Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Лікування еритрокуперозу

Ознакою еритрокуперозу (хвороби «червоних щік») вважається інтенсивне почервоніння шкіри. Як правило, при еритрокуперозі запалення стають постійним явищем і посилюються під впливом агресивних чинників. Всього за 6-8 процедур лазерного лікування можна повернути шкірі здоровий вигляд і природний колір.
Запис на прийом

c4d66153da0d60.jpg Проблеми зі здоров'ям, які причиняють істотний дискомфорт не завжди зараховують до офіційного списку захворювань. Зокрема це відноситься і до такого явища, як еритрокупероз. Його ознакою вважається інтенсивне почервоніння шкіри. Як правило, при хвороби червоних щік запалення стають постійним явищем і посилюються під впливом агресивних чинників.
   
eritrok_1.png
 Спадковість - ключова причина;
 Підвищений рівень естрогенів;
 Надмірне вживання алкоголю і тютюнопаління;
 Різкі перепади температур;
 Тривале вживання лікарських препаратів, в тому числі і антибіотиків;
 Авітаміноз.

lik_laz_1.png
Лазерне лікування еритрокуперозу дозволяє позбутися від дискомфорту і супутніх проблем, викликаних захворюванням. Великі судини стають практично не помітними, дрібні ж зникають зовсім. Всього за 5-8 процедур, проведених в Клінічній академії лазерної медицини, можна повернути шкірі здоровий вигляд і природний колір.
ex_om_v3.png
Процедура лазерного лікування еритрокуперозу безболісна і не залишає на обличчі неприємних слідів. Однак не всі можуть звернутися до неї. При таких ознаках, симптомах і явищах проводити процедуру за допомогою лазера можна:

 Злоякісні утворення;
 Приймаються фотосенсибілізуючі препарати і/або кортикостероїдні гормони;
 Венозна недостатність;
 Васкуліт, цукровий діабет, тромбофлебіт;
 Період виношування дитини і лактація.

Якщо ж нічого з перерахованого вище не застосовуватися, то можете сміливо вдатися до цього методу лікування і оцінити всі його переваги.

Ціни

Лікування еритрокуперозу , обличчя, 1 сеанс

800 грн

Спеціалісти