Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Лікування телеангіоектазій

Судинні сіточки - розширені розгалужені кровоносні судини незапальної природи. Бувають лінійними, павукоподібними, точковими, червоного або фіолетового кольору. Наші фахівці за допомогою лазера точно впливають тільки на патологічні судини. Здорові тканини і судини не пошкоджуються. Процедура безболісна, іноді відчувається легке поколювання.
Запис на прийом
 Телеангіектазії - це візуальне прояв розширених дрібних судин на невеликій ділянці шкіри. Локалізуються такі прояви найчастіше на обличчі і ногах, мають червоний або фіолетовий колір. Вони не є небезпечними для здоров'я, але мають істотний естетичний дискомфорт. На щастя, в сучасній косметології проводиться видалення будь-яких судинних зірочок (незалежно від типу, форми і розміру). Телеангіектазія носить прогресивний характер і з віком нещадно збільшується, тому рекомендується видалення судинних зірочок ще на ранніх стадіях.
tele_v1.png
Генетична схильність;
Малорухливий спосіб життя;
Шкідливі звички (куріння, зловживання алкоголем);
Надмірні фізичні навантаження;
Ендокринні захворювання або гормональний дисбаланс;
Зайва вага;
Захворювання вен, печінки або серцево-судинної системи;
Вагітність;
tele_v2.png
Лікування не може проводитися косметичними засобами. Безсилі проти них і народні засоби. Спираючись на знання сучасної медицини, лікування судинної сітки може здійснюватися одним із зазначених методів (або їх комбінуванням):

 Електрокоагуляція;
 Склеротерапія;
 Використання ELOS-технологій;
 Лазерне видалення судинної сітки;
 Комбіновані методи.

Видалення лазером судинних сіточок проводиться за 1-3 сеанси, залежно від діаметра судини. Це найефективніший і безпечний метод.
tele_v3.png
Цей метод отримав безліч позитивних відгуків з боку пацієнтів і лікарів. Суть його полягає в тому, що енергія променя поглинається гемоглобіном крові, що призводить до нагрівання і запаювання стінок судини. Видалення лазером судинної сітки безпечно, тому що діє точково і не травмує здорові тканини. Даний спосіб виключає кровотечі, інфекції і рубцювання.
tele_v4.png
Лазерне видалення судинних зірочок має масу позитивних аспектів, до яких сміливо можна віднести і легкість в пост догляді. Відразу після процедури можна жити звичним життям. Рекомендується уникати сонячних ванн і сауни в перебігу 1-3 тижнів. Після лікування судинних зірочок можлива зміна кольору шкіри, почервоніння або невеликі набряки, які зникнуть через максимум два тижні.

Якщо Вас турбує дана проблема, зверніться за консультацією в Клінічну академію лазерної медицини. Наші фахівці проводять лікування судинної сітки з урахуванням індивідуальних особливостей.
ex_om_v3.png
 Період періоду виношування дитини і лактації;
 Цукровий діабет;
 Онкологічні захворювання;
 Епілепсія;
 Вплив на шкіру хімічного або температурного впливу в періоді двох тижнів (пілінг,и засмага);
 Прийом ліків, які підвищують чутливість тканин до світла;
 Інфекційні або гострі запальні захворювання;
 Особиста схильність до виникнення келоїдних рубців
tele_v5.png
CALM - це команда з висококваліфікованих спеціалістів, які забезпечують очікуваний результат і комфорт під час проведення процедури. Ціна залежить від кількості імпульсів, 1 імпульс приблизно захоплює 2 мм судини. Ознайомитися з нашим прайсом можна на сайті або зателефонувавши по телефону, але слід пам'ятати, що остаточну суму можна дізнатися після індивідуальної консультації.

Ціни

Удаление сосудов, до 50 импульсов, за импульс

25 грн

Удаление сосудов, 50-200 импульсов, за импульс

20 грн

Удаление сосудов, от 200 импульсов, за импульс

15 грн

Удаление сосудов, 1 импульс

25 грн

Новини та акції

Спеціалісти