Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Лазерний пілінг

Лазерний пілінг відновлює здоровий колір обличчя, усуває пігментацію, розгладжує дрібні зморшки. Процедура проходить за встановленими параметрами на чітко контрольовану глибину, тому передбачити, яким буде результат досить просто, чого не можна сказати про хімічний пілінг.
Запис на прийом
Під впливом багатьох несприятливих факторів навколишнього середовища, наша шкіра стає сухою, з'являються зморшки, мішки під очима, набряклість і інші ознаки старіння шкіри. Лазерний пілінг позбавляє від цих недоліків і освіжає шкіру. 

ex_om_v2.png

 Дрібні зморшки;
 Розширені пори;
 Пігментація;
 Нерівності рельєфу шкіри;
 Тьмяність і в'ялість шкіри;

pil_v1.png

 Холодний лазерний пілінг

Допомагає повернути бархатистість шкіри і моментально вирівняти текстуру. Під час процедури лазерний промінь, потрапляючи на шкіру, послідовно випаровує верхні шари. Ви отримаєте миттєвий ефект, який збережеться декілька місяців.  Період відновлення після процедури холодного лазерного пілінгу проходить від 1 до 3 днів. В цей час шкіра лущиться і ефект закріплюється.

 Гарячий лазерний пілінг

Він дозволяє не тільки вирівняти шкіру, але і підтягнути обличчя. Крім послідовного випаровування верхніх шарів шкіри, тут за рахунок прогрівання активізуються процеси омолодження. Однак результат не буде таким швидким, як при холодному. Він проявиться через 2-3 місяці, але ефект триматиметься довше. Шкіра відновлюється за 3-4 дні, при цьому буде почервоніння, лущення і незначна набряклість шкіри.

ex_om_v3.png

 Захворювання шкірив активній фазі;
 Цукровий діабет;
 Онкологічні захворювання;
 Запальні захворювання інфекційного, гострого і хронічного характеру;
 Хвороби сполучних тканин;
 Епілепсія;
 Вагітність і період лактації.

За 2 тижні до і після процедури варто відмовитися від засмаги. Також не рекомендується проводити сеанс в період прийому ліків, що містять такі речовини, як сульфаніламіди, тетрациклін, фторхінолони.

Наші фахівці гарантують безпеку проведення процедури і ефект, яким Ви будете задоволені. Для запису на прийом в клініку CALM телефонуйте за будь-яким контактним номером.

Ціни

Лазерний пілінг

Новини та акції

Спеціалісти