Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Лікування куперозу

Купероз - захворювання, викликане порушенням мікроциркуляції крові, яке настає внаслідок розширення і ламкості дрібних судин шкіри. Чутлива шкіра реагує на подразнення почервонінням, запаленням, печіння, поколювання при незначних перепадах температури або при вмиванні.
Запис на прийом
 Купероз - захворювання, викликане порушенням мікроциркуляції крові, яке настає внаслідок розширення і ламкості дрібних судин шкіри. Чутлива шкіра  реагує на подразнення почервонінням, запаленням, печіння, поколювання при незначних перепадах температури або при вмиванні. Легко і швидко купероз можна вилікувати за допомогою лазера в нашій клініці.
Kuper_1.png
Купероз виникає, коли циркуляція крові в поверхневих шарах шкіри обличчя порушена. Візуально це проявляється сіткою видимих ​​тонких капілярів рожевого, червоного або фіолетового кольору.

21070eadf38bd.jpg Атрофування мікроскопічних м'язових волокон, які допомагали капілярах розширюватися і звужуватися, залежно від інтенсивності припливу крові до обличчя.
 Шкідливі звички
Часто судинні сіточки на обличчі з'являються у людей, які вживають алкоголь або курять. При цьому лікарі зазначають, що не обов'язково зловживати алкоголем - проблему може викликати навіть помірне, але регулярне його вживання. Наскільки згубно куріння впливає на судинно-серцеву систему знають всі. Тому цілком логічно, що судини втрачають еластичність.
 УФ-опромінення
Воно небезпечне не тільки через фотостаріння шкіри. Тривале перебування під прямими сонячними променями або випромінюванням в соляріях вражає судинні стінки. Лікувати купероз швидше за все доведеться, якщо Ви не користуєтеся сонцезахисними засобами.
 Перепад температур
Обмороження, постійна робота під високою температурою чи різкий перепад температур неблагоприємно відображається на судинах. 
 Неправильний косметичний догляд
Виникнення куперозу в ранньому віці може стати наслідком агресивних косметологічних процедур, які завдали травму судинах або сильно стончили шкіру. Наприклад, причиною може стати агресивна механічна чистка обличчя.
Kuper_2.png
 Перепади тиску, якщо Ви чутливі до таких змін;
 Захворювання серцево-судинної системи;
 Період менопаузи у жінок;
 Зміна гормонального фону під час вагітності;
 Прийом гормональних протизаплідних препаратів;
 Відвідування лазні, умивання гарячою водою.
Kuper_5.png
Купероз може виникнути як у жінок, так і чоловіків. Судини в більшості випадків проявляються на щоках і крилах носа. 
Варто відзначити, що купероз - це стан шкіри, який повністю вилікувати неможливо. Проте можна видаляти прояви - судинні сіточки, а також мінімізувати вплив негативних факторів. 

Порушення еластичності судин на можна мінімізувати, якщо вести здоровий спосіб життя і проводити належний догляд за шкірою обличчя. Розглянемо детальніше причини появи купероза.
Причини, за якими доводиться прибирати купероз
спадковість
Часто купероз лікувати доводиться людям, які абсолютно здорові, дотримуються правильного харчування і не мають шкідливих звичок. На жаль, якщо хто-небудь з батьків мав дану проблему, то Ви також схильні до виникнення купероза. Особливо висока ймовірність, якщо у Вас світла і тонка шкіра. Видалення купероза лазером раз і назавжди допомагає таким пацієнтам забути про таке неприємне естетичному дефекті.
Kuper_3.png
Механізм дії неодимового лазера досить простий. Крізь шкіру він нагріває застояну в капілярах кров, не зачіпаючи при цьому здорових ділянок шкіри. Судина запаюється і розсмоктується: дрібні судини за декілька днів, а великі протягом 3-4 тижнів. Залежно від ділянки ураження і діаметра судин, лікар може призначити від однієї до трьох процедур з певною періодичністю. 
Kuper_4.png
 Швидко. Результат за 1-3 сеанси;
 Безболісно, ​​оскільки шкіра не травмується, а здорові ділянки шкіри не зачіпаються;
 Ефективно. Лазер справляється навіть з капілярами, діаметром до 4 мм;
 Безслідно. Лазер виключає рубцювання;
 Позитивний результат підтверджується численними відгуками пацієнтів

316-05-big-min.jpg

Протягом 2 тижнів після процедури варто уникати потрапляння прямих сонячних променів, відвідування лазень і соляріїв. Не варто приймати ліки з судинорозширювальною дією. В цілях профілактики куперозу варто приймати вітаміни С, групи Р, Е і К. Відмовтеся від шкідливих звичок і проконсультуйтеся з косметологом про правильний догляд за шкірою обличчя.

Ціни

Видалення судин, 1 імпульс

25 грн

Видалення судин, до 50 імпульсів, за імпульс

25 грн

Видалення судин, 50-200 імпульсів, за імпульс

20 грн

Видалення судин, від 200 імпульсів, за імпульс

15 грн

Галерея

Новини та акції

Спеціалісти