CALM

Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Menu

ми надаємо послуги в таких сферах

Дерматоонкологія

Клініка CALM - перша вузькоспеціалізована клініка лазерної дерматоонкології, лікарі якої є членами Європейської асоціації дерматоонкології (EADO).

Лазерна дерматологія

Малоінвазивно і без будь-яких ускладнень вирішуємо естетичні проблеми шкіри: вікові зміни, наслідки захворювань чи травм та естетичні дефекти.

Пластична хірургія

Пластична хірургія - це галузь медицини, лікарі якої займаються покращенням та відновленням форми обличчя і тіла, та усуненням естетичного дискомфорту.

Гінекологія

Діагностуємо та лікуємо гінекологічні патології, а також проводимо реконструктивні і естетичні операції на органах малого тазу будь-якої складності.

Мамологія

Мамолог допомагає жінкам на всіх етапах життя: УЗД діагностика, супровід під час вагітності і лактації, видалення утворень молочних залоз та ампутація в разі потреби.

Флебологія

Флеболог проводить доплерографію вен та судин, а також користується тільки сучасними методиками для лікування судинних патологій і варикозу будь-якої складності.

Ін'єкційна косметологія

Застосовуємо ін’єкції для бьютифікації обличчя та усунення вікових змін обличчя та тіла. Ін'єкції – це помітне і тривале покращення зовнішності, незалежно від віку.

Косметологія

Застосовуємо тільки результативні апаратні та ручні методики та якісну професійну косметику для поліпшення якості і усунення будь-яких проблем шкіри.

Кр_Ол_Вол2

Запишіться на діагностику
і ми допоможемо вам
якнайшвидше позбутися
вашої проблеми!