Будьте здоровими та красивими разом з CALM!

Запис на прийом

4D омолодження

Fotona 4D омолодження - неінвазивний лазерний ліфтинг обличчя. Новий рівень можливостей в світі естетичної медицини.
Запис на прийом

 Лазерне омолодження - це найбільш контрольований, прогнозований і ефективний метод омолодження обличчя, успішно застосовується в усьому світі понад 40 років. У медичному центрі CALM на сучасному обладнанні Fotona SP Dynamis проводяться процедури лазерного омолодження нового покоління - Fotona 4D.
4d_1.png
 Підтяжка  овалу обличчя;
 Усунення в'ялості шкіри;
 Усунення зморшок;
 Зменшення надлишкового об'єму;
 Вирівнювання кольору обличчя.

4D омолодження є комплексною процедуру багаторівневого впливу складається з 4-х лазерних технологій, які впливають всі тканини обличчя зовні і з середини порожнини рота. Кожна з технологій посилює дію одна одної, підсилюючи остаточний результат омолодження, оздоровлення та ліфтингу шкіри без тривалого періоду відновлення, без ін'єкцій і хірургічного втручання. 

  4d_2.png
 4 лазерні технології в одній процедурі;
 Миттєвий результат + наростаючий ефект; 
 Не вимагає спеціальної підготовки;
 Проходить безболісно і не вимагає анестезії; 
 Без періоду відновлення;
 Не має сезонних обмежень, виконується цілий рік без ризику пігментації;
 Безпечне оздоровлення тканин обличчя; 
 Курс процедур - альтернатива пластичної хірургії.

На сьогоднішній день існує безліч лазерних та інших апаратних технологій омолоджування, чому ж процедура Fotona 4D краща за інших?

Переважна більшість методів надають один ефект на певний шар шкіри і працюють виключно з боку шкіри. Товщина шкіри, яка складається з епідермісу і дерми, становить не більше 2,5 мм. А товщина всіх м'яких тканин обличчя може доходити до 3-5 см, в які входять шкіра, підшкірно-жирова клітковина, м'язи, сполучнотканинні структури (зв'язки, фасції, сухожилля, різні перегородки), слизова порожнини рота і ін .. Вікові зміни нашого особи відбуваються не тільки в шкірі, а й в повному обсязі м'яких тканин. Омолоджуючий ефект буде досягнутий тільки в тому випадку, якщо тканина піддалася прямому лазерному впливу. Тому, якщо Ви хочете отримати максимальний ефект, то потрібно пам'ятати не тільки про омолодження шкіри, але і всього соединительнотканного каркаса.

Процедура Fotona 4D - зробила революцію в лазерному омолодження. Так як це перша і єдина процедура, яка пошарово впливає на епідерміс, дерму, підшкірно-жирову клітковину, поверхневу м'язово-апоневротіческой систему (мед. Sistema Muscular Aponeurotico Superficial - SMAS), зв'язки, фасції, слизовий і підслизовий шар порожнини рота, з метою глобальної фототермічна реконструкції всього особи! Потужне багаторівневе вплив активізує клітини фібробласти, які починають синтезувати молодий колаген, еластин і гіалуронову кислоту, що призводить до поліпшення тургору, підвищенню еластичності і щільності шкіри.

4D омолодження надає ефект безопераційної підтяжки нижньої і середньої третини обличчя, відбувається зменшення вираженості носогубних складок, мімічних і статичних зморшок чола, біля очей і губ.

Fotona 4D - це поєднання чотирьох запатентованих лазерних технологій проводяться в одну процедуру на апараті Fotona SP Dynamis.
4d_3.png
1-й етап - SmoothLiftin - внутрішньоротова підтяжка.

Проводиться всередині порожнини рота по слизової щік і губ. Абсолютно комфортно для Вас ми будемо контрольовано, ніжно, без пошкодження слизової, нагрівати глибокі підслизисті шари. Це призведе до скорочення старого колагену, що відразу ж буде виражатися в зменшенні носогубних солодкий і згладжування овалу обличчя. Далі цей ефект збережеться і навіть посилитися за рахунок синтезу молодого колагену.

2-й етап - FRAC3 - омолодження.

Завдяки запатентованій технології за допомогою короткоімпульсного неодимового лазера виявляється псевдо-фракційний руйнівної шкоди на шкіру. Руйнуються фрагментовані неякісні волокна колагену, дрібні патологічно розширені судини і пігментні освіти. Відбувається глибоке Дермальная омолодження за рахунок формування нового коллагенового каркаса шкіри. Поліпшується тонус і еластичність шкіри, звужуються пори, вирівнюється колір за рахунок зменшення судинної сітки і яскравою пігментації.

3-й етап - PIANO - глибоке об'ємне прогрівання.

Унікальний режим неодімовго лазера надає безпечний і рівномірний об'ємний нагрів на глибину до 2,5 см. За рахунок залучення великого обсягу м'яких тканин йде потужний ліфтинговий і омолоджуючий ефект, а так само додатково відбувається зменшення обсягу нижньої третини особи (схуднення). Синергетичний вплив SMOOTH-ліфтингу, FRAC3 омолодження і режиму Piano призводить до реконструкції сполучнотканинних структур за все особи, усувається птоз, вираженість зморшок і досягається ефект безопераційної SMAS-підтяжки шкіри!

4-й етап - SupErficial - лазерне полірування шкіри.

Запатентована методика лазерної полірування поверхні шкіри з використанням технології «холодного» пілінгу. Покращує зовнішній вигляд шкіри, надає їй гладкість, матовість, зменшує видимі косметичні несовершенст
Fotona 4D


Ціни

Fotona 4D

9800

4D омолодження + зменшення підборіддя

11 800 грн

Спеціалісти