CALM

Шеф1 png

Дерматологія в Києві: прийом, консультація

Клініка CALM – перша вузькоспеціалізована клініка дерматоонкології в Києві, член Європейської асоціації дерматоонкології (EADO). Ми займаємося діагностикою новоутворень шкіри, профілактикою їх переродження в злоякісні, а також лазерним лікуванням.

Дерматологія в Києві: прийом, консультація

Клініка CALM – перша вузькоспеціалізована клініка дерматоонкології, член Європейської асоціації дерматоонкології (EADO). Ми займаємося діагностикою новоутворень шкіри, профілактикою їх переродження в злоякісні, а також лазерним лікуванням.

Вони є у всіх. Так, новоутворення шкіри є у кожного, різниця тільки у виді, розмірі чи локалізації. У більшості людей родимки є вже в перший рік і протягом життя, їх кількість збільшується. Також можуть виникати папіломи, бородавки, кератоми та інші, адже існує більше 30 видів новоутворень. Для того, щоб знати, що за ураження у вас на шкірі і що з цим робить, потрібно пройти консультацію лікаря дерматолога з дерматоскопією. В клініці CALM діагностику проводять досвідчені дерматологи та дерматоонкологи з допомогою якісних німецьких апаратів Heine. Дерматоскопія – це сучасний апаратний метод обстеження утворень шкіри, що має високу діагностичну цінність. Завдяки цьому можна провести диференційовану діагностику новоутворень без травмування покривів.

Переваги відділення: консультація дерматоонколога і огляд 

CALM  – спеціалізований медичний центр з діагностики та лікування новоутворень в Україні. В клініці перевірку проводять досвідчені дерматологи та дерматоонкологи з допомогою якісних німецьких дерматоскопів Heine. Ми видалили тисячі новоутворень і продіагностували десятки тисяч людей.

Причини захворювання шкіри

Новоутворення шкіри зявляються з декількох причин: вроджені, вплив ультрафіолету, вірус папіломи людини (ВПЛ), вікові зміни, наслідки травматизації шкірного покриву. Що б точно знати діагноз, пройдіть дослідження утворення під збільшення в CALM.

 

Шкірні захворювання: симптоми та лікування

Новоутворення шкіри можуть бути різного зовнішнього вигляду, розміру, кольору, локалізації. Ми успішно діагностуємо і лікуємо: Родимки, Бородавки, Папіломи, Кератоми, Атероми, Ліпоми, Базаліоми, Гемангіоми та ще багато інших патологій шкіри та слизових.

Для запису на цифрову дерматоскопію родимки заповніть онлайн-форму або зателефонуйте. Вартість послуги – 500 грн. Наші лікарі проведуть дерматоскопію безболісно, точно, конфіденційно. Під час консультації лікар в нашій дерматологічній клініці дасть відповіді на всі питання стосовно шкіри, рекомендації по догляду, а також видасть висновок. Діагностику  ми рекомендуємо проходити раз на рік, особливо після літа. Якщо ж ви травмували новоутворення, воно видозмінюється чи активно росте, це привід показатися лікарю, видалити його на відправити на патогістологічне дослідження. Записатись до дерматолога та перевірити родимки в Києві можна за телефонами або через онлайн-форму, а ознайомитись з відгуками можна на головній сторінці.

 

НАШІ ЛІКАРІ - ДЕРМАТООНКОЛОГИ

Лисецький Андрій Вікторович

Головний лікар мережі клінік CALM

Черемухін Роман Віталійович

Лікар дерматоонколог

Гамоцький Андрій Васильович

Лікар дерматоонколог

Лілякова Анна Олексіївна

Лікар дерматолог, косметолог

результати процедури

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Первинний огляд лікаря дерматоонколога передбачає огляд шкірних покривів і зоокрема дерматоскопію новоутворень, збір анамнезу, відповіді на запитання пацієнта. Дерматоскопія – це неінвазивний метод діагностики, який дає можливість розглядати новоутворення під збільшенням. Завдяки цьому вивчається новоутворення: його структура, симетрія, забарвлення, щоб поставити правильний діагноз.

Так, звичайно. Для видалення новоутворень застосовується місцева анестезія. Вона може бути ін’єкційною (ін’єкція анестетика навколо утворення) або аплікаційною (наноситься анестезуючий крем на новоутворення на 30 хв під плівку). Перша застосовується для видалення об’ємних новоутворень на шкірі та підшкірних (родимки, бородавки, ліпоми та ін.), а друга для видалення дрібних (папіломи, кератоми, кондиломи).

В клініці CALM лікаря дерматоонколога – 500 грн, а головного лікаря – 600 грн.
Варто зазначити, що консультація включає дерматоскопію необмеженої кількості новоутворень, збір анамнезу та огляд шкірних покривів. Також лікар відповість на всі запитання стосовно шкіри та дасть рекомендації щодо лікування.

Дерматолог – це лікар, який займається діагностикою та лікуванням шкіри, слизових та нігтів. Захворювання можуть бути інфекційного, вірусного, грибкового походження. Також лікар лікує запальні процеси та алергічні реакції шкіри. Окремим напрямком є діагностика та лікування новоутворень шкіри та антивікова дерматологія.

Оля2

Запишіться на діагностику!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!