Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

4D омолодження

Fotona 4D омолодження - неінвазивний лазерний ліфтинг обличчя. Новий рівень можливостей в світі естетичної медицини.
Запис на прийом

content-img.png Лазерне омолодження - це найбільш контрольований, прогнозований і ефективний метод омолодження обличчя, успішно застосовується в усьому світі понад 40 років. У медичному центрі CALM на сучасному обладнанні Fotona SP Dynamis проводяться процедури лазерного омолодження нового покоління - Fotona 4D.
4d_1.png
content-img.png Підтяжка  овалу обличчя;
content-img.png Усунення в'ялості шкіри;
content-img.png Усунення зморшок;
content-img.png Зменшення надлишкового об'єму;
content-img.png Вирівнювання кольору обличчя. 

4D омолодження є комплексною процедуру багаторівневого впливу складається з 4-х лазерних технологій, які впливають всі тканини обличчя зовні і з середини порожнини рота. Кожна з технологій посилює дію одна одної, підсилюючи остаточний результат омолодження, оздоровлення та ліфтингу шкіри без тривалого періоду відновлення, без ін'єкцій і хірургічного втручання. 


  4d_2.png 
На сьогоднішній день існує безліч лазерних та інших апаратних технологій омолодження, чому ж процедура Fotona 4D краща за інших? 

content-img.png 4 лазерні технології в одній процедурі;
content-img.png Миттєвий результат + наростаючий ефект; 
content-img.png Не вимагає спеціальної підготовки;
content-img.png Проходить безболісно і не вимагає анестезії; 
content-img.png Без періоду відновлення;
content-img.png Не має сезонних обмежень, виконується цілий рік без ризику пігментації;
content-img.png Безпечне оздоровлення тканин обличчя; 
content-img.png Курс процедур - альтернатива пластичної хірургії.

Переважна більшість методів надають один ефект на певний шар шкіри і працюють виключно з боку шкіри. Товщина шкіри, яка складається з епідермісу і дерми, становить не більше 2,5 мм. А товщина всіх м'яких тканин обличчя може доходити до 3-5 см, в які входять шкіра, підшкірно-жирова клітковина, м'язи, сполучнотканинні структури (зв'язки, фасції, сухожилля, різні перегородки), слизова порожнини рота і ін. Вікові зміни нашого обличчя відбуваються не тільки в шкірі, а й у всіх м'яких тканинах. Омолоджуючий ефект буде досягнутий тільки в тому випадку, якщо тканина піддалася прямому лазерному впливу повністю. Тому, якщо Ви хочете отримати максимальний ефект, то потрібно пам'ятати не тільки про омолодження шкіри, але і всього  каркасу.

Процедура Fotona 4D - зробила революцію в лазерному омолодженні. Так як це перша і єдина процедура, яка пошарово впливає на епідерміс, дерму, підшкірно-жирову клітковину, поверхневу м'язово-апоневротичнуй систему, зв'язки, фасції, слизовий і підслизовий шар порожнини рота, з метою глобальної фототермічної реконструкції всього обличчя! Потужний багаторівневий вплив активізує фібробласти, які починають синтезувати молодий колаген, еластин і гіалуронову кислоту, що призводить до поліпшення тургору, підвищення еластичності і щільності шкіри.

4D омолодження надає ефект безопераційної підтяжки нижньої і середньої третини обличчя, відбувається зменшення вираженості носогубних складок, мімічних і статичних зморшок чола, біля очей і губ.

Fotona 4D - це поєднання чотирьох запатентованих лазерних технологій, які проводяться в одну процедуру на апараті Fotona SP Dynamis.
4d_3.png
icons8-1-100.png SmoothLiftin - внутрішньоротова підтяжка.

Проводиться всередині порожнини рота по слизовій щік і губ. Абсолютно комфортно для Вас  контрольовано, без пошкодження слизової, нагрівати глибокі підслизисті шари. Це призведе до скорочення старого колагену, що відразу ж буде виражатися в зменшенні носогубних складок і згладжуватися овал обличчя. Далі цей ефект збережеться і навіть посилиться за рахунок синтезу молодого колагену.

icons8-2-100.png FRAC3 - омолодження.

Завдяки запатентованій технології за допомогою короткоімпульсного неодимового лазера відбувається псевдо-фракційний вплив на шкіру. Руйнуються фрагментовані неякісні волокна колагену, дрібні патологічно розширені судини і пігментні утворення. Відбувається глибоке Дермальная омолодження за рахунок формування нового коллагенового каркаса шкіри. Поліпшується тонус і еластичність шкіри, звужуються пори, вирівнюється колір за рахунок зменшення судинної сітки і яскравою пігментації.

icons8-3-100.png PIANO - глибоке об'ємне прогрівання.

Унікальний режим неодімовго лазера надає безпечний і рівномірний об'ємний нагрів на глибину до 2,5 см. За рахунок залучення великого обсягу м'яких тканин йде потужний ліфтинговий і омолоджуючий ефект, а так само додатково відбувається зменшення обсягу нижньої третини особи (схуднення). Синергетичний вплив SMOOTH-ліфтингу, FRAC3 омолодження і режиму Piano призводить до реконструкції сполучнотканинних структур за все особи, усувається птоз, вираженість зморшок і досягається ефект безопераційної SMAS-підтяжки шкіри!

icons8-4-100.png SupErficial - лазерне полірування шкіри.

Запатентована методика лазерної полірування поверхні шкіри з використанням технології «холодного» пілінгу. Покращує зовнішній вигляд шкіри, надає їй гладкість, матовість, зменшує видимі косметичні несовершенст
 

4D.jpgЦіни

Fotona 4D

9800

4D омолодження + зменшення підборіддя

11 800 грн

Спеціалісти