Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Маммопластика

Маммопластика - це операція зі зміни форми або розміру грудей. Для багатьох жінок це спосіб почуватися впевненіше чи відновити груди при деформаціях молочної залози.
Запис на прийом

meme-protez-ile-meme-buyutme-1920x960.jpg

 Маммопластика - це операція зі зміни форми або розміру грудей. Вона передбачає підтяжку і постановку розміщення грудних імплантатів.
Деяким жінкам ця операція допомагає почуватися впевненіше, а для інших це частина відновлення грудей при деформаціях молочної залози.

mammop_1.png

 Мікромастія (маленькі груди);
 Відновлення грудей після вагітності або годування;
 Відновлення грудей після втрати ваги;
 Вроджені вади розвитку грудей;
 Асиметрія грудей і травми.

rhino_2.png

Перед операцією обов'язково проходить консультація з пластичним хірургом. Пацієнт з лікарем обговорять очікування щодо розміру, відчуття та зовнішнього вигляду грудей. Хірург опише типи імплантатів, форму, а також варіанти хірургічних методик постановки. Також під час консультації заповнюється вся документація щодо операції, анестезії і реабілітації.

 Грудні імплантати не запобігають провисанню грудей. Щоб виправити провисання грудей, додатково може знадобитися підтяжка.
 З віком і фізіологічними змінами (старіння, збільшення ваги або схуднення) вигляд грудей може мінятися.
 Грудні імплантати можуть ускладнити грудне вигодовування.Ми використовуємо сертифіковані, перевірені багаторічними дослідженнями  грудні імпланти відомих виробників Polytech, Motiva та Mentor - на кожен є гарантійний сертифікат. 

mammop_2_2.png

 Хірургічна імплантація

Для корекції форми і компенсації обсягу використовуються силіконові імпланти. Імплант встановлюється за грудну залозу. Після установки імпланта накладається косметичний шов.

 Ліпофілінг

Суть методики полягає у введенні власного жиру в ділянки з недоліком обсягу. Для цього тканини беруть з інших зон, де жир у надлишку (найчастіше це живіт і сідниці).

mammop_5_1.png

 Під рукою (пахвовий)

Розріз проводять в складці шкіри в пахвовій западині. Потім через цей розріз формують широку кишеню або під грудним м'язом, або під залозою. 

 Навколо соска  (периореолярний)

Розріз роблять по краю ареоли. Рубець, який залишається після цього доступу, практично непомітний. Такий метод можна використовувати, коли розмір ареоли не дуже маленький.

  У складку під грудьми (субмаммарний) 

Цей метод використовують найчастіше - роблять розріз завдовжки 3-4 сантиметри в складці під молочною залозою. Через розріз формують кишеню для постановки імпланта. Сліди залишаються під грудьми і їх фактично непомітно.

 

91989854_images_12372794618.jpg

mammop_3.png

Болючі відчуття і набряк триватиме 1-2 тижні після операції, їх можна усувать з допомогою знеболюючих
препаратів. Важливо носити компресійну білизну 2-3  місяці для додаткової підтримки та розміщення грудних імплантатів. В цей період важливо уникати фізичної активності і навантажень, так як груди можуть бути чутливими до фізичного контакту або різких рухів. Якщо ви відчуваєте тепло, біль у грудях, почервоніння або у вас температура, це привід звернутися до хірурга. 

mammop_4.png

Мамопластика змінює розмір і форму грудей. Операція покращує пропорції тіла, зовнішній вигляд та часто додає впевненості. Варто зауважити, що з віком форма грудей може мінятися. Набір ваги або втрата ваги також впливають їх вигляд.


Ціни

Консультація пластичного хірурга

500 грн.

Маммопластика ( збільшення та корекція форми грудей (без вартості імплантів)

від 60 000

Мастопексія (підтяжа грудей періареолярна) 1 ст. складності

45 300

Мастопексія (підтяжа грудей вертикальна) 2 ст. складності

65 400

Мастопексія (підтяжка грудей якірна) 3 ст. складності

80 500

Зменшення молочних залоз (редукційна маммопластика) 1 ст. складності

від 80 000

Корекція форм соска ( 2 сторони )

19 000

Корекція форм ареоли ( 2 сторони )

22 000

Ліпофілінг грудей

30 000

Гінекомастія (операція на молочних залозах у чоловіків) 1 ст. складності

20 400

Гінекомастія (операція на молочних залозах у чоловіків) 2 ст. складності

35 500

Галерея

Новини та акції

Спеціалісти