CALM

пігментація

Лазерне видалення пігментних плям

Природний колір шкіри – це пігментація, визначена генетично. Під дією ультрафіолетових променів, через гормональні збої чи інші фактори кількість меланіну збільшується і це провокує появу коричневих вкраплень на шкірі. Буває вродженою (веснянки) або набутою (пігментні плями).  Найчастіше зустрічається на обличчі, декольте, на зовнішній стороні кистей рук.

Лазерне видалення пігментних плям

Природний колір шкіри – це пігментація, визначена генетично. Під дією ультрафіолетових променів, через гормональні збої чи інші фактори кількість меланіну збільшується і це провокує появу коричневих вкраплень на шкірі. Буває вродженою (веснянки) або набутою (пігментні плями).  Найчастіше зустрічається на обличчі, декольте, на зовнішній стороні кистей рук.

Фактори появи:

 • Порушення ендокринної системи;
 • Збої обмінних процесів через нестачу або надлишок вітамінів і мінералів;
 • УФ-випромінювання (сонце або солярії);
 • Запальні процеси шкіри або травми;
 • Деякі антибіотики;
 • Вагітність;
 • Природне старіння;
 • Спадковість.

Лазерне видалення пігментації:

 • Лазерна шліфовка
  Методика усунення пігментації шкіри за один сеанс.
 • Методика Green Toning
  Курсова процедура без пошкодження шкіри.

Види гіперпегментації:

Веснянки – розсип темних цяток на шкірі, вроджений тип гіперпігментації, який передається спадковим шляхом. Проявляється у людей зі світлою шкірою І-ІІ фототипу. До усунення вдаються з естетичних причин.
Хлоазма — коричневі пігментні плями на обличчі нерівномірної форми, що виникають через  ультрафіолетове опромінення, гормональні зміни при вагітності, прийом протизаплідних препаратів, патології внутрішніх органів (печінка, наднирники). Вона може зникнути сама при усуненні причини, але скоріше за все необхідне лікування для залишкових явищ.
Мелазма – поширений і неестетичний прояв надлишку меланіну у вигляді симетричних темних плям. Вони локалізовані на лобі, скронях, щоках, в області верхньої губи або підборідді, рідше — на тілі та шиї. За лікуванням частіше звертаються брюнетки з ІІІ фототипом.

Посттравматична пігментація – не тільки запальні захворювання шкіри (прищі), але і їх неправильне лікування є фактором виникнення. Наприклад, ускладнення після глибоких і середніх хімічних пілінгів, дермабразії та інших маніпуляцій, що травмують епідерміс. Представникам  IV-V фототипу необхідно уникати агресивних маніпуляцій влітку. 

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ГІПЕРПІГМЕНТАЦІЇ

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ПІГМЕНТАЦІЙ

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ВИДАЛЕННЯ ПІГМЕНТАЦІЇ

 • Епілепсія
 • Хвороби крові і лімфатичної системи
 • Гіпертонія III ступеня
 • Цукровий діабет
 • Онкологічні захворювання
 • Наявність запальних процесів
 • Вагітність
 • Період годування грудьми

Не рекомендується проводити процедуру при засмазі, а також при наявності запалень в зоні впливу променя, а також при прийомі фармацевтичних препаратів з фотосенсибілізуючою дією.

НАШІ ЛІКАРІ - ДЕРМАТОЛОГИ

Лисецький Андрій Вікторович

Головний лікар мережі клінік CALM

Черемухін Роман Віталійович

Лікар дерматоонколог

Гамоцький Андрій Васильович

Лікар дерматоонколог

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

ЛАЗЕРНЕ лікування ПІГМЕНТНИХ ПЛЯМ: ЦІНА НА ПОСЛУГИ

Лазер здатний повністю усунути гіперпігментацію будь-якого характеру. Він оновлює епідреміс, утворюючи молоду шкіру природного кольору. Після процедури можливий невеликий набряк, почервоніння, а потім кірочка, яка зникне протягом 1-2-х тижнів. Важливо виключити будь-який вплив сонця в зоні маніпуляції та обов’язково наносити сонцезахисний крем до повного відновлення.
Вартість залежить від об’єму і методики, точно підбре тактику і зорієнтує по ціні лікар при очному огляді.

 • Пігментна пляма до 5мм,1шт 600 грн
 • Пігментна пляма до 10мм,1шт 900 грн
 • Пігментна пляма до 20 мм,1шт 2100 грн
 • Пігментна пляма до 50 мм, 1 шт 3200 грн
 • Green Toning (відбілювання), обличчя 3800 грн
 • Green Toning (відбілювання), півобличчя 2800 грн
 • Green Toning (відбілювання), декольте 4800 грн
 • Green Toning (відбілювання), кисті рук 2900 грн
 • Green Toning (відбілювання), інтимна зона 3200 грн

ВІДГУКИ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Пігментні плями – поява на шкірі плоских, овальних ділянок темнішого кольору: від світло-до темно-коричневого в результаті старіння, інсоляції шкіри, гормональних змін в організмі, прийому деяких ліків, застосування косметичних засобів. Пігментні плями, особливо множинні, є косметичний недолік, часто супроводжуються сухістю, огрубінням шкіри, зморшками, проступанням судин. Під пігментні плями можуть маскуватися злоякісні новоутворення шкіри. Перш, ніж приступити до знебарвлення пігментних плям, необхідно з’ясувати, чи вони є наслідком серйозних порушень здоров’я. Для цього рекомендується пройти консультацію ендокринолога та терапевта, жінкам – гінеколога.

Існує класифікація пігментації шкіри залежно від їх візуальних особливостей та походження. Ластовиння (веснянки) – поверхневий вид пігментації шкіри, легко усувається за допомогою косметичних процедур.  Хлоазма – плями неправильної форми у жінок. Вони можуть зливатися один з одним, займаючи велику площу тіла. Потемніння концентруються на обличчі. Хлоазми з’являються на тлі гормональних збоїв у жінок: у перші дні місячних; під час вагітності та лактації; у період менопаузи; на фоні прийому гормональних препаратів. Мелазма розвивається за схожими з хлоазмою причин – на тлі гормональних порушень в організмі. Зосереджено пігментацію навколо губ, а також на лобі, переніссі, щоках або скронях. Плями неправильної форми темно-коричневого чи сірого кольору, зазвичай, розташовуються симетрично. Лентіго –  вікова пігментація. Лентіго є темно-коричневі або бурі плями округленої форми, ледь виступають над поверхнею шкіри.

В залежності від виду пігментації є декілька причин її появи. Спадковість наприклад ластовиння є прямою причиною генетичної схильності. Ультрафіолет (природній чи солярій) є однією з найчастіших причин появи пігментних плям.

Неправильний догляд за шкірою обличчя. Гормональні фактори, найчастіше вагітність. Вік – після 40 років, як елемент старіння шкіри. Косметичні та хірургічні процедури – пігментація як реакція у відповідь на препарати та процедури.

Лазерне видалення пігментних плям на спині передбачає спрямований низькоенергетичний лазерний вплив на проблемні ділянки, відрізняється максимальною безпекою та відсутністю ускладнень. Видалення пігментованих плям лазером не має вікових обмежень, призначається для позбавлення від естетичних шкірних вад. Повне зникнення пігментних утворень на спині настає після 4-6 процедур, що проводяться раз на 4 тижні. Вартість варіюється з урахуванням розмірів зони впливу верхня, середня, нижня третини спини або спина повністю.

Оля2

Пігментація - небажане явище на шкірі. Але з допомогою лазера можна позбутися від пігментації будь-якої етіології.

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!