CALM

Лазерне видалення атероми

Атерома – рухливе щільно-еластичне утворення з чіткими контурами.
Виникає в результаті закупорки проток сальних залоз. Видалити її можна швидко і практично безболісно в клініці CALM.

Лазерне видалення атероми

Атерома – рухливе щільно-еластичне утворення з чіткими контурами. Виникає в результаті закупорки проток сальних залоз. Видалити її можна швидко і практично безболісно в клініці CALM.

ЛІКУВАННЯ АТЕРОМи

В результаті закупорки сальних залоз на лиці чи тілі виникає утворення доброякісного характеру у вигляді кулі – атерома. Невелика капсула з кашкоподібною масою, що не спаяна з шкірою, легко переміщується під шкірним покривом. 

Показання для звернення до лікаря є наявність ущільнення, яке не зникає тривалий час, починає рости чи боліти, провокувати набряк та почервоніння, запалення та нагноєння.  Лікуванню консервативним методом кіста не піддається. Є два можливих вирішення проблеми: хірургічна операція або лазерне видалення. Не варто чекати, поки пухлина значно зросте в розмірах, адже це буде доставляти дискомфорт. Епідермальна кіста може з’явитися на будь-яких ділянках тіла, де є сальні залози, але найчастіше виникає на голові, лиці, лобку, статевих губах.

Діагностування та видалення атероми –  нескладна процедура, яка виконується в амбулаторних умовах і займає 30-60 хвилин в нашій клініці в Києві. Вартість залежить від розміру і локалізації утворення. 

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ АТЕРОМ

Видалення новоутворення лазером проходить швидше, якщо розмір невеликий. Під час процедури застосовується локальна анестезія, що повністю виключає можливість больових відчуттів і гарантує безпеку. Процедура складається з розрізу шкіри і відокремлення капсули від здорових тканин, а потім з її вилущення. По завершенню накладається повязка.

ПЕРЕВАГИ ВИДАЛЕННЯ АТЕРОМИ ЛАЗЕРОМ

ПЕРЕВАГИ ВИДАЛЕННЯ ЛАЗЕРОМ АТЕРОМИ

НАШІ ЛІКАРІ

Лисецький Андрій Вікторович

Головний лікар мережі клінік CALM

Черемухін Роман Віталійович

Лікар дерматоонколог

Гамоцький Андрій Васильович

Лікар дерматоонколог

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

Ціни на наші послуги

  • Атерома до 3мм (тіло/обличчя), 1шт 600/900 грн
  • Атерома до 5мм (тіло/обличчя), 1шт 1100/1400 грн
  • Атерома до 10мм (тіло/обличчя), 1шт 2000/2600 грн
  • Атерома до 20мм (тіло/обличчя), 1шт 3800/4800 грн
  • Атерома до 50мм (тіло/обличчя), 1шт 8900/11200 грн

ВІДГУКИ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Атерома – рухливе щільно-еластичне утворення з чіткими контурами. Виникає в результаті закупорки проток сальних залоз. Видалити її можна швидко і практично безболісно в клініці CALM.

Основною причиною появи атером є закупорення протоків сальної залози. До цього привертає ряд факторів: підвищене потовиділення, недостатня гігієна, вузькість проток сальних залоз, індивідуально обумовлена ​​висока в’язкість шкірного сала, хронічна травматизація шкіри, гормональні порушення та ін.

Бувають випадки, коли атерома зникає самостійно. Але якщо ущільнення не зникає декілька місяців, рекомендуємо звернутися в медичний заклад. Ні вдома, ні в косметичному салоні це робити ми не рекомендуємо, адже можна спровокувати побічні ефекти чи ускладнення. В клініці лікар проведе огляд і підбере найкращу методику для видалення.

Перед процедурою проводиться знеболення навколо утворення. Лікар робить надріз лазером або скальпелем в центрі атероми. Вміст атероми видавлюють, а потім саму капсулу захоплюють пінцетом і видаляють. Після цього лікар обробляє ранку та при лазерному видаленні накладає повязку, а при хірургічному – шви. Процедура займає 15-30 хв в залежності від розміру.

У незапаленому стані кіста не викликає болю. Як тільки приєднується інфекція, вона збільшується в розмірах, червоніє, розм’якшується, дотики приносять біль. Якщо приєднується інфекція, ситуація може ускладнитися абсцесом – гнійним запаленням.

З появою ознак запалення необхідно вирушати до хірурга. Категорично не можна її видавлювати або розколупуват, намагаючись видавити, нагрівати чи розпарювати. На консультації хірург порекомендує мазь та дасть рекомендації по догляду.

Вартість видалення атероми залежить від її розміру та локалізації, ціна від 600 грн. Варто пам’ятати, що чим менша атерома, тим простішим і дешевшим є видалення, а процес реабілітації швидший.

Оля2

Запишіться на діагностику!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!