Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Лікування розацеа

Розацеа - це хронічне захворювання шкіри, яке характеризується почервонінням шкіри, наявністю гнійничкових висипань та потовщенням дерми. Клініка CALM пропонує лікування рожевих вугрів з використанням терапевтичного лазера. Хороший терапевтичний ефект від досягається не тільки на початковій стадії розацеа, але навіть при тривалому перебігу хвороби.
Запис на прийом
Почервоніння на вашому обличчі - постійне явище? Це тривожний симптом, який свідчить про те, що пора звернутися до лікаря.

 Розацеа - це специфічне захворювання шкіри, яке носить хронічний характер, схильне до рецидивів. Основні симптоми - почервоніння шкіри, гнійничкові висипання і потовщення дерми. До лікування розацеа необхідно приступити якомога раніше, це дозволить уникнути ускладнень.pap_1.png
Основною причиною появи розацеа є зміни тонусу поверхневих артеріол на шкірі обличчя. Провокувати ці зміни може безліч екзогенних і ендогенних факторів:

 Вплив сонця, тепла або холоду;
 Вживання алкогольних або гарячих напоїв і прянощів;
 Захворювання шлунково-кишкового тракту;
 Порушення в роботі імунної системи;
 Дія кліщів з роду Demodex;
 Захворювання шкіри інфекційного характеру;
 Ендокринні порушення;
 Судинно-нервотичні реакції.
668eb105b286b5ecb31fef5e37d7af8f.pngrozec_1.png
 Почервоніння на шкірі обличчя. Дрібні кровоносні судини на щоках і в області носа значно розбухають і стають сильно помітними. Почервоніння стійке і без належного лікування приносить дискомфорт у виді печіння;
 Рожеві висипання. Шкіра стає чутливою і на ній утворюються рожеві прищики (папули), які можуть містити гній;
 Виникнення вузлів і бляшок. Висипання значно збільшуються в розмірі;
 Ринофіма. На носі з'являється стійке почервоніння та ущільнення. Появі такого симптому найбільше схильні чоловіки;
 Приблизно у половини хворих відзначається ураження очей, яке проявляється сухістю, почервонінням, відчуттям піску або стороннього тіла в очах, різзю, сльозотечею.
rozec_2.png
 Гарячі напої та продукти;
 Гостра їжа і прянощі;
 Вживання алкогольних напоїв;
 Відвідування сауни або прийом гарячої ванни;
 Вживання наркотиків і лікарських засобів для стабілізації тиску;
 Прийом кортикостероїдів;
 Різкий перепад температури повітря;
 Вплив ультрафіолету;
 Інтенсивеі фізичні навантаження;
 Стрес.

Виключити загострення допоможе використання сонцезахисного крему з високим фактором захисту. Шкіру обличчя ні в якому разі не можна дратувати (не торкайтеся до нього часто і не тріть).
rozec_3.png
Лікування розацеа лазером можна проводити не тільки на її початкових стадіях, а й при тривалому перебігу хвороби. Такий метод стане прекрасним доповненням медикаментозної терапії, що допомагає скорегувати залишкові явища, запобігти новим висипання, вирівняти колір і поліпшити стан шкіри. Лазерний промінь впливає точно на проблемні зони, локально підвищує температуру і стерилізує тканини. Згідно відгуків лазер допомагає покращити стан шкіри і продовжити період ремісії.

Ціни

Лікування розацеа, обличчя, 1 процедура

800 грн

Новини та акції

Спеціалісти