Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Мамопластика

Маммопластика - це операція зі зміни форми або розміру грудей. Для багатьох жінок це спосіб почуватися впевненіше чи відновити груди при деформаціях молочної залози.
Запис на прийом

content-img.png Мамопластика - це операція зі зміни форми або розміру грудей. Вона передбачає підтяжку і постановку розміщення грудних імплантатів.
Деяким жінкам ця операція допомагає почуватися впевненіше, а для інших це частина відновлення грудей при деформаціях молочної залози.

mammop_1.png

content-img.png Мікромастія (маленькі груди);
content-img.png Відновлення грудей після вагітності або годування;
content-img.png Відновлення грудей після втрати ваги;
content-img.png Вроджені вади розвитку грудей;
content-img.png Асиметрія грудей і травми.

rhino_2.png

Перед операцією обов'язково проходить консультація з пластичним хірургом. Пацієнт з лікарем обговорять очікування щодо розміру, відчуття та зовнішнього вигляду грудей. Хірург опише типи імплантатів, форму, а також варіанти хірургічних методик постановки. Також під час консультації заповнюється вся документація щодо операції, анестезії і реабілітації.

content-img.png Грудні імплантати не запобігають провисанню грудей. Щоб виправити провисання грудей, додатково може знадобитися підтяжка.
content-img.png З віком і фізіологічними змінами (старіння, збільшення ваги або схуднення) вигляд грудей може мінятися.
content-img.png Грудні імплантати можуть ускладнити грудне вигодовування.Ми використовуємо сертифіковані, перевірені багаторічними дослідженнями  грудні імпланти відомих виробників Polytech, Motiva та Mentor - на кожен є гарантійний сертифікат. 

mammop_2_2.png

content-img.png Хірургічна імплантація

Для корекції форми і компенсації обсягу використовуються силіконові імпланти. Імплант встановлюється за грудну залозу. Після установки імпланта накладається косметичний шов.

content-img.png Ліпофілінг

Суть методики полягає у введенні власного жиру в ділянки з недоліком обсягу. Для цього тканини беруть з інших зон, де жир у надлишку (найчастіше це живіт і сідниці).


mammop_5_1.png

content-img.png Під рукою (пахвовий)

Розріз проводять в складці шкіри в пахвовій западині. Потім через цей розріз формують широку кишеню або під грудним м'язом, або під залозою. 

content-img.png Навколо соска  (периореолярний)


Розріз роблять по краю ареоли. Рубець, який залишається після цього доступу, практично непомітний. Такий метод можна використовувати, коли розмір ареоли не дуже маленький.

content-img.png  У складку під грудьми (субмаммарний) 


Цей метод використовують найчастіше - роблять розріз завдовжки 3-4 сантиметри в складці під молочною залозою. Через розріз формують кишеню для постановки імпланта. Сліди залишаються під грудьми і їх фактично непомітно.

 

91989854_images_12372794618.jpg

mammop_3.png

Болючі відчуття і набряк триватиме 1-2 тижні після операції, їх можна усувать з допомогою знеболюючих препаратів. Важливо носити компресійну білизну 2-3  місяці для додаткової підтримки та розміщення грудних імплантатів. В цей період важливо уникати фізичної активності і навантажень, так як груди можуть бути чутливими до фізичного контакту або різких рухів. Якщо ви відчуваєте тепло, біль у грудях, почервоніння або у вас температура, це привід звернутися до хірурга. 

mammop_4.png

Мамопластика змінює розмір і форму грудей. Операція покращує пропорції тіла, зовнішній вигляд та часто додає впевненості. Варто зауважити, що з віком форма грудей може мінятися. Набір ваги або втрата ваги також впливають їх вигляд.


Ціни

Консультація пластичного хірурга

500 грн.

Маммопластика ( збільшення та корекція форми грудей (без вартості імплантів)

від 60 000

Мастопексія (підтяжа грудей періареолярна) 1 ст. складності

45 300

Мастопексія (підтяжа грудей вертикальна) 2 ст. складності

65 400

Мастопексія (підтяжка грудей якірна) 3 ст. складності

80 500

Зменшення молочних залоз (редукційна маммопластика) 1 ст. складності

від 80 000

Корекція форм соска ( 2 сторони )

19 000

Корекція форм ареоли ( 2 сторони )

22 000

Ліпофілінг грудей

30 000

Гінекомастія (операція на молочних залозах у чоловіків) 1 ст. складності

20 400

Гінекомастія (операція на молочних залозах у чоловіків) 2 ст. складності

35 500

Галерея

Спеціалісти