Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Лазерне шліфування шкіри

Лазерне шліфування - це одна з найсучасніших технологій лазерної косметології, що забезпечує радикальне оновлення пошкодженої шкіри (рубців, розтяжок, слідів від різних захворювань), позбавлення від таких естетичних проблем, як глибокі зморшки або нечіткий овал обличчя.
Запис на прийом
 Лазерне шліфування - це одна з найсучасніших технологій лазерної косметології, що забезпечує радикальне оновлення пошкодженої шкіри (рубців, розтяжок, слідів від різних захворювань), позбавлення від таких естетичних проблем, як зморшки, тьмяний колір або нечіткий овал обличчя.

laz_shlif_shkir_1.png

Сучасному світу відомий еффективний, малотравматичний спосіб удосконалення зовнішнього вигляду шкіри надовго. Лазерна шліфовка розгладить зморшки, вирівняє і візуально поліпшить стан шкіри.

laz_shlif_shkir_2.png

Промінь, проникаючи в шкіру, випаровує сполучну тканину, видаляє старі клітини, термально впливає на підшкірні шари, провокуючи утворення нового колагену. Це провокує повне оновлення епідермфсу і покращення якості шкіри вцілому. 

laz_shlif_shkir_3.png

 Глибокі зморшки;
 Наслідки акне;
 Рубці різного походження;
 Розтяжки.

laz_shlif_shkir_4.png

Побачити  результат лазерної шліфовки можливо вже з першого сеансу після повного загоєння.  Період відновлення займає не більше двох тижнів.
В результаті оновлення епідермісу і синтезу колагенових волокон:
 Шкіра підтягується; 
 Зникає пігментація;
 Вирівнюється колір і текстура;
 Зникають  глибокі зморшки;
 Розгладжуються рубці і розтяжки;

На 2-3 день з'явиться кірочка, яку важливо не травмувати, не розмочувати і обробляти згідно рекомендацій лікаря. Вона зійде на 5-7 день. Близько 2 тижнів забороняється відвідувати сауну і басейн. Протягом місяця рекомендується уникати засмаги.  Якісно проведена лазерна шліфовка забезпечує виражений ефект покращення текстури шкіри. 

laz_shlif_shkir_5.png

Дана процедура не має вікових обмежень, не вимагає складних підготовчих заходів. Якщо Ви помітили будь-які дефекти, зверніться за консультацією до фахівця, який підбере найефективнішу лазерну методику і подбає про вашу шкіру. 

ex_om_v3.png

 Вагітність і період годування;
 Захворюваннях крові і шкіри;
 Загострення хронічних хвороб.
 Інтенсивна засмага за 2 тижні до і після процедури.


Безпечна лазерне шліфування шкіри від спеціалізованої клініи CALM

Після консультації з лікарем ми покращимо зовнішній вигляд і усунемо будь-які дефекти шкіри. Тривалість процедури в середньому займає не більше години. Кількість сеансів (між якими необхідно 2 місяці перерви) визначається індивідуально лікарем і залежить від проблеми, стану шкіри, бажаного результату і  віку.

Ціни

Лазерная шлифовка кожи

250 грн

Новини та акції

Спеціалісти