Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Лазерне вагінальне омолодження

IntimaLase – лазерна методика омолодження піхви, спрямована на удосконалення комфорту і поліпшення якості сексуального життя жінки.
Запис на прийом

content-img.png Вагінальне омолодження - це лікування за допомогою ультрасучасного  лазера Fotona таких неприємних жіночих проблем, як втрата пружності та еластичності піхви, згасання сексуальних відчуттів, атрофія слизової, синдром вагінальної релаксації (синдром великої піхви) та ін.

laz_int_om.png

Сучасні технології допомагають нам покращувати якість нашого життя у всіх її проявах. Лазерне інтимне омолодження - спеціально розроблена програма, яка спрямована на удосконалення комфорту і поліпшення якості сексуального життя жінки.

Суть методу полягає в тому, що промінь лазера термально впливає на слизову піхви і стимулює омолоджуючі процеси в глибоких шарах дерми. В результаті формування нового коллагенового каркаса вирівнюється колір і текстура шкіри, будь-які вади розгладжуються.

unnamed.jpglaz_int_om_2.png

content-img.png Усувається атрофія і слабкість м'язів;
content-img.png Шкіра ущільнюється і підтягується;
content-img.png Вирівнюється її текстура;
content-img.png Усуваються рубці і розтяжки;
content-img.png Поліпшуються відчуття під час інтимної близькості.

laz_int_om_3.png

IPL6500ModelSitting.png

Якщо стан м'язів піхви і відчуття під час інтимної близькості стали помітно погіршуватися, слід серйозно задуматися про лазерну інтимну пластику. Якщо у вас немає онкології, цукрового діабету та захворювань шкіри або крові - процедуру можна виконувати.

Косметичний ефект від процедури несе пролонгуючий характер, але помітний вже через 2-3 тижні. Дана процедура безболісна, а головне - не вимагає виконання складних правил після її проведення. До звичного способу життя можна повертатися відразу. Протягом 1 тижня не рекомендується відвідування сауни, басейну та інтимна близькість.

laz_int_om_1.png

Лазерне омолодження інтимної зони - це нескладна амбулаторна процедура, яка проходить безболісно і не вимагає підготовки. Вартість процедури - 5500 грн, курс (2 процедури) - 10000 грн.

Ціни

Лазерне вагінальне омолодження

5500 грн

Спеціалісти