Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Фейсліфтинг (кругова підтяжка обличчя)

Пластична операція, спрямована на усунення зморшок і обвисання шкіри обличчя. В результаті розправляються зморшки, відновлюється контур нижньої щелепи і втрачений овал.
Запис на прийом

 Підтяжка обличчя (фейсліфтинг) - пластична операція, спрямована на усунення зморшок, обвисання шкіри, носо-губних складок і обличчя. Під час операції видаляється надлишкова кількость жирової клітковини, підтягуються прилеглі м'язи і перерозподіляється і видаляється шкіра.  
Підтяжка обличчя не усуне дрібні зморшки під очима, навколо губ або пошкодження від впливу сонця. Але значно повністю оновить зовнішній вигляд обличчя, усуне провисання шкіри, овал зробить чітко окресленим.

facelift_1.png

По мірі дорослішання форма обличчя трансформується через вікові зміни. Шкіра стає менш еластичною і пружною, а жирові відкладення зменшуються на одних ділянках вашого обличчя, а в інших збільшуються. Зміни, пов'язані з віком, включають наступне:

 Надмірна або опущена шкіра нижньої третини обличчя;
 Глибокі складки шкіри від носа до кута рота;
 Опуклість шкіри та надлишок жиру під підборіддям.

893146dc71a82fe392c72a8737e91323.jpg

facelift_2.png

Перед операцією проходить консультація з пластичним хірургом та анестезіологом. Лікарі повинні зібрати анамнез, назначити потрібні аналізи, щоб виключити ризики чи ускладнення. Хірург також вивчить вашу кісткову структуру, форму обличчя, розподіл жиру та якість вашої шкіри, щоб визначити найкращі варіанти для розрізів. Також важливо обговорити з пластичним хірургом, якого результату ви чекаєте. Лікар розповість, як проходить підтяжка обличчя і як змінить зовнішній вигляд, які стани є протипоказами до операції. Також розповість про період реабілітації і дасть вказівки для швидкого і комфортного відновлення.

facelift_3.png

Підтяжка обличчя передбачає підняття шкіри і підтягування прилеглих тканин і м’язів. Жир на обличчі та шиї видаляють чи перерозподіляють. Потім шкіру обличчя розкреслюють поверх щойно відреставрованих контурів, надлишки шкіри видаляють, а на рану накладають шви. Традиційний розріз починається біля скронь у лінії волосся, продовжується вниз і навколо  вух і закінчується позаду вух. Інколи розріз ще роблять під підборіддям, щоб поліпшити зовнішній вигляд шиї. На розрізи  накладаються шви і пов'язки, які дещо тиснуть, щоб мінімізувати набряки та синці. Підтяжка обличчя виконується за 1-3 години під загальною анестезією.

facelift_4.png

 Помірний біль;
 Набряк;
 Синці;
 Оніміння;
 Постановка дренажу.

facelift_5.png

 Лежати та спати з припіднятою головою в напівлежачому положенні;
 Приймати знеболюючі препарати та антибіотики за рекомендацією лікаря;
 Прикладати прохолодні пакети перші 6-8 годин до обличчя, щоб полегшити біль і зменшити набряк;
 Обов’язково потрібно носити спеціальний бандаж для обличчя.


ed30778a2b67bd8ae22347ed37fe855f.png


Чому варто зробити кругову підтяжку обличчя в клініці CALM


По мірі дорослішання шкіра і тканини природним чином втрачають свою еластичність. Це призводить до провисання та зморшок. Підтяжка обличчя - це хірургічна процедура, яка піднімає і підтягує тканини.

Тільки у клініці CALM після проведення підтяжки обличчя Ви маєте змогу пройти процедуру лазерного омолодження зі значною знижкою. Тандем фейсліфтингу і лазерного омолодження забезпечить бездоганний результат омолодження і відніме 10-15 років. За допомогою фейсліфтингу ми усунемо птоз і зайву шкіру, а лазер ущільнить шкіру, покращить колір і усуне пігментації або нерівності.facelift_6.png

На наступний день після операції обов’язково проведе огляд та замінить пов’язки.

Через 7-10 днів після операції лікар зніме шви і оцінить стан розрізів.

Наступні візити плануються для моніторингу загоєння і формування нового овалу обличчя.

6cc4fc81b29215fe99ec9e94459bc473.jpg
facelift_7.png

 Слід запобігати тертю і травматизації розрізів;
 Обовязково носити спеціальний бандаж для обличчя;
 Носіть одяг, який застібається спереду (а не одяг, який вдягається через головою).
 Уникайте надмірного тиску або руху на надрізи і навколо них;
 Не можна наносити макіяж чи мити голову до загоєння ран;
 Уникайте фізичних навантажень чи занять спортом до повного відновлення;
 Уникайте прямого впливу сонячного світла протягом трьох тижнів і використовуйте сонцезахисний крем SPF 50 перед візитом на вулицю;
 Заборонене фарбування, відбілювання та інші маніпуляції з волоссям принаймні шість тижнів;

facelift_8.png

Підтяжка надає обличчю і шиї більш молодий і підтянутий вигляд на довгий час. Однак операція не зупиняє старіння та провисання шкіри. З віком шкіра обличчя може знову почати осуватися і зморшки зявлятися. Важливо після підтяжки підібрати правильний догляд, а також відвідувати косметолога, щоб результати були помітні максимально довго.

Ціни

Темпоральний (скроневий) ліфтинг

40 000 грн

Підтяжка брів

28 000 грн

Фейсліфтинг (підтяжка нижніх 2/3 обличчя)

85 000 грн

Підтяжка нижньої третини обличчя

55 000 грн

Чек -ліфтинг (підтяжка середньої зони обличчя)

50 000 грн

Платизмопластика (підтяжка шиї)

35 000 грн

Спеціалісти