CALM

Шеф1 png

Дерматологія в Києві: прийом, консультація

Клініка CALM – перша вузькоспеціалізована клініка дерматоонкології, член Європейської асоціації дерматоонкології (EADO). Ми займаємося діагностикою новоутворень шкіри, профілактикою їх переродження в злоякісні, а також лазерним лікуванням.

Дерматологія в Києві: прийом, консультація

Клініка CALM – перша вузькоспеціалізована клініка дерматоонкології, член Європейської асоціації дерматоонкології (EADO). Ми займаємося діагностикою новоутворень шкіри, профілактикою їх переродження в злоякісні, а також лазерним лікуванням.

Вони є у всіх. Так, новоутворення шкіри є у кожного, різниця тільки у виді, розмірі чи локалізації. У більшості людей родимки є вже в перший рік і протягом життя, їх кількість збільшується. Також можуть виникати папіломи, бородавки, кератоми та інші, адже існує більше 30 видів новоутворень. Для того, щоб знати, що за ураження у вас на шкірі і що з цим робить, потрібно пройти консультацію лікаря дерматолога з дерматоскопією. В клініці CALM діагностику проводять досвідчені дерматологи та дерматоонкологи з допомогою якісних німецьких дерматоскопів Heine. Дерматоскопія – це сучасний апаратний метод обстеження утворень шкіри, що має високу діагностичну цінність. Завдяки цьому можна провести диференційовану діагностику без травмування покривів.

Переваги відділення: консультація і огляд 

CALM  – спеціалізований медичний центр з діагностики та лікування новоутворень в Києві. В клініці діагностику проводять досвідчені дерматологи та дерматоонкологи з допомогою якісних німецьких дерматоскопів Heine. Ми видалили тисячі новоутворень і продіагностували десятки тисяч людей.

Причини захворювання шкіри

Новоутворення шкіри зявляються з декількох причин: вроджені, вплив ультрафіолету, вірус папіломи людини (ВПЛ), вікові зміни, наслідки травматизації шкірного покриву. Що б точно знати діагноз, пройдіть дослідження утворення під збільшення в CALM.

Шкірні захворювання: симптоми та лікування

Новоутворення шкіри можуть бути різного зовнішнього вигляду, розміру, кольору, локалізації. Які з них ми успішно діагностуємо і лікуємо: Родимки, Бородавки, Папіломи, Кератоми, Атероми, Ліпоми, Базаліоми, Гемангіоми та ще багато інших патологій шкіри та слизових.

Для запису на дерматоскопію заповніть онлайн-форму або зателефонуйте. Ціна послуги – 500 грн. Наші лікарі проведуть дерматоскопію безболісно, точно, конфіденційно. Під час консультації лікар дасть відповіді на всі питання стосовно шкіри, рекомендації по догляду, а також видасть висновок. Діагностику  ми рекомендуємо проходити раз на рік, особливо після літа. Якщо ж ви травмували новоутворення, воно видозмінюється чи активно росте, це привід показатися лікарю.

 

НАШІ ЛІКАРІ - ДЕРМАТООНКОЛОГИ

Лисецький Андрій Вікторович

Головний лікар мережі клінік CALM

Черемухін Роман Віталійович

Лікар дерматоонколог

Гамоцький Андрій Васильович

Лікар дерматоонколог

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

результати процедури

Оля2

Запишіться на діагностику!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!