Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Лікування акне

Акне (вугрова хвороба) - хронічне захворювання шкіри, викликане запаленням сальних залоз. Лазерна методика лікування, що застосовується в клініці CALM дає можливість позбутися від вугрів, прищів, запалень, чого неможливо досягти за допомогою косметичних засобів і прийому антибіотиків.
Запис на прийом
conditions-acne-new-940x860 - Copy.jpg Акне (вугрова хвороба) - хронічне захворювання шкіри, викликане запаленням сальних залоз. 

akne_1.png
 Гнійні висипання;
 Запалення;
 Почервоніння;
 Наслідок постакне -  рубці та пігментація шкіри.

В ході захворювання шкіра пацієнта зазнає значних запальних процесів, що зачіпають не тільки епідермальний (верхній) шар, а й дерму (середній шар шкіри). Естетичні дефекти виявляються у вигляді розширених пор, червоних плям або судинної сітки, дисхромії, рубцювання. Правильне лікування акне має бути проведено на перших етапах захворювання, щоб уникнути порушень шкірного покриву в подальшому.

akne_2.png

 Гормональні зміни в організмі в перехідному віці; 
 Гіперреактивність сальних залоз;
 Алергічні реакції;
 Захворювання шлунково-кишкового тракту;
 Постійні стресові ситуації;
 Слабкий імунітет;
Наслідок прийому деяких лікарських препаратів;
 Неправильно підібрані косметичні засоби;
 Спадковість.
494233a8f4bbd9cd0471610d8d383d59 (1).png
 Обличчя; 
 Декольте;
 Спина та плечі.

akne_3.png

 Рубці. Одне з найскладніших для лікування проявів, оскільки виникає в наслідок порушення глибоких шарів шкіри. Вони утворюються, якщо акне не лікувати і закупорені пори не чистити. Запалення при цьому розвивається в замкнутій області протягом тижнів, зачіпаючи сусідні ділянки шкіри і руйнуючи їх. Рубці представляють поглиблення в шкірі через нестачу сполучної тканини або виступи над рівнем шкіри при надлишку сполучної структури. 

 Розширені пори. Це відбувається коли устя волосяних фолікулів розширюються, а їх стінки сильно ущільнюються. Причиною такого розширення є заповнення фолікула шкірним салом, роговими лусочками і іншими зовнішніми забрудненнями.

 Пігментація. Це можуть бути плями червоного, рожевого або коричневого кольору. Вони викликані порушенням мікроциркуляції крові в певній галузі і можуть залишатися на шкірі пацієнта до року. Також проявлятися судинні сіточки, які не зникають самі.
stages-development-acne-inflamed-skin-with-vector-25997138.jpg
akne_4.png
В ході лікування акне необхідно не допускати сильних гнійних запалень. Лікування повинно проводитися за призначенням лікаря. Самостійний підбір косметичних або тонуючих засобів в кращому випадку буде безрезультатним, а в гіршому зашкодить ще більше. Знайте, чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим менше постраждає ваша шкіра.
Перед тим, як лікувати вугровий висип не зайвим буде пройти обстеження шлунково-кишкового тракту. Перед правильним лікуванням, важливо виявити причину запалення і в першу чергу усунути вогнище, а не зовнішні прояви.

В клініці CALM ефективно лікують акне за допомогою лазера в комплексі з ультразвуковими чистками шкіри і медикаментозним призначенням. 
akne_6.png
 Пілінги
Відбувається видалення верхнього ороговілого шару шкіри хімічними препаратами. Такий метод підходить не всім і не гарантує повного загоєння.
 Мезотерапія 
Лікувати постакне можна ін'єкційним введенням препаратів антисептичних, ферментних та інших препаратів під шкіру.
 Лікування лазером
Найефективніший метод, який допоможе впоратися з висипаннями і запаленнями. За відгуками пацієнтів, лазерне лікування акне або його наслідків забезпечує кращий ефект за коротший час. 
akne_5.png
Наша методика відрізняється застосуванням унікального обладнання лазера ND: YAG Fotona. Це унікальна лазерна методика, яка є найбільш ефективною в боротьбі з проявами і наслідками вугрової хвороби. Її застосовують для лікування акне, залишкових рубців, пігментації і розширених пор.

Процедура абсолютно безпечна, під час терапії пацієнт відчуває поколювання. Промінь впливає на хвороботворні бактеріі, які провокують запалення. У разі боротьби з наслідками акне промінь проникає в дерму і стимулює синтез нових волокон колагену. В результаті шкіра стає гладкою, кровообіг нормалізується, поновлюються внутрішньошкірні обмінні процеси.

Видалення постакне даним методом не має періоду відновлення. Курс лікування складається з 4-8 процедур в залежності від стану шкіри і тривалості захворювання. 
 

Ціни

Лікування акне, обличчя, 1 сеанс

800 грн

Лікування акне, груди жіночі, 1 сеанс

950 грн

Лікування акне, груди чоловічі, 1 сеанс

1100 грн

Лікування акне, спина жіноча, 1 сеанс

1200 грн

Лікування акне, спина чоловіча, 1 сеанс

1500 грн

Спеціалісти