CALM

контурна пластика2

Контурна пластика обличчя в Києві

Контурна пластика – це ін’єкційне заповнення дефектів шкіри і підшкірної жирової клітковини, а також корекція контурів лиця за допомогою філерів (препарати гіалуронової кислоти). У результаті гарантоване покращення форми обличчя та омолодження.

Контурна пластика обличчя в Києві

Контурна пластика – це ін’єкційне заповнення дефектів шкіри і підшкірної жирової клітковини (зморшок), а також корекція контурів обличчя за допомогою філерів (препарати гіалуронової кислоти). 

Контурна пластика дає можливість розгладити зморшки, покращити форму носа, підборіддя або губ без хірургічного втручання. В естетичній медицині  використовують спеціальні препарати – філлери на основі гіалуронової кислоти. Вони можуть бути досить щільними, що дає можливість сформувати складні контури, наприклад підборіддя, або з меншою щільністю, для усунення зморшок, збільшення об’єму для губ або окреслення їх контуру.

Особливою популярністю користують ін’єкції губ. Застосовують їх для виправлення контуру губ і їх збільшення. З віком втрачається форма, вони стають меншими, тому дівчата, які бажають мати пухкі і чуттєві губи, звертаються до даної послуги.

Завдяки цьому методу коригується і ніс. Контурна пластика носа дозволяє виправити нерівність без операції і періоду реабілітації. Після проведення контурної пластики носогубних складок, обличчя людини візуально молодшає. Введення філлера в певних місцях може повністю прибрати зморшки, коригуючи і створюючи потрібну форму.

Для підборіддя використовується щільний філлер. Вводячи препарат косметолог формує потрібну форму: збільшує його, робить нижній контур чіткішим. Особливо важлива така процедура для людей з неправильним прикусом.

Філлери є саморозчинним гіпоалергенним матеріалом, діють від 6 місяців до року.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА

Ми використовуємо тільки сертифіковані європейські препарати, які пройшли дослідження та мають міжнародні сертифікати якості. Варто відзначити, що процедуру виконують фахівці виключно з медичною освітою. Якісний препарат + компетентний спеціаліст – це гарантія безпеки здоров’я пацієнта і бажаного результату. Спочатку лікар проведе консультацію, розповість нюанси і в цей же день проведе маніпуляцію, записуватися на окремий візит непотрібно.

ПЕРЕВАГИ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ

ПЕРЕВАГИ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ

ПРОТИПОКАЗАННЯ

  • Запальні процеси;
  • Аутоімунні розлади;
  • Герпес;
  • Погане згортання крові;
  • Вірусні інфекції.

Тому на прийомі у лікаря необхідно повідомити про наявні проблеми. Під час менструації підвищується больовий поріг, жінка відчуватиме біль гостріше, і візит краще перенести. В період виношування дитини, навіть на ранніх термінах, контурну пластику не проводять.

НАШІ ЛІКАРІ

Єфремов Артем Юрійович

Пластичний хірург

Пономарьов Євгеній Валерійович

Лікар дерматовенеролог, косметолог

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

Недорубко Людмила Василівна

Лікар дерматовенеролог, косметолог

Давиденко Христина Михайлівна

Дерматолог, косметолог

ВІДГУКИ

Оля2

Запишіться на прийом!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!