Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

 Процедура SmoothEye - зменшує прояв зморшок навколо очей, підтягує, тонізує і омолоджує шкіру в параорбітальній зоні.

Ця інноваційна методика за допомогою лазерних мікроімпульсів нагріває глибокі шари шкіри, скорочуючи колаген і стимулюючи активність фібробластів, що призводить до більш пружної, еластичної, гладкої шкіри, мінімізує прояв зморшок і відвисання шкіри повік.

smey_1.png

 Омолодження в кілька етапів;
 Нехірургічна і неінвазивна процедура;
 Проходить безболісно для пацієнта;
 Без тривалого відновлення;
 Довгостроковий ефект ліфтингу;

m_re_1.png

Відчується тепло або поколювання, хоча дискомфорту не повинно бути. Місцева анестезія застосовується у вигляді спеціальних крапель на слизову оболонку ока, а обробки слизової очей захищається спеціальним шильдом. Під час процедури лікар також охолоджує оброблювану область потоком повітря. 

Після омолодження навколо очей буде почервоніння і набряк протягом 24-48 годин. З 3-го дня може бути слабке лущення шкіри. Ми рекомендуємо уникати будь-якого впливу тепла (сауна, солярій) і захищати шкіру кремом від сонця місяць після процедури. Протягом 2 місяців буде активно вироблятися новий колаген, а Ви побачите поліпшення в зовнішньому вигляді. Для досягнення вираженого ефекту ліфтингу орбітальної зони зазвичай потрібно 2-3 сеанси. SmoothEye може використовуватися як самостійна процедура або в комплексі з ін'єкціями для закріплення результатів.

Ціни

SmoothEye (омолодження повік і параорбітальної зони)

5600 грн

Спеціалісти