Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Лікування нетримання сечі

Нетримання сечі - це мимовільне неконтрольоване витікання сечі з сечового міхура. Ця проблема приносить фізичний дискомфорт, а також знижується соціальна активність і якість життя жінки. В клініці CALM в залежності від стадії нетримання проблему вирішують з допомогою лазера або хірургічно.
Запис на прийом

netrimsech_1.png

content-img.png Інконтиненція (нетримання сечі) - мимовільне неконтрольоване витікання сечі. Патологія виникає через погіршення тонусу уретри і приносить фізичний дискомфорт, а також знижується соціальна активність і якість життя жінки. Соромязливість і відношення до проблеми як до невідє’мної частини старіння приводить до того, що статистика не дає точної картини захворювання. Дослідження показують, що від 3% до 24% жінок у віці 30-60 років і білизько 35% жінок в постменопаузі відмічають нетримання сечі. 

ned_m_1.png

Нормальний контроль сечі вимагає взаємодії мозку, нервової системи та органів у малому тазі (сечовий міхур, уретра та м’язи тазового дна). Контролюють відтік сечі два клапани - сфінктери. Сфінктер шийки сечового міхура знаходиться під мимовільним (вегетативним) контролем, тоді як уретральний сфінктер має як добровільний, так і мимовільний компоненти.  Сечовий міхур має дві основні функції: зберігати сечу і спорожнювати сечу. Спорожнення вимагає синхронізації нервової системи, м’язів сечового міхура, сфінктерів та тазового дна.

Нервові травми, пошкодження сечового міхура, сфінктерів, опорних структур чи тазового дна - все це може призвести до нетримання сечі. Важливо розуміти, що лікування доступне і не варто терпіти симптоми нетримання. Перший крок до лікування - це визнання проблеми і звернення до лікаря.

netrimsech_2.png

content-img.png Стресове. Виявляється в той період, коли внутрішньочеревний тиск підвищується. Його можуть спровокувати: заняття спортом, кашель, чхання, сміх, статевий акт, підняття тяжкості;

content-img.png Ургентне. Нестерпний різкий позив до сечовипускання, зреагувати на який вчасно дуже складно. Зовсім не обов'язково, що при цьому сечовий міхур повний;

content-img.png Змішане. Включає симптоми з перших двох типів.

content-img.png Постійне. Скарги на постійне підтікання сечі.

content-img.png Енурез - будь-яка мимовільна втрата сечі. 

content-img.png Інші типи. Можуть виникати при будь-яких ситуаціях (наприклад, статевий акт).

netrimsech_3.png

За статистикою, найчастіше проводиться лікування нетримання сечі у жінок похилого віку, але від цієї недуги можуть страждати жінки будь-якого віку. Захворювання, як правило, виникає через ослаблення м'язів тазового дна в результаті:

content-img.png Ускладнені пологи;
content-img.png Гінекологічні захворювання;
content-img.png Травм промежини;
content-img.png ІнфекціЇ сечовивідних шляхів;
content-img.png Надмірна вага;
content-img.png Регулярна важка фізична праця;
content-img.png Вікове нетримання сечі у жінок, що вимагає лікування, пов'язане найчастіше з гормональними порушеннями в період клімаксу.

діагностика.png

Об’єктивна діагностика може бути проведена тільки у кабінеті гінеколога. Важливі наступні параметри:

1. Стан шкіри промежини.

2. Видимі деформації, пороки розвитку, форма і розміргенітального хіатуса і наявність пролапсу.

3. Стан слизової піхви.

4 Оцінка опущення тазових органів і здатності до скорочення тазових м’язів.

5. Неврологічне обстеження.

6. Пальпація шийки сечового міхура  з катетером Foley.

7. Визначення мимовільного сечовиділення при кашлі чи напруженні.

netrimsech_4.png

content-img.png Безопераційне (лазерне лікування нетримання сечі) застосовується при І-ІІ стадії нетримання. 

Лікування здійснюється за рахунок впливу лазерного променя на вагінальні стінки і область виходу сечівника. В результаті цього відбувається активна регенерація колагену (поліпшення старих волокон і синтез нових), що призводить до зміцнення м'язів і збільшення еластичності тканин. В результаті здатність «утримання» відновлюється.

netrimsech_5.png

content-img.png Висока ефективність;
content-img.png Безболісність і максимальний комфорт під час процедури;
content-img.png Процедура триває всього 30 хвилин;
content-img.png Відсутність наркозу і тривалої госпіталізації;
content-img.png Відсутність ускладнень і кровотечі;
content-img.png Відсутність рубців після процедури;
content-img.png Звуження вагінальної області до 25%;
content-img.png Слизові оболонки не піддаються травмуванню;
content-img.png Після лазерного лікування ви відразу повернетеся до нормального способу життя без дискомфорту.


content-img.png Операційне (хірургічне втручання). Еффективне при всіх стадіях нетримання у будь-якому віці. 

ned_m_2.png


GYNECARE TVT™ Obturator System Tension-Free Support for Incontinence.png content-img.png Субуретральний слінг системою TVT-O.

  TVT (вагінальна стрічка без напруження) - це хірургічна процедура, які піднімає сечовий міхур або уретру жінки в нормальне положення та усуває провисання. Нетримання викликається слабкістю м'язів і тканин які оточують сечовий міхур і сечівник. Стрічка підтримує сечівник і сечовий міхур, як гамак і усуває підтікання.

Як проводиться процедура TVT?

Під час процедури хірург через піхву вставляє вузьку стрічку синтетичного матеріалу (поліпропідену) для підняття і підтримки уретри і сечового міхура та регулює стрічку, щоб забезпечити потрібний обсяг підтримки. Постійна підтримка стрічкою полегшить або усуне повністю нетримання сечі. Процедура TVT триває близько 30 хвилин. Пацієнтка повертається додому в той же день.


content-img.png Пластика сфінктера уретри

Інервація уретрального сфінктера відбувається від соматичної і вегетативної нервових систем. Коли сечовий міхур наповнений, від них йде сигнал м'язу внутрішнього сфінктера розслабитися, а сечовому міхуру скоротитися.

Задача уретрального сфінктера - контроль сечовипускання. Опорожнення сечі починається з добровільного розслаблення зовнішнього сфінктерного м’яза. Нетримання провокується пошкодженням сфінктера уретри. Стресове нетримання є проблемою механізму закриття виходу сечовивідних шляхів, а уретральний сфінктер є найважливішим для цього механізму.

У клініці CALM проводиться пластика сфінктера уретри без . Це забезпечує контроль сечовиділення і комфорт жінки у будь-яких ситуаціях. 


img-destaque-home.png


Клінічна академія лазерної медицини має можливість як малоінвазивного, так і хірургічного лікування нетримання сечі. Ми володіємо лазерною методикою IncontiLase, а також проводимо операції будь-якої складності з власною операційною та стаціонаром. Лікар гінеколог, який проводить операції, має 20-річний досвід лікування даної патології та власні запатентовані методики.

Ціни

Лікування стресового нетримання сечі InсоntiLase

5500 грн.

Лікування стресового нетримання сечі InсоntiLase комплекс (2 процед.)

10000 грн.

Субуретральний слінг системою TVT-O (без урахування ціни системи)

від 10000 грн.

Пластика сфінктера уретри

від 15000 грн.

Спеціалісти