Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

Лазерне шліфування шкіри

Лазерна шліфовка - це одна з найсучасніших технологій лазерної косметології, що забезпечує радикальне оновлення пошкодженої шкіри (рубців, розтяжок, слідів від різних захворювань), позбавлення від таких естетичних проблем, як глибокі зморшки або нечіткий овал обличчя.
Запис на прийом
zabieg-prxt33-dermaestetic-300x300.jpgcontent-img.png Лазерна шліфовка - це одна з найсучасніших технологій лазерної косметології, що забезпечує радикальне оновлення пошкодженої шкіри (рубців, розтяжок, слідів від різних захворювань), позбавлення від таких естетичних проблем, як зморшки, тьмяний колір або нечіткий овал обличчя.

Сучасному світу відомий еффективний, малотравматичний спосіб удосконалення зовнішнього вигляду шкіри надовго. Лазерна шліфовка розгладить зморшки, вирівняє і візуально поліпшить стан шкіри.

laz_shlif_shkir_2.png

Промінь, проникаючи в шкіру, випаровує сполучну тканину, видаляє старі клітини, термально впливає на підшкірні шари, провокуючи утворення нового колагену. Це провокує повне оновлення епідермфсу і покращення якості шкіри вцілому. 

laz_shlif_shkir_3.png
 Глибокі зморшки;
 Наслідки акне;
 Рубці різного походження;
 Розтяжки.laz_shlif_shkir_4.png

Побачити  результат лазерної шліфовки можливо вже з першого сеансу після повного загоєння.  Період відновлення займає не більше двох тижнів.
В результаті оновлення епідермісу і синтезу колагенових волокон:
 Шкіра підтягується; 
 Зникає пігментація;
 Вирівнюється колір і текстура;
 Зникають  глибокі зморшки;
 Розгладжуються рубці і розтяжки;
01.1-L_FotonaSmooth_XS.png
На 2-3 день з'явиться кірочка, яку важливо не травмувати, не розмочувати і обробляти згідно рекомендацій лікаря. Вона зійде на 5-7 день. Близько 2 тижнів забороняється відвідувати сауну і басейн. Протягом місяця рекомендується уникати засмаги.  Якісно проведена лазерна шліфовка забезпечує виражений ефект покращення текстури шкіри. 
Лазерна шліфовка в клініці CALM проводиться на лазері Fotona - неодноразовому переможці серед лазерного обладнання. Потрібно 2-5 сеансів з інтервалом в 2 місяці, це залежить від проблеми, стану шкіри, бажаного результату і  віку.laz_shlif_shkir_5.png

Дана процедура не має вікових обмежень, не вимагає складних підготовчих заходів. Якщо Ви помітили будь-які дефекти, зверніться за консультацією до фахівця, який підбере найефективнішу лазерну методику і подбає про вашу шкіру. 
ex_om_v3.png
 Вагітність і період годування;
 Захворюваннях крові і шкіри;
 Загострення хронічних хвороб.
 Інтенсивна засмага за 2 тижні до і після процедури.
Ціни

Лазерна шліфовка шкіри

250 грн

Глибока лазерна шліфовка, обличчя, 1 сеанс

12 600 грн

Глибока лазерна шліфовка , шия, 1 сеанс

8900 грн

Лазерна глибока шліфовка, декольте, 1 сеанс

11 800 грн

Серединна лазерна шліфовка, обличчя, 1 сеанс

5600 грн

Серединна лазерна шліфовка, шия, 1 сеасн

1800 грн

Серединна лазерна шліфовка, декольте, 1 сеасн

2400 грн

Поліровка шкіри, обличчя, 1' сеанс

1800 грн

Новини та акції

Спеціалісти