Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Атерома

Атерома - рухливе щільно-еластичне утворення з чіткими контурами. Виникає в результаті закупорки проток сальних залоз. Видалити її можна швидко і практично безболісно в клініці CALM.
Запис на прийом

content-img.png Атерома - рухоме щільно-еластичне утворення з чіткими контурами, що виникає в результаті закупорки проток сальних залоз. Якщо проблему запустити, то можуть з'явитися біль, почервоніння, набряк, підвищення температури.  

В результаті закупорки проток сальних залоз виникає епідермальна кіста доброякісного характеру, іменована атеромою. Процедура з видалення атероми - необхідна умова для збереження здоров'я, так як вона може піддаватися інфікуванню з розвитком гнійного абсцесу.

ateroma.png

У загальній медичній практиці атерома лікуванню консервативним методом не піддається. Є два можливих вирішення проблеми: хірургічна операція або лазерне видалення. Не варто чекати, поки пухлина значно зросте в розмірах, адже її зростання носить дискомфорт.

ateroma_1.png

Видалення атероми - це нескладна процедура, яка виконується в амбулаторних умовах і займає всього лише 30-40 хвилин. Слід розуміти, що процедура видалення атероми з використанням лазера - це теж свого роду хірургічне втручання, але прогресивного характеру.

Видалення атероми лазером проходить легше, якщо розмір утворення невеликий. Під час процедури застосовується локальна анестезія, що повністю виключає можливість больових відчуттів. Процес видалення атероми починається з надрізу над областю кісти. Далі лазерний промінь розсікає його, відокремлюючи від здорових тканин. Епідермальна кіста може з'явитися на будь-яких ділянках тіла, де є сальні залози.


1491451170_zhiroviki-na-lice-3.jpg

ateroma_2.png

content-img.png Процедура безболісна;
content-img.png Шкіра піддається мінімальній травматизації;
content-img.png Короткий і нескладний період реабілітації;
content-img.png Максимальна точність, здорові тканини не ушкоджуються;
content-img.png Висока ефективність.

Звернувшись в CALM, ви безболісно здійсните видалення атероми або інших пухлин м'яких тканин.


Ціни

Атерома до 3мм,1шт

450 грн

Атерома до 5мм,1шт

750 грн

Атерома до 10мм,1шт

1500 грн

Атерома до 20мм,1шт

3200 грн

Атерома до 50мм,1шт

7900 грн

Атерома до 150мм,1шт

12600 грн

Новини та акції

Спеціалісти