CALM

АБДОМІНОПЛАСТИКА
(ПЛАСТИКА ЖИВОТА)

Під час абдомінопластики хірург усуває зайву шкіру і жирову тканину, тим самим зменшуюши об’єм. Це забезпечує більш струнку фігуру і покращує зовнішній вигляд.

АБДОМІНОПЛАСТИКА
(ПЛАСТИКА ЖИВОТА)

Під час абдомінопластики хірург усуває зайву шкіру і жирову тканину, тим самим зменшуюши об’єм. Це забезпечує більшу струнку фігуру і покращує зовнішній вигляд.

Абдомінопластика – це видалення або підтяжка шкіри живота і поліпшення зовнішнього вигляду . Під час процедури видаляється зайва шкіра та жирові відкладення, що утворилися після пологів, різкого зменшення маси або через особливості будови організму. Сполучна тканина (фасції) зазвичай також підтягується. Це забезпечує більш стрункий силует і зменшує загальну вагу.

Коли потрібна підтяжка живота:

  • Значне збільшення ваги;
  • Розтягнення шкіри після вагітності;
  • Операції на животі;
  • Старіння і провисання шкіри;
  • Пластика живота після пологів;
  • Природна конституція тіла.

Перед операцією проводиться консультація з пластичним хірургом та обстеження здоров’я. Також варто обговорити свої очікування від операції. Переконайтеся, що ви розумієте протипоказання, переваги та ризики, включаючи рубці.

Як проходить операція ринопластика живота

Абдомінопластика проводиться під загальним наркозом від 3 до 7 годин, це залежить від об’єму жирової тканини, яку потрібно видаляти та від складності операції. Хірург робить розріз внизу живота в зоні лобка. Шкіра відокремлюється та за допомогою канюлі усуваються жирові відкладення. Після цього коригується апоневроз і відсікається зайва шкіра. Якщо надлишок шкіри та жирової тканини надто великий, тоді додатково потрібне ще переміщення пупка.  Потім встановлюється дренаж, накладається шов і пов’язка.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Підтяжка живота (абдомінопластика): реабілітація

Після операції 2-3 доби пацієнт має перебувати в стаціонарі під наглядом лікаря. Біль та дискомфорт у післяопераційний період – це нормальне явище в процесі реабілітації. Повне відновлення триває до півроку. Остаточний результат – формування талії та загоєння рубців оцінюється через 6-10 місяців. Перші 4-6 тижнів найважливіші 1 найскладніші для пацієнта. Два місяці важливо носити компресійну білизну, три місяці забороняється піднімати важкі предмети та будь-яке фізичне навантаження.

Рубець після абдомінопластики залишається знизу живота. Він ховається під білизною, тому непомітний для оточуючих. Зменшити його можна з допомогою лазерної шліфовки.

РЕзультат

Жирову тканину, яка накопичується в області живота, складно усунути за допомогою фізичних навантажень і дієт. При цьому проблема некрасивого живота часто носить не тільки естетичний характер, а й супроводжується грижами передньої черевної стінки. Видаляючи зайву шкіру і жир та зміцнюючи черевну стінку, процедура забезпечує більш стрункий вигляд і фізичний комфорт. Результати пластики зазвичай тривалі і зменшені об’єми при правильному харчуванні та фізичній активності не повертаються. Вартість операції залежить від обсягу хірургічного втручання.

НАШІ ПЛАСТИЧНІ ХІРУРГИ

Єфремов Артем Юрійович

Пластичний хірург

Люлько Сергій Володимирович

Хірург-уролог, сексолог, лікар УЗД

ЦІНА ПЛАСТИКИ ЖИВОТА В КИЄВІ (від...грн)

  • Абдомінопластика (корекція форми та розмірів живота) міні 84 500 грн
  • Абдомінопластика (корекція форми та розмірів живота з перенесенням пупка) повна 160 700 грн

ВІДГУКИ

Inna2

Запишіться на консультацію!

Залиште ваш контакт, ми вам зателефонуємо та запишемо на консультацію до нашого спеціаліста!