ ОГЛЯД ГІНЕКОЛОГА ВКЛЮЧАЄ

Не кожній жінці комфортно ходити до гінеколога, але кожній незалежно від віку це необхідно. Огляд дозволяє виявити патологічні процеси органів малого тазу, у тому числі й злоякісні на ранніх етапах.

Які методи досліджень ми використовуємо

Огляд на гінекологічному кріслі. Після збору анамнезу та скарг, жінка розташовується на гінекологічному кріслі, а лікар-гінеколог приступає до огляду зовнішніх статевих органів. Мета такого дослідження – оцінка стану зовнішніх статевих органів: виявити ознаки будь-якої інфекції, механічні пошкодження, новоутворення чи виразки; також лікар перевіряє наскільки правильно розвиваються ці органи, чи немає якихось дефектів та порушень.

Далі слідує огляд гінекологічним дзеркалом. Цей метод лікарського дослідження може викликати незначний дискомфорт, проте він важливий. У процесі цієї частини гінекологічного огляду оцінюється внутрішній стан слизової оболонки піхви та шийки матки.
Потім проводиться пальпація матки та придатків, щоб виключити запальний процес, кісти або нарости.

Кольпоскопія – незамінний метод діагностики для лікаря гінеколога. Він дає можливість записувати фото та відео, видруковувати знімки, накопичувати медичні дані і спостерігати зміни в динаміці. Допомагає виявити передракові, запальні стани, а також прояви вірусу папіломи людини.

Процедура, яка виконується за допомогою оптичного приладу з потужним джерелом світла – кольпоскопом. Доступно збільшення зображення від 5 до 40 разів. Крім того, при виявленні будь-яких патологічних вогнищ, можливо змінювати яскравість і контраст, накладати фільтри. Все це потрібно для того, щоб отримати ефективну консультацію фахівця.

Цитологічне дослідження. Спрямовано на виявлення запального процесу та передракових станів;

Мікробіологічний вагінальний мазок. Дозволяє визначити, які мікроорганізми викликають запалення піхви (у тому числі ЗПСШ) і які препарати ефективно боротимуться з ними;

УЗ-діагностика органів малого тазу.
Дозволяє оцінити репродуктивні органи, їх структуру та можливі порушення (кісти яєчників, поліпи, ендометріоз).

Що входить в комплексний огляд гінеколога

  • Збір анамнезу
  • Огляд на кріслі
  • Відеокольпоскопія
  • УЗД органів малого тазу
  • Аналізи

ВАЖЛИВІСТЬ ВІДЕОКОЛЬПОСКОПІЇ НА КОНСУЛЬТАЦІЇ

ВАЖЛИВІСТЬ ВІДЕОКОЛЬПОСКОПІЇ НА КОНСУЛЬТАЦІЇ

ПІДГОТОВКА ДО КОНСУЛЬТАЦІЇ ГІНЕКОЛОГА

Для того, щоб процедура принесла максимум інформації необхідно за добу виключити статеві контакти  та не проводити спринцювання. Безпосередньо перед оглядом потрібно спорожнити сечовий міхур.

У клініці CALM можна пройти комплексний огляд гінеколога швидко і професійно. Результати фото- або відео- кольпоскопії ви отримаєте відразу ж. Послугу рекомендують виконувати (в профілактичних цілях) жінкам будь-якого віку щорічно. 
Результати аналізів ви отримаєте на пошту за декілька днів.

НАШІ ЛІКАРІ ГІНЕКОЛОГИ

Ейсмонт Інна Василівна

Гінеколог, лікар УЗД

Мудра Юлія Сергіївна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ ТА ДІЗНАЙТЕСЬ, ЧИ ПОТРІБНО ВАМ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ГІНЕКОЛОГА

ВІДГУКИ

Inna2

Запишіться на діагностику!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!