Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Smooth (експрес) омолодження

Експрес-омолодження (smooth-омолодження) - технологія поверхневого лазерного омолодження шкіри, яка дає моментальний, виражений омолоджуючий ефект, покращує якість шкіри, вирівнює рельєф і колір обличчя.
Запис на прийом
 Експрес-омолодження (smooth-омолодження) - технологія поверхневого лазерного омолодження шкіри, яка дає моментальний, виражений омолоджуючий ефект, покращує якість шкіри, вирівнює рельєф і колір обличчя. Перевагою даного виду омолодження є відсутність періоду відновлення.

ex_om_v1.png

Бездоганний зовнішній вигляд важливий для кожної жінки. З сучасними технологіями навіть вік не стане перешкодою для збереження красивої і бездоганної шкіри. І мова йде не про пластичну хірургію, а про застосування безболісного і недорогого методу лазерної терапії.
Лазерний промінь, проникаючи в шкіру, розігріває внутрішні шари, термально впливає на дермальний шар і провокує відновлення синтезу колагену. При цьому старі колагенові волокна починають скорочуватися.

ex_om_v2.png

Якщо Ви почали помічати погіршення загального стану шкіри, особливо відзначаєте появу пігментних плям і дрібних зморшок, варто задуматися про проведення омолодження без операції. Зів'яла шкіра, фотостаріння, нерівний колір і пориста шкіра - від усього цього легко і безболісно можна позбутися, вибравши лазерне омолодження.


ex_om_v3.png
 Онкологія;
 Цукровий діабет;
 Захворювання шкіри і крові;
 Герпес в стадії загострення;
 Вагітність;
 Шкіра після інтенсивної інсоляції.

Відразу після процедури ви помітите почервоніння, шкіра набуде блиску і стягнутості. На 4-5 день почнеться лущення, адже ми прогріли шкіру і оновили епідерміс. Через тиждень після процедури помітите, як покращився стан шкіри: текстура вирівняється, зморшки розгладяться, глибина розширених пор зменшиться, а на дотик шкіра стане мякою і приємною. 

ex_om_v4.png

 Протягом двох тижнів до і після забороняється прийом сонячних ванн і відвідування солярію;
 Два тижні до і після не можна приймати антибіотики з ряду тетрациклінових;
 Виходячи на вулицю в сонячну погоду, необхідно використовувати сонцезахисний крем (високий фактор захисту);
 Забороняється відвідування сауни, лазні, басейну протягом 5-7 днів.
 Дозволяється використовувати косметику і поєднувати омолодження з іншими косметичними процедурами. 

Ціни

Обличчя, 1 сеанс

3200 грн

Шия, 1 сеанс

2100 грн

Декольте, 1 сеанс

2900 грн

Тильна поверхня кистей, 1 сеанс

2100 грн

Інтимні зони, 1 сеанс

2600 грн

Новини та акції

Спеціалісти