CALM

флебологія

Флебологія в Києві: прийом, консультація лікаря

Флебологія вивчає будову та функціонування вен, а також займається діагностикою, лікуванням та профілактикою венозної патології.

Флебологія в Києві: прийом, консультація лікаря

Флебологія вивчає будову та функціонування вен, а також займається діагностикою, лікуванням та профілактикою венозної патології.

Варикоз – підступне захворювання тим, що більшість вважає його виключно естетичною проблемою. Однак це серйозна і небезпечна хвороба, яка може привести до сумних наслідків. Це патологічний стан, пов’язаний із застоєм чи порушенням кровотоку у венозній системі нижніх кінцівок.

Ознаки варикозу – вузлуваті розширення підшкірних вен, біль, тяжкість у ногах, набряки стопи та гомілки, втома в ногах до кінця дня. Варикозні вузли часто схильні до утворення тромбів та інфікування. Може розвинутись флебіт – запалення судин або тромбофлебіт – запалення судин, ускладнене тромбами.

Варикоз може розвиватися роками, а може проявитися за декілька місяців. На перші його дзвіночки люди здебільшого не звертають увагу. Якщо ви відчуваєте тяжкість в ногах, судоми, свербіж, почервоніння, це є першим факторами ризику розвитку варикозу. Також важливим моментом є наявність варикозних вен у батьків, адже часто це передається генетично. Ще одним провокативним фактором є вагітність, адже навантаження на ноги чимале. Саме тому часто проблема спостерігається у професійних спортсменів, які не шкодують себе. У будь-якому випадку, якщо ви відчуваєте дискомфорт у ногах – це привід пройти обстеження. Лікування потрібно не завжди, але укріплювати вени і допомагати їм ми можемо. Лікар проведе діагностику і надасть рекомендації, як профілактувати розвиток хвороби і зберегти здорові ноги.

В медичному центрі КАЛМ ми надаємо повний спектр флебологічної діагностики та лікування, а саме:

  • Консультація флеболога
  • Доплерографія вен
  • Пінна склеротерапія 
  • Флебектомія вен 
  • Ендовенозна лазерна абляція

Ціна послуг залежить від стадії захворювання та методики. Спочатку судинний хірург має провести огляд та УЗД вен нижніх кінцівок. Потім він визначає найбільш результативну методику для конкретного випадку. В CALM ми надаємо перевагу безпечним малоінвазивним операціям з швидкою реабілітацією.

Флебологія: методи діагностики

Найточнішим методом діагностики варикозу є УЗД. Лікар в реальному часі бачить роботу судин і розуміє чи є збій. Ультразвукова діагностика дозволяє виявити такі патології: в артеріях: тромби, атеросклеротичні бляшки, запалення, звуження просвіту артерії або аневризми; в венах: тромбози, варикозну хвороба, запалення (тромбофлебіти та флебіти).

Консультація флеболога не потребує особливої  підготовки, дієт та порушення звичного способу життя. Для запису заповніть онлайн-форму або зателефонуйте.

НАШ ЛІКАР - ФЛЕБОЛОГ

Мельничук Гліб Олегович

Хірург, флеболог

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ ТА ДІЗНАЙТЕСЬ ЧИ ЗАГРОЖУЄ ВАМ ВАРІКОЗ

Inna2

Запишіться на діагностику!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!