CALM

лазерне ваг омол

Лазерне омолодження інтимної зони

IntimaLase – лазерна методика омолодження піхви, спрямована на удосконалення комфорту і поліпшення якості сексуального життя жінки.

Лазерне омолодження інтимної зони

IntimaLase – лазерна методика омолодження піхви, спрямована на удосконалення комфорту і поліпшення якості сексуального життя жінки.

Вагінальне омолодження – це лікування за допомогою ультрасучасного  лазера Fotona таких неприємних жіночих проблем, як втрата пружності та еластичності піхви, згасання сексуальних відчуттів, атрофія слизової, синдром вагінальної релаксації (синдром великої піхви) та ін.

Сучасні технології допомагають нам покращувати якість нашого життя у всіх її проявах. Лазерне інтимне омолодження – спеціально розроблена програма, яка спрямована на удосконалення комфорту і поліпшення якості сексуального життя жінки.

Суть методу полягає в тому, що промінь лазера термально впливає на слизову піхви і стимулює омолоджуючі процеси в глибоких шарах дерми. В результаті формування нового коллагенового каркаса вирівнюється колір і текстура шкіри, будь-які вади розгладжуються.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА ВАГІНАЛЬНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ?

Суть методу полягає в тому, що промінь лазера термально впливає на слизову стінку піхви та стимулює омолоджуючі процеси в глибоких шарах дерми.

РЕЗУЛЬТАТИ ЛАЗЕРНОГО ІНТИМНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ

  • Усувається атрофія і слабкість м’язів;
  • Шкіра ущільнюється і підтягується;
  • Вирівнюється її текстура;
  • Усуваються рубцеві зміни і розтяжки;
  • Відновлення відчуттів під час інтимної близькості.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ПОСТДОГЛЯДУ

Якщо стан м’язів піхви і відчуття під час інтимної близькості стали помітно погіршуватися, слід серйозно задуматися про лазерну інтимну пластику. Косметичний ефект від процедури несе пролонгуючий характер, але помітний вже через місяць. Intimalase проходить безболісно, а головне – не вимагає виконання складних правил після її проведення. До звичного способу життя можна повертатися відразу. Протягом 3-5 днів не можна приймати ванну, відвідувати сауну, лазню та солярій, потрібно відмовитися від фізичних процедур, на 2 тижні виключити статевий акт.

Лазерне омолодження інтимної зони – це нескладна амбулаторна процедура, яка не потребує підготовки. Перед нею потрібно пройти консультацію з оглядом фахівця в клініці в Києві і здати аналізи, щоб виключити запалення.

Ми володіємо лазерною методикою IntimaLase, а також проводимо операції будь-якої складності з власною операційною та стаціонаром. Наш лікар гінеколог має 20-річний досвід усунення даної патології та власні патенти.

Ми володіємо лазерною методикою IntimaLase, а також проводимо операції будь-якої складності з власною операційною та стаціонаром. Лікар гінеколог, який проводить операції, має 20-річний досвід лікування даної патології та власні запатентовані методики.

ПЕРЕВАГИ ІНТИМНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ

ПЕРЕВАГИ ІНТИМНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ

НАШІ ЛІКАРІ ГІНЕКОЛОГИ

Ейсмонт Інна Василівна

Гінеколог, лікар УЗД

Мудра Юлія Сергіївна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД

Лазерний вагінальний ліфтинг: ціна на послуги

  • Лазерне вагінальне омолодження IntimaLase 5500 грн
  • Лазерне вагінальне омолодження IntiamaLase (комплекс з 2 процедур) 10 000 грн

ВІДГУКИ

Inna2

Запишіться на діагностику!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!