Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Базаліома

Базаліома - злоякісна пухлина шкіри, яка виникає на відкритих ділянках шкіри у людей старше 40 років. Лазерне видалення - найменш травматичний метод з хорошим естетичним ефектом.
Запис на прийом

content-img.png Базальноклітинна карцинома - найбільш поширений тип злоякісних новоутворень шкіри. Утворення не схильне до метастазування, але зростає вглиб, тим самим вражаючи м'язові і кісткові тканини.

baz_1.png

basalioma-nodulare.jpg Яка б не була пухлина, на жаль, до неї не можна застосовувати консервативні методи лікування, не можна позбутися від неї і народними засобами. На сьогоднішній день медицині відомо кілька способів лікування базаліоми:

content-img.png Висічення. Хірургічний метод видалення пухлини з накладенням швів;
content-img.png Кріодеструкція (заморожування рідким азотом);
content-img.png Електрокоагуляція (випалювання за допомогою електричного струму);
content-img.png Видалення базаліоми лазером.

Фізичні способи (кріодеструкції і електрокоагуляції) показують високий відсоток рецидивів. Хірургічний метод залишає косметичні дефекти. Найпрогресивніший і ефективний метод лікування базаліоми - лазером. Дужеважливо звернутися за допомогою до фахівців на ранніх стадіях розвитку пухлини, не допускаючи її великого розростання.

baz_2.png

Якщо Ви виявили базаліому шкіри, лікування слід почати якомога раніше. Звернувшись в нашу клініку, можна отримати індивідуальну консультацію фахівця і позбутися від пухлини. Утворення даного типу локалізується найчастіше на відкритих ділянках шкіри. Якщо говорити про обличчя, найчастіше утворюється базаліома на шкірі носа (80%), лікування лазером в таких зонах здійснюється, як правило, за один візит.

content-img.png Процедура проводитися під місцевою анестезією;
content-img.png Виключаються рецидиви;
content-img.png Недовгий і нескладний реабілітаційний період;
content-img.png Швидкість. Для позбавлення від невеликого новоутворення, потрібно близько 15 хвилин;
content-img.png Чудовий косметичний ефект.

 


Ціни

Базаліома до 5мм, 1шт

2900 грн

Базаліома до 10 мм, 1шт

4800 грн

Базаліома до 20 мм, 1шт

8900 грн

Базаліома до 50 мм, 1шт

18600 грн

Галерея

Новини та акції

Спеціалісти