Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Контурна пластика

Контурна пластика - це ін'єкційне заповнення дефектів шкіри і підшкірної жирової клітковини (зморшок), а також корекція контурів обличчя за допомогою філерів (препарати гіалуронової кислоти). З допомогою контурної пластики можна усунути глибокі зморшки і покращити зовнішній вигляд.
Запис на прийом

948a402d2ef50348c919e457e9c20206.jpg

ready-Recovered.png

content-img.png Контурна пластика дає можливість розгладити зморшки, покращити форму носа або підборіддя, змінити форму губ без хірургічного втручання. В естетичній медицині для проведення пластики застосовують спеціальні препарати - філлери. Вони можуть бути досить щільними, що дає можливість сформувати складні контури, наприклад, на підборідді, або з меншою щільністю, для того щоб прибрати зморшки, створити об'єм для губ або окреслити їх контур. kontur_1.png

 усунути носогубні складки;
 зробити вилиці більш випуклими;
 відкоригувати форму носа;.
 відкоригувати форму і надати обєм губам.


40514a7444c5b9978ac2d9c23135e646.pngЧому варто робити контурну пластику в клініці CALM

Ми використовуємо тільки сертифіковані європейські препарати, які пройшли дослідження і мають міжнародні сертифікати якості. Варто відзначити, що процедуру виконують фахівці виключно з медичною освітою.
Якісний препарат + компетентний спеціаліст - це гарантія безпеки і якості проведення контурної пластики.

kontur_2.png

 Особливою популярністю користується контурна пластика губ. Застосовують дану процедуру не тільки для виправлення контуру губ, але і для їх збільшення.  З віком губи втрачають форму, стають меншими, тому дівчата, які бажають мати пухкі і чуттєві губи, звертаються до контурної пластики.  
 За допомогою ін'єкцій коригується і форма носа. Контурна пластика носа дозволяє виправити нерівність без операції і періоду реабілітації.
Після проведення контурної пластики носогубних складок, обличчя людини візуально молодшає . Введення філлера в певних місцях може повністю прибрати зморшки, коригуючи і створюючи потрібну форму.
 Для контурної пластики підборіддя використовується щільний філлер. З його допомогою формується потрібна форма: збільшити підборіддя, зробити нижній контур чіткішим. Особливо важлива така процедура для людей з неправильним прикусом.

Філлери є саморозчинним гіпоалергенним  матеріалом, діють від 6 місяців до року. 


kontur_3.png

Перший фактор, заради якого багато жінок застосовують дану процедуру, - омолодження і бьютифікація обличчя. Підтягнуті повіки, рівний носогубний трикутник, очі без заломів і впадин, губи, що виділяються - все, до чого прагне кожна жінка. Виглядати молодшим зовні - значить відчувати себе краще всередині. Власна привабливість підвищує самооцінку, роблячи людину впевненішою. Корекція певних частин обличчя часто необхідна за медичними показниками. Особливо це важливо для тих людей, які не можуть зважитися на пластичну операцію. Контурна пластика дає виправлення дефектів і нерівностей форми обличчя без хірургії.

tatu_3.png

 Запальні процеси;
 Аутоімунні розлади;
 Герпес,;
 Погане згортання крові;
 Вірусні інфекції. 

Тому на прийомі у лікаря необхідно повідомити про наявні проблеми. Під час менструації підвищується больовий поріг, жінка може відчувати біль гостріше, і, якщо є можливість, процедуру краще перенести. В період виношування дитини, навіть на ранніх термінах, контурну пластику не проводять.

kontur_4.png

Проколи шкіри і введення препарату можуть викликати набряк і почервоніння, які зійдуть за 1-3 доби.  Головне, потрібно дотримуватися кількох правил:

 не розпарювати обличчя;
 не використовувати декоративну косметику;
 не терти шкіру руками;
 не знаходитися довго на відкритому сонці і не відвідувати солярій та сауни.

Контурна пластика обличчя, при правильному її проведенні, підборі препарату і дотриманні правил після неї - потрібна і корисна для шкіри процедура з 25 років. 


Ціни

Волюмайзер Radiesse

8000 грн

Контурна пластика Juvederm 3, 1 мл

5950 грн

Контурна пластика Juvederm 4, 1 мл

5950 грн

Збільшення губ Juvederm Smile, 0,55 мл

3700 грн

Контурна пластика Teosyal Deep Lines, 1 мл

5300 грн

Збільшення губ Teosyal Kiss, 1 мл

5300 грн

Контурна пластика Teosyal Ultra Deep, 1 мл

5300 грн

Контурна пластика інтимних зон, 1 мл

6200 грн

Новини та акції

Спеціалісти