Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Ментопластика

Ментопластика - це пластична операція з усунення дефектів підборіддя: корекція форми та розміру і формування пропорцій обличчя.
Запис на прийом

content-img.png Ментопластика - це пластична операція по виправленню дефектів підборіддя: коррекція форми і розміру, формування нового контуру обличчя.

mentoplasticaplast_podborodka_6.jpg

1dfb0d85329ccaf9c2494b068c52567c.png

content-img.png Для гармонізації рис обличчя, коли підборіддя занадто велике або занадто маленьке;
content-img.png Як допоміжна процедура в ортогнатичній (щелепно-лицевій) хірургії;
content-img.png Для виправлення порушень розвитку кісток щелепи, таких як асиметрія обличчя або вроджений агенез щелепи;
content-img.png Реконструкція після травми на обличчі;

  діагностика.png

Перед ментопластикою проводять аналіз обличчя пацієнта. Для цього роблять фото з різних ракурсів, щоб зафіксувати стан підборіддя до процедури. Хірург порівняє пропорції рис у кожній третині обличчя, щоб визначити найбільш відповідну форму і розмір імпланта для встановлення балансу.

gdo_1.png
Мікрогенія (мале або западаюче підборіддя) - є найпоширенішою аномалією підборіддя, яку вирішує ментопластику. Збільшення підборіддя здійснюється за допомогою імпланта. Операція займає 60 хвилин.
Щоб вставити імплантат, хірург виконує розріз під підборіддям (субментальний) або всередині рота (внутрішньоротовий). Хірург робить кишеню в сполучній тканині всередині підборіддя і вимиває його антисептичним розчином. Потім стерильний імплантат вставляється в кишеню і розміщується належним чином. Розріз зашивають, а рану покривають спеціальним пластиром Стері-Стріпом. 

Пацієнтів, які мають сильний неправильний прикус або деформації лицьових кісток, зазвичай направляють до щелепно-лицьового фахівця для реконструктивної хірургії.

bish_4.png
content-img.png Вживання м'якої або рідкої їжі на 5-7 днів;
content-img.png Сон в напівсидячому положенні протягом 5-7 днів;
content-img.png Полоскання рота антисептичним розчином і теплою водою два-три рази на день;
content-img.png Уникати сну на обличчі та зайвого дотику до області підборіддя протягом двох тижнів;
content-img.png Уникати енергійних фізичних вправ протягом двох тижнів
bish_5.png
Результат збільшення підборіддя включає корекцію асиметрії та диспропорції обличчя. Функціонування щелепи також часто покращується. Зовнішність також покращується.

mentoplastia.png

Спеціалісти