Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Лікування нетримання сечі

Нетримання сечі - це мимовільне неконтрольоване витікання сечі з сечового міхура. Ця проблема приносить фізичний дискомфорт, а також знижується соціальна активність і якість життя жінки. В клініці CALM в залежності від стадії нетримання проблему вирішують з допомогою лазера або хірургічно.
Запис на прийом

024674874653.jpgcontent-img.png Інконтиненція (нетримання сечі) - мимовільне неконтрольоване витікання сечі. Патологія виникає через погіршення тонусу уретри і приносить фізичний дискомфорт, а також знижується соціальна активність і якість життя жінки. Соромязливість і відношення до проблеми як до невідє’мної частини старіння приводить до того, що статистика не дає точної картини захворювання. Дослідження показують, що від 3% до 24% жінок у віці 30-60 років і білизько 35% жінок в постменопаузі відмічають нетримання сечі. 

ned_m_1.png

Нормальний контроль сечі вимагає взаємодії мозку, нервової системи та органів у малому тазі (сечовий міхур, уретра та м’язи тазового дна). Контролюють відтік сечі два клапани - сфінктери. Сфінктер шийки сечового міхура знаходиться під мимовільним (вегетативним) контролем, тоді як уретральний сфінктер має як добровільний, так і мимовільний компоненти.  Сечовий міхур має дві основні функції: зберігати сечу і спорожнювати сечу. Спорожнення вимагає синхронізації нервової системи, м’язів сечового міхура, сфінктерів та тазового дна.

Нервові травми, пошкодження сечового міхура, сфінктерів, опорних структур чи тазового дна - все це може призвести до нетримання сечі. Важливо розуміти, що лікування доступне і не варто терпіти симптоми нетримання. Перший крок до лікування - це визнання проблеми і звернення до лікаря.

netrimsech_2.png

content-img.png Стресове. Виявляється в той період, коли внутрішньочеревний тиск підвищується. Його можуть спровокувати: заняття спортом, кашель, чхання, сміх, статевий акт, підняття тяжкості;

content-img.png Ургентне. Нестерпний різкий позив до сечовипускання, зреагувати на який вчасно дуже складно. Зовсім не обов'язково, що при цьому сечовий міхур повний;

content-img.png Змішане. Включає симптоми з перших двох типів.

content-img.png Постійне. Скарги на постійне підтікання сечі.

content-img.png Енурез - будь-яка мимовільна втрата сечі. 

content-img.png Інші типи. Можуть виникати при будь-яких ситуаціях (наприклад, статевий акт).

netrimsech_3.png

lazernaya_ginekologiya.jpgЗа статистикою, найчастіше проводиться лікування нетримання сечі у жінок похилого віку, але від цієї недуги можуть страждати жінки будь-якого віку. Захворювання, як правило, виникає через ослаблення м'язів тазового дна в результаті:

content-img.png Ускладнені пологи;
content-img.png Гінекологічні захворювання;
content-img.png Травм промежини;
content-img.png ІнфекціЇ сечовивідних шляхів;
content-img.png Надмірна вага;
content-img.png Регулярна важка фізична праця;
content-img.png Вікове нетримання сечі у жінок, що вимагає лікування, пов'язане найчастіше з гормональними порушеннями в період клімаксу.

діагностика.png

Об’єктивна діагностика може бути проведена тільки у кабінеті гінеколога. Важливі наступні параметри:

1. Стан шкіри промежини.

2. Видимі деформації, пороки розвитку, форма і розміргенітального хіатуса і наявність пролапсу.

3. Стан слизової піхви.

4 Оцінка опущення тазових органів і здатності до скорочення тазових м’язів.

5. Неврологічне обстеження.

6. Пальпація шийки сечового міхура  з катетером Foley.

7. Визначення мимовільного сечовиділення при кашлі чи напруженні.

netrimsech_4.png

img-destaque-home.png
Клінічна академія лазерної медицини має можливість як малоінвазивного, так і хірургічного лікування нетримання сечі. Ми володіємо лазерною методикою IncontiLase, а також проводимо операції будь-якої складності з власною операційною та стаціонаром. Лікар гінеколог, який проводить операції, має 20-річний досвід лікування даної патології та власні запатентовані методики.content-img.png Безопераційне (лазерне лікування нетримання сечі) застосовується при І-ІІ стадії нетримання. 

Лікування здійснюється за рахунок впливу лазерного променя на вагінальні стінки і область виходу сечівника. В результаті цього відбувається активна регенерація колагену (поліпшення старих волокон і синтез нових), що призводить до зміцнення м'язів і збільшення еластичності тканин. В результаті здатність «утримання» відновлюється.

netrimsech_5.png

content-img.png Висока ефективність;
content-img.png Безболісність і максимальний комфорт під час процедури;
content-img.png Процедура триває всього 30 хвилин;
content-img.png Відсутність наркозу і тривалої госпіталізації;
content-img.png Відсутність ускладнень і кровотечі;
content-img.png Відсутність рубців після процедури;
content-img.png Звуження вагінальної області до 25%;
content-img.png Слизові оболонки не піддаються травмуванню;
content-img.png Після лазерного лікування ви відразу повернетеся до нормального способу життя без дискомфорту.


content-img.png Операційне (хірургічне втручання). Еффективне при всіх стадіях нетримання у будь-якому віці. 

ned_m_2.png


GYNECARE TVT™ Obturator System Tension-Free Support for Incontinence.png content-img.png Субуретральний слінг системою TVT-O.

  TVT (вагінальна стрічка без напруження) - це хірургічна процедура, які піднімає сечовий міхур або уретру жінки в нормальне положення та усуває провисання. Нетримання викликається слабкістю м'язів і тканин які оточують сечовий міхур і сечівник. Стрічка підтримує сечівник і сечовий міхур, як гамак і усуває підтікання.

Як проводиться процедура TVT?

Під час процедури хірург через піхву вставляє вузьку стрічку синтетичного матеріалу (поліпропідену) для підняття і підтримки уретри і сечового міхура та регулює стрічку, щоб забезпечити потрібний обсяг підтримки. Постійна підтримка стрічкою полегшить або усуне повністю нетримання сечі. Процедура TVT триває близько 30 хвилин. Пацієнтка повертається додому в той же день.


content-img.png Пластика сфінктера уретри

Інервація уретрального сфінктера відбувається від соматичної і вегетативної нервових систем. Коли сечовий міхур наповнений, від них йде сигнал м'язу внутрішнього сфінктера розслабитися, а сечовому міхуру скоротитися.

Задача уретрального сфінктера - контроль сечовипускання. Опорожнення сечі починається з добровільного розслаблення зовнішнього сфінктерного м’яза. Нетримання провокується пошкодженням сфінктера уретри. Стресове нетримання є проблемою механізму закриття виходу сечовивідних шляхів, а уретральний сфінктер є найважливішим для цього механізму.

У клініці CALM проводиться пластика сфінктера уретри без . Це забезпечує контроль сечовиділення і комфорт жінки у будь-яких ситуаціях. 

Ціни

Лікування стресового нетримання сечі InсоntiLase

5500 грн.

Лікування стресового нетримання сечі InсоntiLase комплекс (2 процед.)

10000 грн.

Субуретральний слінг системою TVT-O (без урахування ціни системи)

від 10000 грн.

Пластика сфінктера уретри

від 15000 грн.

Спеціалісти