CALM

варикоз2

Пінна склеротерапія вен в Києві

Процедура, яка використовується для лікування захворювань судинної та лімфатичної системи, а також судинних новоутворень.

Пінна склеротерапія вен в Києві

Процедура, яка використовується для лікування захворювань судинної та лімфатичної системи, а також судинних новоутворень..

Склеротерапія – одна з найбільш популярних безопераційних методик, що дозволяє усувати розширені судини нижніх кінцівок. Склеротерапія – це вплив на внутрішню оболонку венозної стінки спеціальних речовин, що призводять до її пошкодження, з подальшим склеюванням стінок і перетворенням судини в безпросвітну трубку, яка надалі розсмоктується і повністю зникає. Головним плюсом методики є відсутність розрізів шкіри – всі маніпуляції проводяться через прокол голкою, що забезпечує чудовий естетичний ефект. Правильне визначення показань та виконання фахівцем дозволяє домогтися надійного усунення хвороби, особливо на ранніх стадіях.

В клініці CALM ми використовуємо Етоксісклерол – препарат з анестезуючим ефектом з помірною вартістю, світовий стандарт при терапії.

Попереджувальні знаки на ногах:

 • Набряк;
 • Біль при напруженні, зокрема під час ходьби;
 • Знебарвлення або блиск шкіри;
 • Відчуття тепла або пульсування в ногах;
 • Раптова поява вен на поверхні.

Паталогії вен:

 • Тромбоз поверхневих і глибоких вен;
 • Гіперпігментація;
 • Варикозне розширення вен;
 • Венозна недостатність;
 • Трофічні виразки.

Коли потрібно записуватися на склеротерапію:

 • Наявність судинних зірочок;
 • Початкова стадія варикозної хвороби;
 • Розсипний тип варикозу, коли хірургічне втручання ускладнене;
 • Залишки судин після хірургії.

Склеротерапія проводиться самостійно, а може призначатися в комплексі з хірургічним лікуванням.

Завжди звертайтеся до лікаря, якщо ви відчули тяжкість у ногах або помітили зміни у венах. Ваш лікар проведе поглиблену консультацію з діагностикою та надасть інформацію про відповідні методи лікування. Одним із методів консервативного лікування в судинній хірургії є Foam-form склеротерапія.

Залиште ваш контакт, ми з вами зв'яжемося та запишемо на консультацію до лікаря

ЯК ПРОХОДИТЬ СКЛЕРОТЕРАПІЯ

Foam-form (пінна) склеротерапія застосовується для лікування судин будь-якого калібру, але зазвичай призначається при ураженні магістральних вен. Використовуються ін’єкції зі склерозантом та біосумісними газами.

Під контролем ультразвуку флеболог вводить в уражену вену спеціальний препарат — склерозант, який заповнює і закриває її, виключаючи з кровообігу. Закрита вена більше не функціонує і з часом поступово розсмоктується. Після послуги необхідно 2-4 тижні носити компресійні гольфи.

Рекомендації по відновленню:

 • Не рекомендується в ході курсу лікування приймати гарячі ванни та відвідувати баню, а також заборонені інтенсивні фізичні навантаження.
 • Пацієнт не потребує госпіталізації, він відразу може їхати додому.
 • Виникнення набряку і синців після — це нормальне явище: хоча втручання малоінвазивне, проте прилеглі тканини травмуються. У разі переживань можна звернутися за консультацією до лікаря.
1

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ ТА ДІЗНАЙТЕСЬ ЧИ ЗАГРОЖУЄ ВАМ ВАРИКОЗ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ

НАШ ЛІКАР - ФЛЕБОЛОГ

Мельничук Гліб Олегович

Хірург, флеболог

Склеротерапія вен: ціна на послуги

 • Склеротерапія, зона 10*10 см 2 000 грн
 • Ехо - контрольована склеротерапія (пінна) 1 процедура від 5000 грн

ВІДГУКИ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Foam-form технологія або пінна склеротерапія це методика інєкційного лікування варикозу для видалення підшкірних вен ніг. У русло вени вводиться дрібнодисперсна піна, яка коагулює патологічну судину. Процедура малоінвазивна, швидка, безболісна, без реабілітації.

Тривалість лікування та кількість процедур визначає лікар-флеболог на основі діагностики захворювання, його форми та ступеня тяжкості, загального стану організму. Зазвичай достатньо 1-4 сеансів. Для досягнення результату важлива наступні 7 днів важлива постійна компресія (панчохи).

Склеротерапія – малоінвазивна процедура. Тому незважаючи на те, що вона здійснюється в клініці, вона проводиться амбулаторно і госпіталізація не потрібна. Перед процедурою обов’язково потрібно зробити УЗД вен нижніх кінцівок. Під час маніпуляції за допомогою тонкої голки у пошкоджену вену вводиться спеціальний розчин – склерозант. Препарат склеює стінки судини, виключаючи його із кровотоку. Згодом проблемна вена зникає без сліду. Розчини абсолютно безпечні для здоров’я і не розносяться з кровотоком організмом. Дозування речовини розраховується флебологом. Після процедури, що триває 30-60 хвилин, накладається еластична компресія (панчохи).

Вартість склеротерапії залежить від площі ураження і інтенсивності судинної патології. Вартість зони 10*10 см – 2000 грн, але точну ціну може сказати лікар флеболог після очного огляду. Додатково оплачується УЗД з консультацією (800 грн) та спеціальні компресійні панчохи.

Inna2

Запишіться на діагностику!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!