Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Лікування пігментацій

Природний колір шкіри - це конституцыйна пігментація, визначена генетично. Під дією ультрафіолетових променів, через гормональны збої чи інші фактори кількість темного пігменту в шкірі збільшується і це провокує появу пігментних плям.
Запис на прийом

age-spot-on-cheek-300x300.jpg Гіперпігментація - потемніння окремих ділянок шкіри пацієнта через надлишок пігменту. Бувають прояви генералізованого або локалізованого характеру. Гіперпігментація буває вродженою (веснянки) або набутою (пігментні плями).

pigment_1.png

  Виведення пігментних плям може знадобитися в наслідок впливу різних навколишніх факторів або гормональних змін,м запальних процесів в організмі. До основних причин відносять:

 Порушення ендокринної системи;
Порушення обмінних процесів через нестачу або надлишок вітамінів і мінералів;
УФ випромінювання (сонце або солярії);
 Запальні процеси шкіри або травми;
Деякі антибіотики;
Вагітність;
Природне старіння шкіри;
Генетичний фактор (спадковість).

Ефективне виявлення причини гіперпігментації можливо тільки після обстеження у гастроентеролога, ендокринолога і дерматолога. 

pigment_2.png
 Обличчя;
 Декольте;
 На зовнішній стороні кистей рук.

mkc_esmi-blog-header_blog4_v01r1.png Веснянки - вроджений тип 
гіперпігментації, який передається спадковим шляхом. Найчастіше проявляється у людей зі світлою шкірою І-ІІ фототипу. До лікування такої гіперпігментації вдаються з естетичних причин, коли веснянки локалізовані на всьому обличчі.

 Хлоазма носить набутий характер. Це коричневі плями нерівномірної форми на обличчі. Основними причинами її виникнення є УФ опромінення, гормональні зміни під час вагітності, прийом протизаплідних препаратів, патології внутрішніх органів (печінка або наднирники). Вона може зникнути сама при усуненні причини, але найчастіше характерні залишкові явища, тому потрібне лікування.

 Мелазма - також поширений і неестетичний прояв надлишку меланіну в шкірі. Візуально проявляється симетричними коричневими плямами. Вони локалізовані на лобі, скронях, щоках, в області верхньої губи або підборідді. Рідше гіперпігментація розміщена на тілі і шиї. Причина - сукупний вплив гормонів і ультрафіолетового опромінювання, запальні захворювання шкіри, наприклад, акне. Плями часто з'являються у вагітних, які приймали гормональні препарати. За усуненням цієї гіперпігментації частіше звертаються брюнетки з темною шкірою ІІІІ фототипу.

 Посттравматичні пігментації
Не тільки запальні захворювання шкіри, але і їх неправильне лікування є причиною гіперпігментації. Наприклад, плями виникають як ускладнення після глибоких і середніх хімічних пілінгів, дермабразії та інших процедур, що травмують верхній і середній шари шкіри. Представникам з фототипом шкіри IV-V варто уникати срединних пілінгів або шліфувань в літній період. Якщо дані косметичні процедури необхідні, варто провести підготовку шкіри і дотримуватися правил при реабілітаційному періоді.

pigment_3.png
Видалення пігментних плям лазером, при якому відбувається спрямована деструкція клітин з меланіном - найефективніший метод за відгуками пацієнтів. 
Відбувається фототермоліз - явище, коли пігментовані клітини поглинають енергію променя. Неодимовий лазер підходить для всіх фототипів шкіри.

Лазер здатний повністю усунути гіперпігментацію будь-якого характеру. Він оновлює епідреміс, утворюючи молоду шкіру природнього кольору. Після процедури можливий невеликий набряк, почервоніння, а потім кірочка, яка зникне протягом 1-2-х тижнів.
Важливо виключити будь-який вплив ультрафіолетового випромінювання на місце видалення і обовязково наносити сонцезахисний крем до повного відновлення шкіри. 

Ціни

Пігментна пляма до 5мм,1шт

300 грн.

Пігментна пляма до 10мм,1шт

850 грн.

Пігментна пляма до 20 мм,1шт

1950 грн.

Пігментна пляма до 50 мм, 1 шт

3300 грн.

Green Toning (відбілювання), обличчя

3000 грн.

Green Toning (відбілювання), півобличчя

2000 грн.

Green Toning (відбілювання), декольте

4000 грн.

Green Toning (відбілювання), кисті рук

2500 грн.

Галерея

Новини та акції

Спеціалісти