CALM

недержание

Лазерне лікування нетримання сечі

Нетримання сечі – це мимовільне неконтрольоване витікання сечі з сечового міхура. Ця проблема приносить фізичний дискомфорт, а також знижує соціальна активність і якість життя жінки. В клініці CALM в залежності від стадії нетримання проблему вирішують з допомогою лазера або хірургічно.

Лазерне лікування нетримання сечі

Нетримання сечі – це мимовільне неконтрольоване витікання сечі з сечового міхура. Ця проблема приносить фізичний дискомфорт, а також знижує соціальна активність і якість життя жінки. В клініці CALM в залежності від стадії нетримання проблему вирішують з допомогою лазера або хірургічно.

Інконтиненція (нетримання сечі) – мимовільне неконтрольоване витікання сечі. Патологія виникає через погіршення тонусу уретри й приносить фізичний дискомфорт, а також знижується соціальна активність і якість життя жінки. Сором’язливість і відношення до проблеми як до невідє’мної частини старіння приводить до того, що статистика не дає точної картини захворювання. Дослідження показують, що від 3% до 24% жінок у віці 30-60 років і близько 35% жінок в постменопаузі відмічають нетримання. В CALM в залежності від стадії проблеми урології та гінекології вирішують з допомогою лазера або хірургічно.

Нормальний контроль сечовипускання вимагає взаємодії мозку, нервової системи та органів у малому тазі (сечовий міхур, уретра та м’язи тазового дна). Контролюють його два клапани – сфінктери. Сфінктер шийки сечового міхура знаходиться під мимовільним (вегетативним) контролем, тоді як уретральний сфінктер має як добровільний, так і мимовільний компоненти.

Нервові травми, пошкодження сечового міхура, сфінктерів, опорних структур чи тазового дна – все це може призвести до інконтиненції.  Важливо зрозуміти, що терапія доступна і не варто терпіти неприємні симптоми. Перший крок – це визнання недуги і звернення до фахівця.

Типи нетримання

 • Стресове. Виявляється в той період, коли внутрішньочеревний тиск підвищується. Його можуть спровокувати: заняття спортом, кашель, чхання, сміх, статевий акт, підняття тяжкості;
 • Ургентне. Нестерпний різкий позив до туалету, зреагувати на який вчасно дуже складно. Зовсім не обов’язково, що при цьому сечовий міхур повний;
 • Змішане. Включає симптоми перших двох типів.
 • Постійне. Скарги на постійне підтікання.
 • Енурез – будь-яка мимовільна втрата сечі.

Причини хвороби

За статистикою, найчастіше потребують допомоги жінки похилого віку, але від цієї недуги страждають у будь-якому віці, а саме через:

 • Ускладнені пологи;
 • Гінекологічні захворювання;
 • Травми промежини;
 • Інфекції сечовивідних шляхів;
 • Надмірна вага;
 • Регулярна важка фізична праця;
 • Гормональні порушення в ході клімаксу.

Діагностика

Об’єктивне обстеження може бути проведене тільки на консультації з оглядом у клініці. Важливі наступні параметри:

 1. Стан шкіри промежини.
 2. Видимі деформації, пороки розвитку, форма і розмір генітального хіатуса і наявність пролапсу.
 3. Стан слизової піхви.
 4. Оцінка опущення тазових органів і здатності до скорочення тазових м’язів.
 5. Неврологічне обстеження.
 6. Пальпація шийки сечового міхура з катетером Foley.
 7. Визначення мимовільного сечовиділення при кашлі чи напруженні.

Клінічна академія лазерної медицини має можливість як малоінвазивного, так і хірургічного лікування. Ми володіємо лазерною технологією IncontiLase, а також проводимо операції будь-якої складності з власною операційною та стаціонаром. Лікар гінеколог, який проводить операції, має 20-річний досвід роботи з даною патологією та власні запатентовані методи.  Вартість лікування також залежить від виду втручання. Записатися і дізнатися ціну можна через онлайн-форму або за телефонами.

Лікування енурезу

ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ НЕТРИМАННЯ СЕЧІ

IncontilLase – здійснюється шляхом впливу лазерного променя на вагінальні стінки і область виходу сечівника. В результаті цього відбувається активна регенерація колагену (поліпшення старих волокон і синтез нових), що призводить до зміцнення м’язів і збільшення еластичності тканин. Після цього здатність «утримання» відновлюється. Застосовується при І-ІІ стадії нетримання.

ОПЕРАЦІЙНЕ (ХІРУРГІЧНЕ ВТУЧАННЯ)

Субуретральний слінг системою TVT-O.

TVT (вагінальна стрічка без напруження) – це хірургічна процедура, які піднімає сечовий міхур або уретру жінки в нормальне положення та усуває провисання. Проблема викликається слабкістю м’язів і тканин які їх оточують. Стрічка підтримує їх, як гамак і усуває підтікання.

Під час послуги хірург через піхву вставляє вузьку стрічку синтетичного матеріалу (поліпропілену) для підняття і підтримки уретри і сечового міхура та регулює стрічку, щоб забезпечити потрібний обсяг підтримки. Постійна підтримка стрічкою полегшить або усуне повністю проблему. TVT триває близько 30 хвилин.

ПЛАСТИКИ СФІНКТЕРА УРЕТРИ

Інервація уретрального сфінктера відбувається від соматичної та вегетативної нервових систем. Коли сечовий міхур наповнений, він від них йде сигнал м’язу внутрішнього сфінктера розслабитися, а сечовому міхуру скоротитися. Задача уретрального сфінктера – контроль сечовипускання. Опорожнення починається з добровільного розслаблення зовнішнього сфінктерного м’яза. Нетримання провокується пошкодженням сфінктера уретри. Стресове нетримання є проблемою механізму закриття виходу сечовивідних шляхів, а уретральний сфінктер є найважливішим для цього механізму.

У клініці CALM для лікування нетримання сечі використовуємо як безопераційне так і операційне втручання. Це забезпечує контроль сечовиділення і комфорт жінки у будь-яких ситуаціях. 

ПЕРЕВАГИ МЕТОДИКИ INTIMALASE В CALM В КИЄВІ

ПЕРЕВАГИ МЕТОДИКИ INTIMALASE В CALM В КИЄВІ

НАШІ ЛІКАРІ ГІНЕКОЛОГИ

Ейсмонт Інна Василівна

Гінеколог, лікар УЗД

Мудра Юлія Сергіївна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД

ЦІНИ НА НАШІ ПОСЛУГИ

 • Лазерне лікування стресового нетримання сечі InсоntiLase 5500 грн
 • Лазерне лікування стресового нетримання сечі InсоntiLase (комплекс з 2 процедур) 10 000 грн
 • Субуретральний слінг системою TVT-O (без урахування ціни системи) 18 000 грн

ВІДГУКИ

Inna2

При перших ознаках нетримання сечі, не відкладайте візит до гінеколога!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!