Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Лікування телеангіоектазій

Судинні сіточки - розширені розгалужені кровоносні судини незапальної природи. Бувають лінійними, павукоподібними, точковими, червоного або фіолетового кольору. Наші фахівці за допомогою лазера точно впливають тільки на патологічні судини. Здорові тканини і судини не пошкоджуються. Процедура безболісна, іноді відчувається легке поколювання.
Запис на прийом

 Телеангіектазії - це візуальне прояв розширених дрібних судин на невеликій ділянці шкіри. Локалізуються такі прояви найчастіше на обличчі і ногах, мають червоний або фіолетовий колір. Вони не є небезпечними для здоров'я, але мають істотний естетичний дискомфорт. На щастя, в сучасній косметології проводиться видалення будь-яких судинних зірочок (незалежно від типу, форми і розміру). Телеангіектазія носить прогресивний характер і з віком нещадно збільшується, тому рекомендується видалення судинних зірочок ще на ранніх стадіях.
tele_v1.png
21070eadf38bd.jpgГенетична схильність;
Малорухливий спосіб життя;
Шкідливі звички (куріння, зловживання алкоголем);
Надмірні фізичні навантаження;
Ендокринні захворювання або гормональний дисбаланс;
Зайва вага;
Захворювання вен, печінки або серцево-судинної системи;
Вагітність;
tele_v2.png
Лікування не може проводитися косметичними засобами. Безсилі проти них і народні засоби. Спираючись на знання сучасної медицини, лікування судинної сітки може здійснюватися одним із зазначених методів (або їх комбінуванням):
 Електрокоагуляція;
 Склеротерапія;
 Використання ELOS-технологій;
 Лазерне видалення судинної сітки;
 Комбіновані методи.

Видалення лазером судинних сіточок проводиться за 1-3 сеанси, залежно від діаметра судини. Це найефективніший і безпечний метод.
tele_v3.png
Цей метод отримав безліч позитивних відгуків з боку пацієнтів і лікарів. Суть його полягає в тому, що енергія променя поглинається гемоглобіном крові, що призводить до нагрівання і запаювання стінок судини. Видалення лазером судинної сітки безпечно, тому що діє точково і не травмує здорові тканини. Даний спосіб виключає кровотечі, інфекції і рубцювання.
tele_v4.png
Лазерне видалення судинних зірочок має масу позитивних аспектів, до яких сміливо можна віднести і легкість в пост догляді. Відразу після процедури можна жити звичним життям. Рекомендується уникати сонячних ванн і сауни в перебігу 1-3 тижнів. Після лікування судинних зірочок можлива зміна кольору шкіри, почервоніння або невеликі набряки, які зникнуть через максимум два тижні.

Якщо Вас турбує дана проблема, зверніться за консультацією в Клінічну академію лазерної медицини. Наші фахівці проводять лікування судинної сітки з урахуванням індивідуальних особливостей.
ex_om_v3.png
 Період періоду виношування дитини і лактації;
 Цукровий діабет;
 Онкологічні захворювання;
 Епілепсія;
 Вплив на шкіру хімічного або температурного впливу в періоді двох тижнів (пілінг,и засмага);
 Прийом ліків, які підвищують чутливість тканин до світла;
 Інфекційні або гострі запальні захворювання;
 Особиста схильність до виникнення келоїдних рубців
tele_v5.png
CALM - це команда з висококваліфікованих спеціалістів, які забезпечують очікуваний результат і комфорт під час проведення процедури. Ціна залежить від кількості імпульсів, 1 імпульс приблизно захоплює 2 мм судини. Ознайомитися з нашим прайсом можна на сайті або зателефонувавши по телефону, але слід пам'ятати, що остаточну суму можна дізнатися після індивідуальної консультації.

316-05-big-min.jpg

Ціни

Видалення судин, до 50 імпульсів, за імпульс

25 грн

Видалення судин, 50-200 імпульсів, за імпульс

20 грн

Видалення судин, від 200 імпульсів, за імпульс

15 грн

Видалення судин, 1 імпульс

25 грн

Новини та акції

Спеціалісти